Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonojo Kryžiaus ligoninė (RK)

toliau dalinamės patirtimi ir įspūdžiais RK ligoninėje  smile.gif
ANKSTESNĖ TEMA ŠTAI  ČIA
     
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina444: 20 gegužės 2009 - 09:29
Oi, man irgi taip noretusi, kad tas gimdymas pats savaime prasidetu. kazkaip baugu cezario pjuvis atrodo. reikia gal diena daugiau pavaikscioti, o vakare i silta vonia listi, kad prasidetu kokia veikla.
Su pirmu mazium - taip isdege. Ilindau i siltesne vonia ir jau ryte turejau mazyli. Ka Jus manot apie tokius "naturalius" skatinamuosius?
Atsakyti
QUOTE(jurgoz @ 2009 05 20, 10:28)
Oi, man irgi taip noretusi, kad tas gimdymas pats savaime prasidetu. kazkaip baugu cezario pjuvis atrodo. reikia gal diena daugiau pavaikscioti, o vakare i silta vonia listi, kad prasidetu kokia veikla.
Su pirmu mazium - taip isdege. Ilindau i siltesne vonia ir jau ryte turejau mazyli. Ka Jus manot apie tokius "naturalius" skatinamuosius?

Įdomu, kodėl dabar visos su gimdymais vėluoja g.gif Kad būtų anksčiau keliom dienos net negirdėjau ir taip smarkiai pernešioja, net iki 2 savaites, man tai būtų baisoka blink.gif
Dėl pasivaikščiojimo tai sutinku, bet dėl vonios tai nežinau, ar nepavojinga?? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Margie @ 2009 05 20, 10:36)
Įdomu, kodėl dabar visos su gimdymais vėluoja  g.gif Kad būtų anksčiau keliom dienos net negirdėjau ir taip smarkiai pernešioja, net iki 2 savaites, man tai būtų baisoka  blink.gif
Dėl pasivaikščiojimo tai sutinku, bet dėl vonios tai nežinau, ar nepavojinga??  bigsmile.gif


Sveikos, as paziurejau i geguzinukiu sarasiuka, tai man pasirode, kad kaip tik visos anksciau pagimdo, tik kelios keliomis dienomis veliau. Ilgiausiai - 9d. uztemptos...
Lekiu i RK pasidalinsiu kas ir kaip, kai pargrisiu. Kaip sakoma - tik be panikos
Atsakyti
QUOTE(jurgoz @ 2009 05 20, 09:28)
Oi, man irgi taip noretusi, kad tas gimdymas pats savaime prasidetu. kazkaip baugu cezario pjuvis atrodo. reikia gal diena daugiau pavaikscioti, o vakare i silta vonia listi, kad prasidetu kokia veikla.
Su pirmu mazium - taip isdege. Ilindau i siltesne vonia ir jau ryte turejau mazyli. Ka Jus manot apie tokius "naturalius" skatinamuosius?


ne visais atvejais "naturalus"skatinamieji padeda. svarbiausia ramiai laukti ir nenustoti veikti ta, ka yprastai veiki ax.gif (zinoma, jei Puzeine rekomenduoja + 2 sav, tai apsimoka ir kitam dar daktariukui pasirodyt blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(besyte @ 2009 05 20, 10:16)
ne visais atvejais "naturalus"skatinamieji padeda. svarbiausia ramiai laukti ir nenustoti veikti ta, ka yprastai veiki ax.gif  (zinoma, jei Puzeine rekomenduoja + 2 sav, tai apsimoka ir kitam dar daktariukui pasirodyt blush2.gif )

Na ne suprantu kaip chia su tais terminais g.gif . Pas mania drauge nesianai pagymde, buvo 38 sav. Tai nuvaziavo pas daktara, jis paziurejo per eho, sako vaikas jau pilnai isvistitas. Ir pasiule gymdit mirksiukas.gif . Pastate lasaline ir per 3 val gyme 3.200kg sveikas lialiukas thumbup.gif.
Atsakyti
QUOTE(Lenusikas @ 2009 05 20, 13:05)
Na ne suprantu kaip chia su tais terminais g.gif . Pas mania drauge nesianai pagymde, buvo 38 sav. Tai nuvaziavo pas daktara, jis paziurejo per  eho, sako vaikas jau pilnai isvistitas. Ir pasiule gymdit mirksiukas.gif . Pastate lasaline ir per 3 val gyme 3.200kg sveikas lialiukas thumbup.gif.



O tavo drauge gimde RK?
Atsakyti
man tai klizma labai gerai suveike... 1200 ml shilto virinto vandenuko i tiesiaja zharna (taip pataria priesh gimdyma daryti, kol saremiai nesikartoja dazhniau nei 5 min.) man taip patare RK akushere...
Atsakyti
QUOTE(zhydelka @ 2009 05 20, 12:16)
O tavo drauge gimde RK?

Ne, gymde Antakalne smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Lenusikas @ 2009 05 20, 13:56)
Ne, gymde Antakalne smile.gif .


bet cia labai rimtai buvo susitare bigsmile.gif (arba kazko nepasako g.gif )
Atsakyti
Buvau apziuroje. Dabar lakstysiu į RK kas dvi dienas blink.gif
Vaikiuko tonusus uzrase, sirdute plaka liuks, sakė vartoti skysčių daugiau - po 2l. doh.gif
Dar kelios mamytes laukė - pasirodo ir jos jau po termino, na nieks nepanikuoja ir negasdina.
Ir priimamajame l.maloniai sutiko, tokios visos geranoriškos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgoz @ 2009 05 20, 10:28)
Oi, man irgi taip noretusi, kad tas gimdymas pats savaime prasidetu. kazkaip baugu cezario pjuvis atrodo. reikia gal diena daugiau pavaikscioti, o vakare i silta vonia listi, kad prasidetu kokia veikla.
Su pirmu mazium - taip isdege. Ilindau i siltesne vonia ir jau ryte turejau mazyli. Ka Jus manot apie tokius "naturalius" skatinamuosius?


Aš laipiojau laiptais iškėlusi rankas virš galvos, kokia valanda aukštyn žemyn. Po tokios mankštelės praėjus 3 valandom jau sėdėjau gimdykloj su 8 cm atsidarymu biggrin.gif
Gal tai padėjo, nors pas mane pernešiojimas buvo jau 13 dienų g.gif
Atsakyti