Įkraunama...
Įkraunama...

vyras - amžinas "krapštukas"

noriu pasidalinti savo patirtim ir nelaime... mano sužadėtinis (mes kartu jau 5 metai) nuolat "užsiėmęs" kažkuo bet tik ne manim... pasak jo mūsų automobilis visada genda ir jį astoviai reikia taisyti, net per šventes ir savaitgaliais blink.gif man, kaipmoteriai, tai aišku sunkiai suprantama, nes, mūsų moterisška nuomone, jei mašina važiuoja - vadinasi viskas ok thumbup.gif bet jam atrodo kitaip, jis nuolat tepaluotas, susiraukęs, susimąstęs ir kambaryje vtvarkydama randu tokių įdomių dalykėlių, kurių net pavadinimų neįsivaizduoju ( na visokie varžtai, guoliukai ir t.t ir pn...) sakysite, gerai, juk vyras ne tinginys, darbštus, bet juk as moteris, man reikia dėmesio. priekaištais išsikovoju, kad pabūtų su manim drauge. mūsų laisvalaikis - mes kažkur važiuojame mašina unsure.gif arba jis guli su manim lovoje, mes "žiūrime" filmą, tiksliau aš žiūriu o jis tuo metumaigo savo mobilų telefoną verysad.gif sunku aprašyti situaciją, manau mane supranta moterys, kurios turi vyrus priklausomus nuo kompiuterių. gal kas galite pasidalinti patirtimi, kaip susigyventi su tokiomis vyrų keistenybėmis. skirtis nenoriu - visgi 5 metai, myliu... wub.gif bet jauciu kaip pamažu meilė palieka mus, nes jai nepatinka tepaluoti vyrai ir amžinai susiraukusios vienišos moterys blush2.gif
Atsakyti
jei jau 5 metai taip, tai panasu, kad tau su tuo teks susitaikyti 4u.gif
Atsakyti
Nu va, maniskis irgi prie masiniuko nuolat krapstosi. Turim toki senuka masiniuka, tai vis sugalvoja kaip nors ji patobulinti biggrin.gif Jau ipratau, dar padedu kartais, palaikau ka nors, koki iranki paduodu biggrin.gif Dar pastebejau, kad dazniausiai prie masiniuko jis krapstosi, kai nuotaikos neturi. Tik kokia nesekme darbe ir jau atlekia namo su dirbtines odos lakstais masiniuko salono papuosimui biggrin.gif
Atsakyti
skaiciau temos autores pasakojima, atrodo kad apie mano vyra raso lotuliukas.gif lotuliukas.gif
pas mus ta pati situacija - jei tik turi laisvu pinigu viskas kisama i masina doh.gif , visi jo laisvalaikiai praeina garazo duobej, be jo NIEKAS LIETUVOJE masinos pataisyti nemoka gun_bandana.gif. kol nepradedu bambeti galetu turbut ir miegoti toj garazo duobej.
kartu esam 2 metus, jau draugsytes pradzioj jis man pareiske kad masina jam yra daugiau nei hobis, taip kad atsikraustydama pas ji gyventi zinojau kur einu. kita vertus jau geriau lai po masina guli nei per mergas eina ar bare kur alu plempia.
dabar ta jo sedejima po masina ismokau panaudoti savo naudai - jis lenda po masina, liuks clap.gif -as varau i soliariuma, grozio salona ar po parduotuves prasinesu.....nusipirko koki s....masinai umn.gif - labai gerai, gales i darba eiti su senais batais ar baltiniais...bukim realistes - nu nebus taip kad vyras visa para pagal musu dudele soktu, jam juk irgi reikia savo teritorijos, kur galetu uzsiimti tuo ka megsta.
mano patarimas - iki tam tikros ribos reiktu susitaikyti, o ta riba kiekviena pati nusistato, paskui reiktu abiem ieskoti kompromisu. aisku yra tokiu moteru kurios is DIDELES meiles oro_buckis.gif vyrui ismoksta remontuoti masinas ir paskui kartu jas taiso,kaip pvz. mano vyro brolio zmona, kurie jau ne pirmus naujus metus sutinka garaze apziurinedami karbiuratoriu. mano akim cia jau patologinis atvejis, bet kiekvienam savo 4u.gif
Atsakyti
Geriausia butu nusipirkt nauja masina, tai ilgai neturetu prie ko prisikabint hihihi.gif
Na cia bajeris aisku... Siaip manau turetumet tartis su juo, kad puse dienos skirtu masinai, o kita puse- jums ax.gif
Atsakyti
tongue.gif
Atsakyti
mane uzknisa tokie vyrai
Atsakyti
QUOTE(arcita @ 2009 05 17, 15:33)
noriu pasidalinti savo patirtim ir nelaime... mano sužadėtinis (mes kartu jau 5 metai) nuolat "užsiėmęs" kažkuo bet tik ne manim... pasak jo mūsų automobilis visada genda ir jį astoviai reikia taisyti, net per šventes ir savaitgaliais blink.gif  man, kaipmoteriai, tai aišku sunkiai suprantama, nes, mūsų moterisška nuomone, jei mašina važiuoja - vadinasi viskas ok thumbup.gif  bet jam atrodo kitaip, jis nuolat tepaluotas, susiraukęs, susimąstęs ir kambaryje vtvarkydama randu tokių įdomių dalykėlių, kurių net pavadinimų neįsivaizduoju ( na visokie varžtai, guoliukai ir t.t ir pn...) sakysite, gerai, juk vyras ne tinginys, darbštus, bet juk as moteris, man reikia dėmesio. priekaištais išsikovoju, kad pabūtų su manim drauge. mūsų laisvalaikis - mes kažkur važiuojame mašina unsure.gif  arba jis guli su manim lovoje, mes "žiūrime" filmą, tiksliau aš žiūriu o jis tuo metumaigo savo mobilų telefoną verysad.gif  sunku aprašyti situaciją, manau mane supranta moterys, kurios turi vyrus priklausomus nuo kompiuterių. gal kas galite pasidalinti patirtimi, kaip susigyventi su tokiomis vyrų keistenybėmis. skirtis nenoriu - visgi 5 metai, myliu... wub.gif  bet jauciu kaip pamažu meilė palieka mus, nes jai nepatinka tepaluoti vyrai ir amžinai susiraukusios vienišos moterys blush2.gif


Mano toks pats, detaliu namuose kolkas nerandu biggrin.gif demesio netruksta man is jo puses, bet telefonas, kompas ir masina, jo pagrindine tema. Gal truputi kitaip reaguociau jei apie masinas nieko neismanyciau, bet kadangi paciai kartais idomu, tai nera taip baisu..
Papildyta:
[quote=lolita77,2009 06 15, 13:57]

kita vertus jau geriau lai po masina guli nei per mergas eina ar bare kur alu plempia.
dabar ta jo sedejima po masina ismokau panaudoti savo naudai - jis lenda po masina, liuks clap.gif -as varau i soliariuma, grozio salona ar po parduotuves prasinesu.....nusipirko koki s....masinai umn.gif - labai gerai, gales i darba eiti su senais batais ar baltiniais...

Man be galo patiko tavo mintys smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(***SuperBrunetė*** @ 2009 06 18, 18:06)
mane uzknisa tokie vyrai

čia gerai pasakyta lotuliukas.gif man irgi nepatinka. bet visokių yra rolleyes.gif
Atsakyti
Net susijuokiau pamacius tema - kaip tik man lotuliukas.gif kiekviena laisva minute prie masinos krapstosi, o jau kai nera ka krpastyt - tada plauna lotuliukas.gif sau beveik nieko neperka, tik i masina visokius niekucius doh.gif as dziaugiuosi kad jau geriau prie masinos, o ne i barus keliauja drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vyrai gi is prigimties yra medziotojai, zvejai ir mechanikai... Kad ir koks bebutu vyras, jis vistiek turi vyrisku genu, kurie pro kazkur islenda unsure.gif ... ...bet buna ir romantiku lotuliukas.gif
Atsakyti
Geriau vyras, kaip temos pavadinime amzinas "krapstukas" nei is apskritai nieko neismanantis apie masinas. Ziauru butu jei net nemoketu tepalu kieki pasitikrint lotuliukas.gif o tokiu vis dar pasitaiko doh.gif Beje, kai pagalvoju kiek manasis krapstukas sutaupo pats taisydamas masinyte tai oi oi... beje labai malonu buna ilipti i musu svariai nublizginta isdailinta masinyte, lygiai taip pat kaip vyrui grizt i tvarkingus svarius namus 4u.gif
Atsakyti