Įkraunama...
Įkraunama...

KAUNO VERŠVŲ VID.M-KLA

Labai būtų įdomu sužinoti apie šią mokyklą nuomonių,esu girdėjusi,kad labai prasta,gal kas mano kitaip... wink.gif
Atsakyti
Dukra jau antri metai lanko sia mokykla. Blogo tikrai nieko negaleciau pasakyti. Pradine mokykla labai graziai atnaujinta, apsiltinta, pakeisti langai, durys, stogas, sidymo sistema ir pan. Tevams tai nekainavo ne lito. Nera jokiu rinkliavu, nei pirmokams, nei veliau. Be to mokykla turi "nerealu" stadiona. Dukra pasirinkusi keleta papildomu bureliu, kurie yra nemokami: muzika, drama, sokiai. Labai stiprus berniuku choras, kuriame atrinkti berniukai labai noriai dainuoja. Pradineje labai saunios dramos mokytojos: siemet ju spektakliukas tapo vienu is lauretu Kaune. Aisku turime labai nuosirdzia ir atsakinga mokytoja, o tai tikriausiai ir yra svarbiausia. Apie vyresnes klases tikrai nieko negaliu pasakyti, bet jau antri metai vazinejame is kito Kauno galo ir tikrai nesigailiu.
Atsakyti
QUOTE(izabella @ 2009 05 19, 15:57)
Dukra jau antri metai lanko sia mokykla. Blogo tikrai nieko negaleciau pasakyti. Pradine mokykla labai graziai atnaujinta, apsiltinta, pakeisti langai, durys, stogas, sidymo sistema ir pan. Tevams tai nekainavo ne lito. Nera jokiu rinkliavu, nei pirmokams, nei veliau. Be to mokykla turi "nerealu" stadiona. Dukra pasirinkusi keleta papildomu bureliu, kurie yra nemokami: muzika, drama, sokiai. Labai stiprus berniuku choras, kuriame atrinkti berniukai labai noriai dainuoja. Pradineje labai saunios dramos mokytojos: siemet ju spektakliukas tapo vienu is lauretu Kaune. Aisku turime labai nuosirdzia ir atsakinga mokytoja, o tai tikriausiai ir yra svarbiausia. Apie vyresnes klases tikrai nieko negaliu pasakyti, bet jau antri metai vazinejame is kito Kauno galo ir tikrai nesigailiu.

Pradinė tai kas kita, bet vėliau... Na tik tiek, kad daug ką, net egzaminus, galima nupirkt. biggrin.gif Gal kam ir tinka. Jei vaikas, išeina su keliais neigiamais pažymiais, o Veršvų vid paskui turi aštuonetus , septynetus ir daugiau ir atėjęs buvusiem klasiokam pasakoja, kad jie debilai, kad neišeina ten. Nes pagal jį ten "turėsi kiek norėsi, svarbu žinok, kiek kam duot" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egluttte @ 2009 05 18, 14:44)
Labai būtų įdomu sužinoti apie šią mokyklą nuomonių,esu girdėjusi,kad labai prasta,gal kas mano kitaip... wink.gif

Visiškai pritariu Izabellai,mokytis Veršvų pradinėje yra sudarytos geros sąlygos: pradinukai mokosi atskirame pastate, dirba puikios mokytojos. Į šią mokyklą veža tėvai savo vaikus net iš Kauno raj.Tėvams saugu leisti čia mokytis savo vaikus,nes vaikai jaučiasi kaip namuose( jei taip galima išsireikšti).O veiklos pakankamai daug yra , ir nereikia už tai mokėti nė lito.
Abejoju, kai mamos rašo, kad pagal tai, kiek įdeda pinigų į mokyklą,jos remontus, duoda geresnį išsilavinimą vaikui...
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2009 05 19, 20:50)
Pradinė tai kas kita, bet vėliau... Na tik tiek, kad daug ką, net egzaminus, galima nupirkt. biggrin.gif Gal kam ir tinka. Jei vaikas, išeina su keliais neigiamais pažymiais, o Veršvų vid paskui turi aštuonetus , septynetus ir daugiau ir atėjęs buvusiem klasiokam pasakoja, kad jie debilai, kad neišeina ten. Nes pagal jį ten "turėsi kiek norėsi, svarbu žinok, kiek kam duot" doh.gif

Sita mokykla baigiau pries 9 metus, nieko nepirkau, nei pazymiu, nei egzu, kiti pirko... pasakykit kurioj mokykloj negalima nupirkt? kiek zinau kas norejo ir kitose mokyklose nusipirko... baigiau ne vien desimtukais, buvo ir astuonetu ir devynetu... kai stojau i universiteta, zinojau, kad mano vidurkio 9,3 neuzteks istoti ir istosiu tik ten, kur yra stojamieji egzaminai - taip ir buvo. vadinasi zinias gavau, o pazymius kitose mokyklose dar geresnius raso...
Aisku, budama dvyliktoke prisiklausiau visko: kad baigiu prasta mokykla, kad kitose mokyklose mokytojai stipresni, kad universitetai kreivai ziuri ir t.t. Bet tas nesutrukde nei mokytis, nei istoti i aukstaja...
Tiesiog noriu pasakyti, kad nera viskas vien juoda ar balta, kaip ir visose mokyklose yra visko...
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2009 05 20, 21:45)
Sita mokykla baigiau pries 9 metus, nieko nepirkau, nei pazymiu, nei egzu, kiti pirko... pasakykit kurioj mokykloj negalima nupirkt? kiek zinau kas norejo ir kitose mokyklose nusipirko... baigiau ne vien desimtukais, buvo ir astuonetu ir devynetu... kai stojau i universiteta, zinojau, kad mano vidurkio 9,3 neuzteks istoti ir istosiu tik ten, kur yra stojamieji egzaminai - taip ir buvo. vadinasi zinias gavau, o pazymius kitose mokyklose dar geresnius raso...
Aisku, budama dvyliktoke prisiklausiau visko: kad baigiu prasta mokykla, kad kitose mokyklose mokytojai stipresni, kad universitetai kreivai ziuri ir t.t. Bet tas nesutrukde nei mokytis, nei istoti i aukstaja...
Tiesiog noriu pasakyti, kad nera viskas vien juoda ar balta, kaip ir visose mokyklose yra visko...

thumbup.gif sutinku su tavo nuomone,juk visose mokyklose yra savo minusų ir pliusų,kažin ar rastum įdealią,be to iš labai daug reikalaujančių mokyklų,dabar jau gimnazijų gali pasiimti suluošintą vaiką...
Atsakyti
QUOTE(egluttte @ 2009 05 21, 10:53)
thumbup.gif sutinku su tavo nuomone,juk visose mokyklose yra savo minusų ir pliusų,kažin ar rastum įdealią,be to iš labai daug reikalaujančių mokyklų,dabar jau gimnazijų gali pasiimti suluošintą vaiką...

Aš irgi sutinku su mamadonata, pati esu baigus šitą mokyklą, į ją atėjau būdama 10-okė, palyginus su prieš tai buvusia mokykla, man šita buvo kažkoks stebuklas, mokytojai nerealūs, nuoširdūs, pasiruošę padėti, tikrai esu ja patenkinta, o nuomonė apie šitą mokyklą kažkodėl yra tikrai ne kokia ax.gif na bet kiek zmonių, tiek nuomonių 4u.gif
Atsakyti
Baigiau sia mokykla pries 7 metus. Kitu zmoniu nuomone apia sia mokykla nebuvo pati geriausia, taciau, jei labai nori siekti mokslo ausktumu, manau imanoma mokintis, tik zinoma, gerai jei papuoli pas tinkama mokytoja, kuris tikrai gerai ismano savo darba, nes ten tuo metu buvo ir tokiu, kurie visiskai vaiko neismoko savo destomo dalyko.. g.gif tokiu atveju gaila tik vaiku, kuriems veliau truksta pagrindu. o man pasiseke, gerai issilaikiau valstybinius egzaminus ir baigiau du aukstuosius, manau gerus pagrindus gavau mokykloje.. zinoma, per 7 metus manau daug kas pasikeite... ax.gif
Atsakyti
Lenkiu galva sitai mokyklai. Oi kalbu kalbeliu ir as buvau girdejus, atejau mokytis i 8klase iki siol noreciau ten sugryzti. Pabaigiau jau pries 5metus. Dabar mano brolis ja lanko. Egzamino nepirkau neivieno ir islaikiau ne paciais geriausiai pazymiais (7-8mazdaug) ir i univrsiteta istojau ir niekam niekas neuzkliuvo. Vaiku uzimtumas didelis, lankyk ka nori, stadionas superinis. As kai mokiaus mokyklos direktorius buvo V.Gudenas, dabar Kauno savivaldybes vyr.administratorius berods, tai akd mokykla gavo daug naujo jo nuopelnas teveliu kisenes liko nepaliestos. Visada smagu sugryzti i sia mokykla, kasmetai geguzes menesi yra daroma choro svente, zinokit susirenka visi ir buve "nagliausi" ir tie kuriu nemego, va ten visi buna vienodi, ir tie kurie mokykla baige pries 5-6-7metus ir daugiau. Asmeniskai noreciau kad mano dukra lankytu tik sia mokykla.
Atsakyti
Aš irgi baigiau šią mokylą prieš 6 metus. Na, mokykla kaip mokykla, kai kitose vidurinėse nesimokiau, tai neturiu su kuo lyginti... biggrin.gif Mokytojai buvo neblogi, jei nori mokytis, tikrai viską ir išmoksi. Nors mokytis tingėjau, bet egzaminus išlaikiau neblogai (nieko nepapirkinėjau lotuliukas.gif ) , įstojau kur norėjau. Dėl egzaminų pirkimo, tai žinoma, kad galima nusipirkt buvo. Kaip ir visur (deja...)Dabar ten valdžia pasikeitus, tai nežinau šiandieninės situacijos. Na, bet didelių sentimentų mokyklai nejaučiu, bet čia gal dėl to, kad aukštojoje man buvo geriau.
Atsakyti
Buvau pradinuku atviru duru dienoje, ir galiu pasakyt kad ispudziai thumbup.gif !!!
Nors ejau galvodama, kad tai bus prasta ar bent labai jau paprasta mokykla, taciau mokytojai ir aplinka pakeite mano nuomone.
Mokykla maza - pirmoku ir antroku turi po dvi klases, turbut ir siemet tiek surinks. Trecioku ir ketvirtoku yra po tris klases. Taigi vaiku tikrai nera daug, o tai reiskia (greiciausiai smile.gif ) kad jie gauna daugiau mokytoju demesio. Gal man tik toks ispudis susidare, bet atrodo kad mokytojai labai nori pritraukti daugiau mokiniu ir del to deda daugiau pastangu smile.gif smile.gif
Zodziu sis variantas kolkas pas mus nr1, jei kas nepasikeis aplankius dar kelias mokyklas ...
Atsakyti
Begu is sitos mokyklos, nors cia praleidau jau 10 metu.
Atsakyti