Įkraunama...
Įkraunama...

Kursai Marijampolėje

Laba diena,

Mes ruošiamės kursams Marijampolėje gal atsiras kas kartu ruoštūsi jiems. Būt malonu jų laukt su kažkuom ir bendraut apie tai. Gal atsiras kas nors ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ppepsis @ 2009 05 21, 13:08)
Laba diena,

Mes ruošiamės kursams Marijampolėje gal atsiras kas kartu ruoštūsi jiems. Būt malonu jų laukt su kažkuom ir bendraut apie tai. Gal atsiras kas nors ax.gif


O vyksta jie Marijampolėj? Kur ir kada?
Atsakyti
Čia aš paskelbiau šią temą tik, kad nemačiau jo bendradarbė pasijungus buvo tai jos vardu parašiau. Na aš skambinaus tai lyg nuo birželio antros pusės vyks dar patikslins datą ir valandą. Vyks Marijampolėje, o gal jūs ir lankysit?
Atsakyti
QUOTE(vaidagad @ 2009 05 21, 13:36)
Čia aš paskelbiau šią temą tik, kad nemačiau jo bendradarbė pasijungus buvo tai jos vardu parašiau. Na aš skambinaus tai lyg nuo birželio antros pusės vyks dar patikslins datą ir valandą. Vyks Marijampolėje, o gal jūs ir lankysit?


Būtų minčių ta linkme 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuika1 @ 2009 05 25, 10:54)
Būtų minčių ta linkme  4u.gif


o tai jūs susitvarkę irgi dokumentus dėl įvaikinimo?
Atsakyti
QUOTE(vaidagad @ 2009 05 25, 10:07)
o tai jūs susitvarkę irgi dokumentus dėl įvaikinimo?


kol kas dar ne
Atsakyti
Kažin nieks nelaukia kursų Marijamplėj? verysad.gif
Atsakyti
Na va sužinojom, kad mums neprivaloka lankyti kursus.
Atsakyti
QUOTE(Zuika1 @ 2009 06 02, 12:36)
Na va sužinojom, kad mums neprivaloka lankyti kursus.

o tai gal todėl, kad jūs vaikutį turit ar dėl ko?
Atsakyti
Dėl to kad tai būtų jau antras įvaikinimas
Atsakyti
QUOTE(Zuika1 @ 2009 06 02, 12:48)
Dėl to kad tai būtų jau antras įvaikinimas


A matai nežinojau tai tau lengviau, o mus tai tai tik siutas ima, kad taip ilgai viskas vyksta ir sykiu norisi greičiau pabaigti. Matai sunku man kai neturiu jokios draugės, kuri yra tai patyrusi. Mes planuojam iki 1 metų vaikelį pasimti, bet gal ilgai reiks laukti. Daugiausia nervų atima tas laukimas tas tempimas tie kursai ilgai vyksta ir dar prasidės tik kitą savaitę, bus matyt kaip ten seksis tą laiką išsidėliot.
Atsakyti
sekmės
Atsakyti