Įkraunama...
Įkraunama...

Penkiamečiai

Matot mums kyla tokiu problemu... Mano vyriausiam suneliui jau beveik 5 metai. Stengiuosi savo vaikus auklet, ne su dirzu, sauksmais, o stengiuosi viska isaiskinti zodziais , kas kaip kodel....
Bet paskutiniu metu pastebejau, kad jis stengiasi isvengti tokiu pokalbiu, nenoriai kalbasi, apsimetineja, kad nesupranta, reikia vis kartoti ka sakau.... Zodziu prasau, kas susidure su atsikalbinejimu, neklausymu ir t.t. patirties, pasidalinkit, kaip penkiameciui isaiskinti, kad butu kuo suprantamiau..... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vysniukai: 30 kovo 2004 - 15:32
Mano vaikui taip pat bus greit 5m. Dažnai susiduriu su atsikalbinėjimu, nenorėjimu ko nors padaryti, greitu žliumbimu. Močiutės man aiškina, kad vaikas yra visiškai be auklėjimo. Bet aš esu prieš mušimą. Paskutiniu metu prieš užmiegant pasišnekame kokia buvo diena. Kas buvo sunku, kodėl jis padarė taip, o ne kitaip, ką jo nuomone padariau aš netinkamai. Prieš užmiegant pasižadame kitą diena buti gerais.
Atsakyti
ojojoj, čia mūsų opiausia problema. Juodai neklauso - tiesiog negirdi. Viską daro lyg tyčia. Aš galvoju, kad tai su brolio atsiradimu g.gif . Mušimu tikrai nieko nepasieksi. Draugė pasiūlė padaryti tokią lentelę: 2 grafos - gėri darbai ir blogi darbai, ir ten rinkti taškus ar kokius lipdukus (čia jau nuo mamos fantazijos) ir surinkus gerų darbų tam tikrą kiekį kažkuo vaiką pradžiuginti. Tai va, galvoju padaryti ir ant šaldituvo ar kitoje matomoje vietoje( kad ir svečiai pamatytų) pakabinti g.gif .Nes kompo ir teliko draudimas jau nepadeda sad.gif , viliuosi, kad greitai išauks šį dalyką rolleyes.gif
Atsakyti
wink.gif Hese ir ema, tos pacios problemos mus kamuoja sad.gif O dar tu mociuciu kisimasis, mus taip pat daznaqi patraukia per danti, kad neauklejam, neziurim, mat joms auklejimas tai musimas... Taip auklet vaiko nenoriu, noriu ir stengiuos su juo daugiau kalbeti.
thumbup.gif thumbup.gif Ema visai neblogas pasiulymas, reiks gal ir mums ji isbandyti, tik va kokias tas nuobaudas sigalvoti, nes jei uzdrausciau ziureti televizoriu tai baustume ir save, nes televizorius yra vienas ir tam paciam kambary (pereinamas kambarys) g.gif g.gif
Atsakyti
oi penkiameciai, sesiameciai, turbut ir septyniu metu tas pats sad.gif ar imanoma susikalbeti? turbut ne, dazniausiai sad.gif iki kokiu penkiu- penkiu su puse vaikas buvo auksinis, na kaip jai zinoma wink.gif , veliau kazkoks kipsas ilindo, gerai cia raset, atrodo geruoju susitart be sansu ir taip ir prasosi dirzo o dar mociute travina, duotum dirzo kaip mat susitvarkytu, nemokat aukleti ir .t.t gerai kad toli ta mociute ir retai matemes. dabar kai sita nesamone su neklausimu jau nera tokia labai dazna, sakau gal cia normalus raidos tarpsnis, kuri tiesiog reikia isgyventi. kalbejom cia su viena mamyte tai priejom prie tokios minties kad nuo pat gimimo vaikas aiskinasi kur yra leistinos ribos ( bangomis tai stipriau tai silpniau) tai va ir taip iki kol paauglyste baigiasi sad.gif sad.gif sad.gif
o del priemoniu neveikia nei kompo draudimas, nei teleko, nei visa kita, ta prasme veikia kol gauna vel, buvo momentas kai kompas buvo leidziamas tik sestadieniais ir tik puse valandos, nes po to laiko ji vel ka nors prisidirbdavo ir vel buvo baudziama savaitei. Su taskais pradzioj buvo neblogai, veliau prasidejo santazas- jeigu nepirksi busiu bloga ir .t.t zodziu reik pasistengti nekreipti labai demesio ir laukti kol isaugs
Atsakyti
Sakykit, mamytės, o kada jūms visos tos "linksmybės" prasidėjo?

Kristupui jau kiek virš 5-iu, bet nepasakyčiau, kad labai blogesnis nei anksčiau. Na, angelėlis tongue.gif jis niekada nebuvo, bet tokių sunkumų, kaip jūs aprašėt, tai irgi dar neturim.
Atsakyti
kris mum apie penkis su puse kazkur, ar biski anksciau, tiksliai nepamenu
Atsakyti
Maniskis irgi kol kas dar neblogas. Jis tik sako , kad nedarysiu, nenoriu, bet griezciau paliepiam ir klauso. Gal dar pasikeis. sad.gif Aisku prie svetimu truputi nori pasirodyt, kad jis ne mamyciukas, bet kai liekam vieni pasikalbam ir po pokalbio vel viskas i savo vezias atsistoja. As paaiskinu, kad mama ir teti reikia gerbt, mylet, jiems padet. Tuo kartu gal ir apsimeta, kad negirdi, bet is tikruju pasikeicia elgesys. Ir taip iki kito karto.
Atsakyti
Na Kris, tada tavo vaikas auksinis, turbut nuo mazumes jis gal ramesnio budo clap.gif clap.gif Na o maniskis tai labai aktyvus (nuo gimimo) nenustygstantis.. taip elgtis pradejo gal kokiu 4 metu ar daugiau.... Sunkiausia buna jam issaiskinti, nes su juo kalbi, o jis nesugeba isklausyti, sutelkti demesi.... sad.gif sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vysniukai: 13 balandžio 2004 - 16:34
g.gif nezinau,man atrodo kad maniske nepasikeite niekuo i bloga puse,tiesiog ji tapo dar labiau protingesne,labiau domis viskuo.Asaros,oziukai kartais aisku pasirodo,bet zymiai maziau nei buvo anksciau(tfu tfu tfu wink.gif ) Man jau net ir lengviau,nepasakyciau kad tie 5 metai tokie jau baisus biggrin.gif Na tikiuos jie ir isliks tokie grazus wink.gif
Atsakyti
Baltai pavydžiu toms, kurių penkiamečiai darosi geresni. Pas mus tai viskas atvirkščiai. Aš jau žadu ją pas psichologą vesti ar pačiai pas kokį nervų gydytoją kreiptis. Mano uošviai, kiekvienais metai man sakydavo: bus metais vyresnė, bus protingesnė, bet, kad ji elgiasi baisiau ir baisau. Dabar išmoko meluoti ir vogti. mad.gif Be mano žinios ir leidimo ima saldainius, tik popierėlius randu. Vienu žodžiu, pas mus- visai blogai. sad.gif
Atsakyti
Mazulka, toks jau tas gyvenimas, mazi vaikai- mazi vargai ir atvirksciai, pas mus irgi kruva poriereliu paprastai gali surasti, ypatingai uz lovu ir foteliu sad.gif ir imamai ne tik saldainiai, bet ir spintos visos patikrinamos, va nupirkau kirderi-siurpriza vaikui, pasidejau i spintele, paslepiau uz puoduku, kita diena noriu duoti- neberandu, jau ant vyro pavariau, mol kur nukisai ir nesakei, tik ziuriu viena mergina cia tarp kitko vaikstineja wink.gif

o melas tokiame amziuje dar ne tas, kuris baisus, o baimes kad barsim israiska, o saldainiai imami be leidimu, nes vaikas jau didelis ( bent jis taip mano) ir suvokia kad seimos narys , tad jeigu kas perkama- reiskia visu, atitinkamai.... rolleyes.gif

kartais pasiziuriu, nu gi kaip greitai auga tie vaikai wink.gif ir jau reikia keisti bendravimo stiliu
Atsakyti