Įkraunama...
Įkraunama...

Ar visos moterys tokios?

Stereotipas: moteris=blondine. Na, kazkodel daznai sakoma, kad butent sviesiaplaukes isreiskia visa moteriskumo esme.

Kartais ji...
...vaikiskai naivi http://www.youtube.c...h?v=1CHf5mVJtDM,

...vulgaroka http://www.youtube.c...h?v=dTDEmvzITHI,

...kartais - tiesiog kvaila http://www.youtube.c...h?v=LkmfEainnCw

Nu ir kas is tiesu yra moteriskumo esme? Klausimas anaiptol nera toks primityvus, kaip galetu atrodyti is pirmo zvilgsnio.

Ka manot?
Atsakyti
vat nesupratau apie ka cia kalbeti reiktu g.gif
apie blondines sakyciau yra kiek kitoks stereotipas sukurtas... nezinau kiek jis susijes su moteriskumu...
kvailai pasielgia tiek vyrai - tiek ir moterys.
o moteriskumas kiekvienam skirtingas dalykas - vienam gebejimas vilioti vyrus, kitam - meile vaikams, treciam - namu seimininkes ivaizdis, velgi vieniem tai tik isvaizdos klausimas, kitiem budas.
bet cia visuma - negali pasakyti kad taip ranka laikyti moteriska o taip tai jau ne...
Atsakyti
Tipo būti peroksidine višta yra moteriška? bigsmile.gif Jūsų tiesiog prastas skonis ir tiek, ko čia gilinatės.
Atsakyti
Nu tai palaukit..
Šviesiaplaukė- taip, moteriška, švelnu, gražu.

Peroksidinė nutriušgalvė- fyfiška, neskoninga, net juokinga.

Visokių tų blondinių yra.... nail.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -- Meeresfrau --: 23 gegužės 2009 - 18:56
tikros lietuvaites irgi blondines buvo:)
man sakau keista kai blondine- blondine pavadinbi, ji isizeidzia.
zyda pavadink -zydu, isizeis.
cigona butinai tik romu vadink, nes kitaip isisizeis.

na tai vadinkim daigtus savo vardais. as esu dazyta blondine, ne peroksindine. grazi sieno spalva. pavadina mane blondone, na ir pasijuokiu, pasmaikstauju, ner cia ko pykti.
tas pyktis ir parodo vistos proteli
Atsakyti
taip taip, mes visos tokios mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti
O aš atkertu, jei ką- aš , deja, šviesiaplaukė biggrin.gif (esu natūraliai šviesi)
Atsakyti
Manau,blondinems lengviau gyventi. Joms atleidziama daug kvailysciu. Jei buciau blondine, butinai tuo naudociausi. Dabar gi vis turiu draugams ''priminti'', jog plaukus dazau juodai,kad balti nesimatytu. smile.gif
Atsakyti
O kaip yra tas atleidžiama?Ir kas nuo ko? bigsmile.gif
Nuo baudų jas policija atleidžia, ar vyras dėl neištikimybės?
Kažkaip manęs niekas nuo nieko neatleido, ką prisidirbau- teko srėbti.. g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-- Meeresfrau -- @ 2009 05 25, 16:34)
O kaip yra  tas atleidžiama?Ir  kas nuo ko? bigsmile.gif
Nuo baudų jas policija atleidžia, ar vyras dėl neištikimybės?
Kažkaip manęs niekas nuo nieko neatleido, ką prisidirbau- teko srėbti.. g.gif  biggrin.gif

Nesneku as apir rimtus ''prisidirbimus''. Turejau omenyje nusikalbejimus visokius, kliurkas, kuriu gyvenime pasitaiko visiems. O su ta policija nesakykit, paleidzia greiciau, ir atleidzia daugiau mirksiukas.gif Jei Jums nepasitaike, dar nereiskia, kad taip nera.
Atsakyti
Aš manau, kad policininkai bet kuriai simpatiškai merginai/ moteriai atleidžia kartais, plaukai čia ne prie ko schmoll.gif
Mano draugė šokoladinė, dar nė sykio baudos policijai nemokėjusi per 13 metų stažą, važinėja, kaip velnias be taisyklių,ale užtat kaip šypsotis moka thumbup.gif

O nusikalbėti tai visiems pasitaiko, bet geriau jau pagalvotų-ai, nusišneka kvaiša , negu-ai, blondinė doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -- Meeresfrau --: 25 gegužės 2009 - 16:12
QUOTE(-- Meeresfrau -- @ 2009 05 25, 17:09)

O nusikalbėti tai visiems pasitaiko, bet geriau jau pagalvotų-ai, nusišneka kvaiša , negu-ai, blondinė doh.gif

Kodel bigsmile.gif Juk lengviausia tada juokais nuleisti viska.
Atsakyti