Įkraunama...
Įkraunama...

Reti, keisti, įdomūs vardai-nevardai

Sena tema smile.gif o mes tęsiame smile.gif
Atsakyti

oi kaip gerai, kad pratesėm - man ši tema super drinks_cheers.gif

Ačiu Muminuk 4u.gif
Atsakyti
ir šiaip įdomus straipsnis, bet atkreipkite dėmesį į autorės vardą blink.gif Absoliuta Andželika L... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 05 21, 16:16)
ir šiaip įdomus straipsnis, bet atkreipkite dėmesį į autorės vardą  blink.gif Absoliuta Andželika L...  blink.gif

blink.gif doh.gif neturiu žodžių fool.gif
Atsakyti
Rozalija... nu man kažkaip...bet žiūriu ne vienas vaikelis tokiu vardu pavadintas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2009 05 21, 22:43)
Rozalija... nu man kažkaip...bet žiūriu ne vienas vaikelis tokiu vardu pavadintas g.gif


pažįstu moterį Snieguolę, kuri savo ardu labai nepatenkinta (nors man visai nieko). pasiūliau jai vadinris krikšto vardu, jei jau ta Snnieguolė taip blogai. JO, sako, JAU GERIAU SNIEGUOLĖ NEGU ROZALIJA biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2009 05 21, 23:43)
Rozalija... nu man kažkaip...bet žiūriu ne vienas vaikelis tokiu vardu pavadintas g.gif

mano prosenelė buvo Rozalija. Manęs šis vardas nešokiruoja smile.gif
Atsakyti
Viename mokslo darbe aptikau vardą Lorentas. Negirdėtas toks pasirodė, bet visai neblogas.
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2009 05 22, 12:59)
Viename mokslo darbe aptikau vardą Lorentas. Negirdėtas toks pasirodė, bet visai neblogas.


pažįstu žmogų tokia pavarde smile.gif
Atsakyti
Sveikos, labai patiko sita jusu temele, kol viska perskaiciau ne viena karta iki asaru juokiausi smile.gif
Is mano pazistamu rato nera tokiu labai retais ar idomiais vardais. Turiu drauge Rekvita, kolege Salvija, viena pazistama Ridana... ax.gif Dar kai dekretinese nebuvau, tai is klientu idomiu vardu prisirinkdavau, bet kazkur as tuos lapelius jau ismeciau verysad.gif Is tu kuriuos prisimenu tai Jurmena (labai simpatiska mergina) ir Arena doh.gif , na jei dar prisiminsiu, parasysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jeta @ 2009 05 22, 08:42)
mano prosenelė buvo Rozalija. Manęs šis vardas nešokiruoja  smile.gif

Tai prosenelė smile.gif o mažutė mergaitė?
Atsakyti
kokius broliukus netyčia SM pamačiau - Aistėjus schmoll.gif ir Skalmantas thumbup.gif
Atsakyti