Įkraunama...
Įkraunama...

Dr. Kęstutis Šklėrius (VGN)

Sveikos esamos ir būsimos mamytės.
Aš kaip ir kiekviena būsima mamytė labai nerimauju dėl artėjančio gimdymo todėl noriu pasiklausti Jūsų nuomonės apie dr. Kęstuti Šklėriu (Vilniau gimdymo namai), kiek žinau ankščiau jis dirbo Lazdijų ligoninėje, o dabar Vilniuje.
Pažystami labai jį rekomendavo, bet noriu išgirsti ir kitų nuomonių. Iš anksto Ačiū.
Atsakyti
sveiki gimdziau pas ji tikrai saunus daktariukas toks su jumoro jausmu. tikrai stengiasi padeti viskuom mamytei
zo liuks vyriokas thumbup.gif
Atsakyti
Teko man pas si daktara gimdyti, ir tikrai likau patenkinta. Puikiai atliko savo darba, ir po gimdymo teiravosi, kaip sekasi, ar viskas gerai. Turi gera humoro jausma, tai kad tikrai nebijokite, ir sekmes gimdant.
Atsakyti
gyditojas fantastiskas likau patenkinta
Atsakyti
Pries daugiau nei 14 metu Lazdijuose teko guleti tuometinio nestumo patalogijos skyriuje del gresiancio persileidimo ilgus 3 menesius - palatos gydytojas buvo Kestutis Sklerius - super gydytojas, jo optimizmo ir humoro deka ir as nepasidavaiu blogoms mintims...ypac istrigo jo zodziai, kai sugrizau is Kauno kliniku po echoskopijos, kurios metu itare vaikuciui vandenlige - zinau sako tos echoskopijos "juodam tunelyje juodi negrai vaiksto"...ir jo buvo tiesa, pagimdziau sveika berniuka bigsmile.gif
Atsakyti
Jis per mano CP buvo asistuojantis gydytojas. Nu bet demesio po operacijos is jo sulaukiu ne maziau nei is savo gydytojo ax.gif . Labai siltas, malonus zmogus bigsmile.gif megsta pajuokauti. Kaip gydytojo negaliu vertinti, nes per trumpa pazintis, bet kaip zmogus - nerealus thumbup.gif
Atsakyti

gulejau vgn jis buvo mano gydytojas smile.gif labai rupestingas ir turi gera jumoro jausma lotuliukas.gif dabar zadu pas ji gimdyti smile.gif siandien vaziuoju tartis tongue.gif tik va nezinau kaip paklaust del kainos gimdymui doh.gif
Papildyta:
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif gydytojas


user posted image
Atsakyti
katik grizau is vgn is konsultacijos su siuo gydytoju smile.gif kaip visada lb rupestingas ir tikrai NE toks zmogus kuris laukia kad i kisene vokeli idesi thumbup.gif
Atsakyti
važiavau gimdyt nesitarus ir patekau pas šį nuostabų gydytoją thumbup.gif sulaukiau tiek dėmesio ir paramos, kad net nesitikėjau ax.gif labai palaikė, juokavom net gimdymo metu lotuliukas.gif likau labai patenkinta thumbup.gif atsidėkodami davėme vokelį (200 lt), kurio net nenorėjo imti, klausė ar nenuskriausim savęs ir mažylio bigsmile.gif tikrai visoms labai rekomenduoju drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remini: 07 rugpjūčio 2009 - 16:25
kiekvieno apsilankymo metu jam i kisene idedu pinigeliu. ir kiekviena karta manes klausia, ar as galiu sau tai leisti, ar neskriaudziu saves.
Atsakyti
Daktaras tiesiog superinis, pries tai gulejau pataloginiame, nebuvau ne su kuo susitarusi. Kai prasidejo saremiai nuvede i gimdykla, atejo akusere vyrui is kart pasakiau "duok" nes buvo nemaloni, daktaras net neime. Visa gimdima jis man pasakojo smulkiai kas vyksta, kodel taip vyksta su visom smulkmenom, po gimdymo vyras vistiek dave per prievarta i kisene nes buvom labai dekingi. Ir veliau ateidavo aplankydavo teiraudavosi ar viskas gerai. Kaskada planuojame ir antra labai noreciau pas ji. thumbup.gif
Atsakyti
As pas si gydytoja gimdziau pries menesi. Su juo nesitariau, tiesiog uztaikiau per jo budejima. Tikrai mielas, rupestingas ir turintis gera humoro jausma vyriokas thumbup.gif Nieko jam nemokejau. Kita diena atejo aplankyti, palinkejo sekmes biggrin.gif
Atsakyti