Įkraunama...
Įkraunama...

Kas dažniausiai gamina valgyt vaikučiams?

Kas dažniausiai jūsų šeimoje gamina valgyt vaikučiams? Tiek mažiukams tiek didesniems. ax.gif
Pas mus, tai aš rolleyes.gif Nesiskundžiu, nes geriausiai žinau, ką dukrytė mėgsta valgyt. Tėtis dažniausiai kepa viščiuką biggrin.gif (o per mano sesija ir kitus patiekalus gamina) 4u.gif
Atsakyti
tai turbūt vienareikšmiškai :mamos biggrin.gif
Atsakyti
Aisku,kad mamos gamina.. doh.gif Nes pvz namie as gaminu,nes tetis dirba iki velumos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(-simona- @ 2009 05 23, 23:13)
tai turbūt vienareikšmiškai :mamos  biggrin.gif

vienareiksmiskai: MAMOS drinks_cheers.gif
as abiejoju, kad musu tevelis sugebetu ka nors pagaminti musu 1 metu dukrytei (nebent kaisiniene arba bulviu) doh.gif
Atsakyti
Na,
mano vyras tai nuo pat pirmųjų primaitinimo šaukštų domėjosi ir kartu mokėmės virti košes/daržovienes, vėliau sriubytes ir pan. kūdikiukams ir vaikučiams.

Statistiškai tai vaikam aš gaminu gal ir dažniau, bet MB tikrai moka ir pagal galimybes verda košę/sriubą/troškinį ir pan. dukrytėms.
Pvz. rytais jisai keliasi su mūsų vyturėliais, verda vaikam košę, pavalgo, tada eina manęs žadinti su puodeliu kavos wub.gif
Atsakyti
gaminu pati,nes mb temoka bulvių išsikepti,ir gatavų kuldūnų išsivirti lotuliukas.gif
Atsakyti
Na zinoma, kad mama dazniau. Tevelis kad prigamintu musu beveik metuku merginai, prikrautu druskos, pipiru, svogunu.doh.gif Yra kazkada vires kose, kai is kito kambario pasakojau kiek kokiu kruopu det, dar kartais pertrina darzoves. O seip jis dirba iki velumos ir gaminti nera kada. Na jei pasiliktu dviese neprazutu manau. Jis dazniau maitina, nei gamina.
Atsakyti
QUOTE(J.E. Aistė&Julijonas @ 2009 05 25, 21:22)
Na,
mano vyras tai nuo pat pirmųjų primaitinimo šaukštų domėjosi ir kartu mokėmės virti košes/daržovienes, vėliau sriubytes ir pan. kūdikiukams ir vaikučiams.

Statistiškai tai vaikam aš gaminu gal ir dažniau, bet MB tikrai moka ir pagal galimybes verda košę/sriubą/troškinį ir pan. dukrytėms.
Pvz. rytais jisai keliasi su mūsų vyturėliais, verda vaikam košę, pavalgo, tada eina manęs žadinti su puodeliu kavos  wub.gif

šaunuolis 4u.gif

QUOTE(megagaite @ 2009 05 27, 09:11)
Na zinoma, kad mama dazniau. Tevelis kad prigamintu musu beveik metuku merginai, prikrautu druskos, pipiru, svogunu.doh.gif  Yra kazkada vires kose, kai is kito kambario pasakojau kiek kokiu kruopu det, dar kartais pertrina darzoves. O seip jis dirba iki velumos ir gaminti nera kada. Na jei pasiliktu dviese neprazutu manau. Jis dazniau maitina, nei gamina.

nepražūtų ir musiškė ax.gif Sriubas skanias moka virt, viščiuką super iškepa, tik tas būna retai savaitgalias, arba, kai man sesija ax.gif
Atsakyti
Dažniausiai gaminu aš - tačiau moka ir vyras mirksiukas.gif
Atsakyti
Dažniausiai turbūt aš, bet ir tėtis kartais, atskirai vaikui nebegaminam.
Atsakyti
Pavydžiu, kieno vyrai gamina valgyt smile.gif Maniškis gali tik kiaušinienę iškept. O košelių vyrimas - tai jam aukštasis pilotažas biggrin.gif Gerai, kad nors bulvių nuskuta, svogūnus nulupa doh.gif
Atsakyti
Mama gamina, tetis sumaitina biggrin.gif
Atsakyti