Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos nuotrauka

Pastebejau,kad tema buvo uzdaryta,o niekas nesukure naujos.Tai kvieciu prisijungti biggrin.gif
Atsakyti
Truputis informacijos.GN daro pirmoj ciklo pusej.Vaisingumo klinikoj sia procedura atlieka bendrineje nejautroje,kai kur daro be nuskausminimo. Pats nuotraukos darymas gali kokia 10-15min uztrukti.Gimda suimama uz kaklelio,ivedamas instrumentas i gimdos erme,suleidziamas kontrastas,atliekama rentgeno nuotrauka.Joje matosi,kaip kontrastas prateka i kiausintakius.Po proceduros gali jaustis sioks toks maudimas,gali pakraujuoti.Pasitaiko atveju,kai po sios proceduros mergaites nestuke.gif nes pravalo uzsikisusius takus,bet cia tik pasalinis poveikis thumbup.gif Sekmes visoms wub.gif
Atsakyti
Man kitą savaitę taukia ta procedūra VK. Jau po truputį jauduliukas ima...
Atsakyti
QUOTE(Vyturiukė @ 2009 05 22, 11:13)
Man kitą savaitę taukia ta procedūra VK. Jau po truputį jauduliukas ima...

Nebijok,uzmigsi,atsibusi ir jau po visam.Tik turek atsigerti.Nes,pries procedura reikia buti nevalgius ir negerus.Tai mane labai troskino.Po proceduros gali teplioti.
Atsakyti
O kaip šiaip savijauta būna po procedūros? Nežinau, ar dar grįžti po jos į darbą, ar iškart namo važiuoti?
Atsakyti
QUOTE(Vyturiukė @ 2009 05 22, 15:07)
O kaip šiaip savijauta būna po procedūros? Nežinau, ar dar grįžti po jos į darbą, ar iškart namo važiuoti?

Manes tai vyras palauke ir nuveze i darba.Po proceduros tai koki 30 min kaip girta buvau biggrin.gif Viskas masina vaziuojant plauke.Bet po valandos viskas buvo ciki ir ejau dirbti.Buvau atsiprasius,kad veluosiu i darba,tai nuveze mane,ten dar 15 min pabludijau,ir ejau dirbti.Zinoma po pietu jau visai galva buvo sviesi.Ziurint koks darbas.Nesijaudink,viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Anyte_uogyte @ 2009 05 22, 13:54)
Nebijok,uzmigsi,atsibusi ir jau po visam.Tik turek atsigerti.Nes,pries procedura reikia buti nevalgius ir negerus.Tai mane labai troskino.Po proceduros gali teplioti.

Manes birzelio 11 sita procedura laukia.Zinau tik tiek,kad tikrai nemigdys,liepe pora tableciu nuo skausmo pries ateinant isgerti.Labai bijau,bet kai pagalvoju,turbut labiau bijau isgirsti kad kas nors pas mane ten blogai unsure.gif
Atsakyti
Teisingai, reikia bijoti blogo rezultato, o ne pacios proceduros 4u.gif
As valanda pries procedura isgeriau 2 nospas, kad nespazmuotu ir valerjonkes, kad nesinervint ir viskas buvo thumbup.gif Be jokio nuskausminimo. Pamaudeno kaip lengva forma menesiniu..na bet tikrai tau maudima 10 minuciu galima iskest. Dar ne tas gimdant laukia wink.gif Sekmes visoms ir tikrai nera ko bijot.
Atsakyti
Jau patyriau, kas tai yra gimdos nuotrauka biggrin.gif Prieš tai prisiskaičiusi forumo ir baisių istorijų, buvau pradėjusi bijoti. Vaistų nuo skausmo negėriau jokių. Aišku, procedūra nemaloni, bet pakenčiama. Galvojau, kad bus baisiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2009 05 27, 00:11)
Jau patyriau, kas tai yra gimdos nuotrauka  biggrin.gif Prieš tai prisiskaičiusi forumo ir baisių istorijų, buvau pradėjusi bijoti. Vaistų nuo skausmo negėriau jokių. Aišku, procedūra nemaloni, bet pakenčiama. Galvojau, kad bus baisiau  rolleyes.gif

Cia kiekvienai individualiai, nes pvz man kol dare GN tai neskaudejo, bet jau po visko, kai isejau i koridoriu laukti tos nuotraukos doh.gif tai ir nuskausminamuosius leido, ir amonjaka dave uostyti, nes daresi silpana nuo skaumo...Zodziu nebenoreciau pakartoti sios procedutos schmoll.gif
Atsakyti
labas, as siandien po GN, na nepasakyciau, kad gydytoja tai dariusi buvo maloni ir svelni-bet iskenciau, nemanau, kad tokiai procedurai reikia narkozes smile.gif nera taip baisu schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, prisijungsiu ir as prie jusu. as gydausi nuo 2008 m. jau dariausi IVF ICSI, bet nepavyko schmoll.gif o dabar nutariau pabandyt IUI, na aisku iki to turiu pasidaryt gimdos nuotrauka, o tai bus birzelio men.
Atsakyti