Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių muzikantai. Tradiciniai ir nelabai.

Labutis visoms busimoms nuotakoms ir jau atsokusiom savo vestuves.
Pasidalinkime patirtimi bei ziniomis su nuotakomis ieskanciomis netradiciniu orginaliu muzikantu.
ieskom kasko naujo, nematyto orginalaus, be " lapatai lapatai" 4u.gif


 ! 

Forume galioja temų skelbimo taisyklės, ir jos visada būna matomos kai skelbiama nauja tema.

TEMOS SKELBIMO TAISYKLĖS:
® Prieš užvesdami naują temą, pasinaudokite Paieška, galbūt forume jau yra tokia tema.
® Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž).
® Nerašykite didžiosiomis raidėmis!
® Pasistenkite kuo konkrečiau įvardinti temos pavadinimą.

Prašome jų  laikytis

Moderatorė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AsIrTu: 21 rugpjūčio 2007 - 12:52
QUOTE(rozela @ 2007 08 21, 12:25)
Labutis visoms busimoms nuotakoms ir jau atsokusiom savo vestuves.
Pasidalinkime patirtimi bei ziniomis su nuotakomis ieskanciomis netradiciniu orginaliu muzikantu.
ieskom kasko naujo, nematyto orginalaus, be " lapatai lapatai"  4u.gif


Siulau Bugs Band - linksma ir nuotaikinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(in_shadow @ 2007 08 21, 13:33)
Siulau Bugs Band - linksma ir nuotaikinga  4u.gif

kaip tik buvau ju puslapi atsivertus, bet neiisejo pasiklausyti ju kuriniu.
beje gal teko girdeti kiek jie uz vakara ima? rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif
Gera tema drinks_cheers.gif
Del "Bugs Band" kazkur skaiciau, kad 4500 Lt, bet stipriai nepulkit jei kas, galiu ir susapnuot mirksiukas.gif
Ir man jie super patinka thumbup.gif thumbup.gif

O del netradiciniu muzikantu susiduriau su tokia problema:
1. Kai pasakiau tevams, kad norim netradiciniu muzikantu ir be "Lapatai", tai buvai nesuprasta: kaip tai? O kaip mes sokisim pagal kita muzika? Ar mes negalesim dainuot uz stalo ir pan.
Gal ir jus susiduret su panasia problema g.gif
Atsakyti
QUOTE(rozela @ 2007 08 21, 13:59)
kaip tik buvau ju puslapi atsivertus, bet neiisejo pasiklausyti ju kuriniu.
beje gal teko girdeti kiek jie uz vakara ima?  rolleyes.gif


bijau sumeluoti bet apie 3000 berods... ax.gif ju ten visas burys wink.gif
Atsakyti
QUOTE(in_shadow @ 2007 08 21, 20:33)
bijau sumeluoti bet apie 3000 berods... ax.gif ju ten visas burys wink.gif

oi jo paneles jus neklystat del kainos kainuos jie nemazai 4u.gif , netgi buvo jau kaskur forume rasyta ju kaina, bet tiesa sakant jau nenoriu 10 paru perziureti pasisakymus. bet kaskur as ir girdejau kad virs 3000 4u.gif
bet kai kaskur skaiciau, kad tiek zmones sumoka uz tradicinius muzikantus, kad ir labai gerai grojancius vestuvese, tai jau tada geriau band, as.
nes man tradiciniai ir lieka tradiciniai
tai jei jau kitos isseities neliktu tai samdyciau paprastesnius ir zymiai pigiau drinks_cheers.gif
o del tevu tai ne pas jus vienas taip, pas mus ir tik blink.gif ispucia akis kaip tai cia blink.gif ir ne tik tevai, bet ir kiti zmones leidziantys sau labai daug komentuoti, kad tipo mebus linksma ir sedesim kaip baznycioj (zodziu jiem geros vestuves tada kai drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif, ir tada miega po stalais isvirte )
patarimas, jei tevai nefinansuoja vestuviu, o kad ir finansuoja paaiskinkit, kad tai jusu svente, ir siulau daugiau nieko apie tai nekalbeti thumbup.gif kaip mes ir padarem thumbup.gif
Papildyta:
ir dar peneles galiu keleta muzikantu pasiulyti zinau tikrai, kad vestuvese groja hot mamazz, jie daugiau groja latino muzika, bei praveda keleta pamokeliu, ju buna puiki apranga, vakarines sukneles, pasijusite kaip kokiam kruiziniame laive.
tik nezinau ar jie dainuoja dar ir kitokias dainas (kad tik nenusibostu vissa vakara latino) g.gif
ir dar galiu pasiulyti WWW.gerilaikai.w3.lt
nu siti muzikantai irgi turi savo stiliu.
Atsakyti
4u.gif Na vat ir mes taip galvojam: musu vestuves, ka norim, ta ir samdom. Tik kad norisi, kad visi butu laimingi ir nezistu veliau ( As cia jei muzika nepatiks, taia tada bambes, kad reikejo tradicinius ir pan. verysad.gif
Mes kalbejom su Hot Mamazz, jie ne tik Latin muzika groja, turi ir anglisku ir prancuzisku dainu. Vat tik lietuviskai ir rusiskai, lenkisjai nedainuoja. Tai del sito dar nezinau kaip cia bus. Mums tai visai tokiu dainu nereikia, tik vat sveciams kaip. g.gif Hot Mamazz pasiule padet vestuviu vedejui pravesti karaokes vakara( is lietuvisku dainu mirksiukas.gif ), tai gal gales prisidainuot mano sveteliai kurie yra lietuvisko popso fanai ax.gif
Dar neapsisprendem, bet mums tinka, kad Hot Mamazz veda ne tik lietuviskai, bet ir angliskai. O pas mus bus puse sveciu angliskai kalbanciu. Tai turbut teks padaryt taip: pradzioje, pasitikimui laudiskus muzikantus ( be Yamachos, o su birbinem, armonika, smuikeliu) samditis, ir tevams bus prie sirdies mirksiukas.gif Na tokius linksmuolius, o po to, kai noresim tusintis, "valdzia" perduosim "Hot Mamazz". ( Cia jau mums bus prie sirdies smile.gif
Vat nezinau, turbutl taip ir padarysim. g.gif Kol rasiau cia, sugalvojau. Ot geras tas SM forumas lotuliukas.gif
Kazkaip man norisi, kad viskas butu profesionaliai ir kokybiskai. Na aisku ir linksmai.

O vat pas mano drauge grojo Jonis, tai irgi super linksma buvo. drinks_cheers.gif thumbup.gif Tik jie neveda angliskai ir dar uzimti musu diena. Nors mums brangoka verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaulisgrazus: 22 rugpjūčio 2007 - 20:43
Pas mumis irgi buvo netradicines vestuves, na tokios be tu visokiu muzikantiniu "lapatai lapatai" lotuliukas.gif taigi, mes samdemes grupe ENERGY. Balsai fantastiski, dainu asortimentas gausus, kalbu ivairove, o ir patiko jie netgi ir tiems sveciams, kurie linke prie tradiciniu muzikantu.
Todel rekomenduoju ir siulau - nepasigailesite.
Atsakyti
pasauli,
jei gali i az parasyk kiek Hot mamazz uz vakara, ar uz valandas uzsiprase?
man jie ir labai prie sirdies, pati esu buvos pramoginiu sokeja, tai zinai man jie thumbup.gif
bet kaip tu sakai, tai turi buti ir kitiem linksma drinks_cheers.gif , juk viena as tai nesoksiu
Papildyta:
ir dar
klausyk, kaip su tuo Joniu, kiek girdejau tai tik savo repertuara groja?
o dar nebandei pasidomete grupe geri laikai (as parasius ju adresa)
Papildyta:
QUOTE(muksiukas @ 2007 08 23, 00:16)
Pas mumis irgi buvo netradicines vestuves, na tokios be tu visokiu muzikantiniu "lapatai lapatai"  lotuliukas.gif  taigi, mes samdemes grupe ENERGY. Balsai fantastiski, dainu asortimentas gausus, kalbu ivairove, o ir patiko jie netgi ir tiems sveciams, kurie linke prie tradiciniu muzikantu.
Todel rekomenduoju ir siulau - nepasigailesite.


o gal jie turi savo internetini adresa?
jei gali ju kontaktus atsiusk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rozela @ 2007 08 22, 11:07)

ir dar galiu pasiulyti WWW.gerilaikai.w3.lt
nu siti muzikantai irgi turi savo stiliu.



dalyvavau vestuvese, kuriose grojo Geri Laikai. Groja neblogai, tik patys nera super maloniai bendraujantys
Atsakyti
QUOTE(rozela @ 2007 08 23, 11:05)
pasauli,
jei gali i az parasyk kiek Hot mamazz  uz vakara, ar uz valandas uzsiprase?
man jie ir labai prie sirdies, pati esu buvos pramoginiu sokeja, tai zinai man jie thumbup.gif
bet kaip tu sakai, tai turi buti ir kitiem linksma  drinks_cheers.gif , juk viena as tai nesoksiu
Papildyta:
ir dar
klausyk, kaip su tuo Joniu, kiek girdejau tai tik savo repertuara groja?
o dar nebandei pasidomete grupe geri laikai (as parasius ju adresa)
Papildyta:
o gal jie turi savo internetini adresa?
jei gali ju kontaktus atsiusk 4u.gif

Atsakiau i a/z
Sekmes drinks_cheers.gif
O del Geri laikai nezinau, mums Hot Mamazz tinka, nes jie veda ir puikia kalba ir dainuoja angliskai, kaip rasiau anksciau pas mus bus puse kalbanciu angliskai, tai nesinoretu, kad kai kuriems sveciams sipsni keltu "saviakiskas muzikontu tarimas".

Ir as girdejau geru atsiliepimu apie ENERGY. thumbup.gif WWW.EB.LT( TIK TOKS PUSLAPIS)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaulisgrazus: 23 rugpjūčio 2007 - 22:17
Aš tai labai norėjau Geru laiku, bet musu dienai buvo užimti, tikrai sudaro profesionalios grupės ir normalių žmonių įvaizdį.

Nors su tuo įvaizdžiu tai ką čia gali žinot. Pas mus buvo grupė Medus, tai irgi įtikinėjo, kad ir saksofonu groja džiazą ir šiaip nebanalių kūrinių moka. Tinklapyje jų tas neatsispindėjo, bet sake, kad tinklapy tai dainos ,,plačiai publikai", kokių žmonėms reikia, bet moka ir džiazoviau. be to veda renginį ir angliškai jei reikia. Negali sakyt, keletą frazių iškalę tikrai buvo, bet jau tarimas.....intonacija.... nu ką čia ir bepridėsi, gerai, kad savas vertėjas buvo, tai įkinkėm vertėjaut, kitaip gėda prieš žmones. Tiesa, grojo daugiausiai banalybes ir nedžiazavo tai tikrai wink.gif Plačiau rašiau apie juos Atsargiai mane apgavo skyrelyje. Žodžiu merginos, neužkibkit ant jų kabliuko.
Atsakyti