Įkraunama...
Įkraunama...

FP lietuviškai kalbantis šuniukas

Apklausa: Ar verta pirkti tokį šuniuką? (342 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Kaip manote, ar verta pirkti tokį FP šuniuką (juokas juokais, bet aš jau apie Kalėdų dovanas galvoju...)? Man jis pasirodė įdomus, bet kaip vaikučiams? Aplinkui niekas neturi, nes kaina palyginti nemaža unsure.gif

user posted image

foto skolinta, ant lietuviškojo ir užrašai lietuviški.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 05 21, 10:41)
Kaip manote, ar verta pirkti tokį FP šuniuką (juokas juokais, bet aš jau apie Kalėdų dovanas galvoju...)?  Man jis pasirodė įdomus, bet kaip vaikučiams? Aplinkui niekas neturi, nes kaina palyginti nemaža  unsure.gif


foto skolinta, ant lietuviškojo ir užrašai lietuviški.

fainutis jis realybeje, tik ziurint kokio amziaus vaikiukui pirkt norit mirksiukas.gif ir nzn kaip ji skalbt g.gif , bet labai jau balselis super ir daineles grazios, o pries kaledas akcija buvo zaislams 40% nuolaida - tai ir kaina nebe tokia zveriska, apie 70 lt isejo berods unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2009 05 21, 12:46)
fainutis jis realybeje, tik ziurint kokio amziaus vaikiukui pirkt norit mirksiukas.gif  ir nzn kaip ji skalbt g.gif , bet labai jau balselis super ir daineles grazios, o pries kaledas akcija buvo zaislams 40% nuolaida - tai ir kaina nebe tokia zveriska, apie 70 lt isejo berods unsure.gif


mūsų mažulis, per Kalėdas bus 9 mėnesių smile.gif
Atsakyti
Mes irgi tokį turim. Kai per kalėdas gavom dovanų mažiukui buvo 1m. ir 4 mėn. - tai nelabai jam patiko g.gif , bet dabar tai ir šoka pagal tas daineles, o ir šiaip labai jau mylį šį žaisliuką smile.gif . Manyčiau; kad tikrai verta pirkt, tik reiktų paderint kai nuolaidos (mes tai pirkom senukuose, kai žaislam buvo 45 proc. nuplaida) 4u.gif
Atsakyti
Labai mylimas žaislas, dainuoja ir džiugina mažylius kasdien wub.gif
Atsakyti
o aš kai pirkau,tai mažyliui jis buvo neįdomus,gal todėl kad buvo didesnis g.gif (apie 2 m.)nors kaimynų mergytė,kuri dar vyresnė susidomėjo juo.Tai gal mergaitem jis mielesnis...
Atsakyti
Mano dukryte gavo 1-ojo gimtadienio proga. Tai kokius 2 menesius nepaleido is ranku. O dabar jau atsibodo... g.gif . Siaip suniuka stikrai nerealus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad 9 men amziaus vaikui-tai nuostabus dalykelis, pats tas amzius, kada visas snekejimas dar pries akis, turetu sukelti labai daug linksmu emociju wub.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciuke: 22 gegužės 2009 - 21:22
mes irgi dovanojom savo špokui per Kalėdas (pirkom sulaukę akcijos Maximoj), tai tikrai labai patiko, vis sapudė ir spaudė biggrin.gif o ir suaugusiems gerų emocijų sukėlė, kaip mano tėtis sakė, net pasišnekėt galima su juo lotuliukas.gif

po kurio laiko jau buvo pabodęs, bet dabar vėl nešiojasi, spaudinėja ir šoka, kai šuniukas uždainuoja thumbup.gif

kas man patinka, kad šuniuko balsas toks natūralus, o ne robotinis smile.gif
Atsakyti
aciuks.gif visoms, merginos smile.gif na, reikia revizuoti parduotuves ir laukti akcijos ax.gif maximose ir senukuose aš jo net mačiusi nebuvau, kai neaktualu buvo blush-anim-cl.gif:
Atsakyti
Kai tik gavom dovanų, nelabai patiko, gal per mažas buvo, net nežinau. Dabar tai visai smagu jam, nes kartu su šuniuku dainuoju jam daineles, patinka mano vaikui mirksiukas.gif
Atsakyti
Pirmiausia turejom angliskai kalbanti suniuka.....vaikui buvo pirmas zaislas, atsirado LT, nupirkom ir ji....pats paciausias smile.gif
Atsakyti