Įkraunama...
Įkraunama...

Nuotakos puokštė

Sena tema čia

user posted image

Atsakyti
Labukas visoms,
Gal kuri esat maciusios puokste vestuvems is kardeliu?
Tai svajone tureti tokia puokste...
Atsakyti
QUOTE(Ramutuke @ 2009 05 18, 21:47)
Labukas visoms,
Gal kuri esat maciusios puokste vestuvems is kardeliu?
Tai svajone tureti tokia puokste...

sveika as maciusi esu jaunosios ir pirslienes puokste is kardeliu ziedu labai grazi , as kai maniau jog negausiu amariliu masciau pasidaryti puokste is baltu kardeliu , nes puokste ispudingai atrodo , nes ziedukas jis toks nestandartinis tad galima tikrai suformuoti neeiline puokste
Atsakyti
QUOTE(Ramutuke @ 2009 05 18, 19:47)
Labukas visoms,
Gal kuri esat maciusios puokste vestuvems is kardeliu?
Tai svajone tureti tokia puokste...

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos merginos, gal galite parekomnduoti gera florista Kaune, reikia nuotakos puokštės liepos mėnesiui, bet visai neturiu jokio floristo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Musicka @ 2009 05 19, 12:19)
Sveikos merginos, gal galite parekomnduoti gera florista Kaune, reikia nuotakos puokštės liepos mėnesiui, bet visai neturiu jokio floristo sad.gif

siaip yra temele frolisciu paslaugos vestuviu trecioa berods po visu temu pagrindiniu, as galiu patarti savaja floriste nes savo darausi linaziedi .
Atsakyti
QUOTE(Cica:) @ 2009 05 18, 18:33)
mano bendraminte  drinks_cheers.gif  As irgi apie juso svajoju.. bet nezinia, ar pavyks ju gaut..Jie juk birzeli visa zydi. O man liepos 4 reik..


Kalbėjausi šiandien su floriste. Truputį nuliūdino, kad iki mano vestuvių (birželio antroj pusėj) jau gali būti nužydėję... Mat orai atšilo, todėl bijūnai besprogstančiais pumpurais. Bet vis viena sutarėm, kad, jei pavyks atrasti jų, turėsiu savo svajonių puokštę smile.gif Tiesa, man į bijūnus vėdrynai labai panašūs, tariausi ir dėl jų, jei su bijūnais nepavyktų arba iš abiejų darytų smile.gif Tik tiek, kad trapoki tie vėdrynai susirodė, nežinau, ar ištvers visą dieną..

Auksuole, puokštę kaip tik man įdėjai biggrin.gif

Vėdrynai:
user posted image user posted image
user posted image

Bijūnai:
user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jota: 19 gegužės 2009 - 22:40
Jota, as kaip tik norejau rasyti, kad viedrynai labai panasus i bijunus biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Cica:) @ 2009 05 20, 00:39)
Jota, as kaip tik norejau rasyti, kad viedrynai labai panasus i bijunus  biggrin.gif  drinks_cheers.gif


Aha, ta pačia linkme galvojam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jota @ 2009 05 19, 23:35)
Tiesa, man į bijūnus vėdrynai labai panašūs, tariausi ir dėl jų, jei su bijūnais nepavyktų arba iš abiejų darytų smile.gif Tik tiek, kad trapoki tie vėdrynai susirodė, nežinau, ar ištvers visą dieną..

Auksuole, puokštę kaip tik man įdėjai  biggrin.gif


Tai aš galėsiu pasakyti kaip laiko, nes man jau mėnesio gale vestuvės. Man planuoja daryti iš vėdrynų, užkrito dabar pavadinimas su kokiomis dar gėlytėmis derins. Žalumos dar dės smile.gif Gal prisiminsiu ryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2009 05 20, 00:41)
Tai aš galėsiu pasakyti kaip laiko, nes man jau mėnesio gale vestuvės. Man planuoja daryti iš vėdrynų, užkrito dabar pavadinimas su kokiomis dar gėlytėmis derins. Žalumos dar dės smile.gif Gal prisiminsiu ryt smile.gif


Ooo, nepamiršk tik, ką? bigsmile.gif Arba priminsiu biggrin.gif Kaip sekasi vestuvėms ruoštis? Vaje, jau visai gretai didžioji diena bigsmile.gif

Man siūlė ir variantą vėdrynai su frezijom arba rožėm smulkesniais žiedais. Nebežinau, kokį galutinį variantą pasirinksiu, tačiau būčiau labai laiminga, jei bent vieną iš ankstesniam įraše minėtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(villga @ 2009 05 19, 12:14)


O jau kardeliu grozis bigsmile.gif tik kazi kaip jie ar atlaikytu visa diena, nes ziadlapiai trapus g.gif
Atsakyti