Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje

Štai ir dar viena nauja tema. Čia ankstesnė

...nelikime abejingi, atverkime širdis gėriui, užuojautai, supratimui... Nuo to gyvenimas tik graesnis ir įgauna prasmę !!! mirksiukas.gif
Atsakyti
labai laukiam Yuki sugržtančios iš Kristinos bei Dariaus vaikų g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, gal galiu kuom ir as padeti ar prisideti? Pati gyvenu Dituvoje, auginu dukryte, tai turiu laisvo laiko daugiau. Gal kam truksta kudikio rubeliu?Turiu vonele( nedidele), vystymo lenta. Zinau, kad kitiems gal ko truksta, o as turiu biggrin.gif . Siaip ir pati kreipiausi pagalbos, skyrelyje "Parama vaikams". Taigi, padesiu kuo galesiu
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 05 22, 16:46)
labai laukiam Yuki sugržtančios iš Kristinos bei Dariaus vaikų  g.gif

parsibaladojau pagaliau smile.gif .

nuvežiau daaaug maisto, kai buvau viską supirkus, paskambino gita, užvažiavau ir pas ją, ji irgi įdėjo maisto bei vitaminų kristinai. vaikai dabar ilgai galės valgyti, sakė jungsis didelį šaldytuvą, nes kol kas mažiuko užtekdavo. smile.gif
iš dariaus vaikų naujienos nekokios, dar prie manęs atvažiavo vaiko teisių tarnyba ir paėmė mergaites vežti į 'naminuką' (spec.poreikių darželis, visai šalia manęs, jei ko reiktų). jos jau žinojo ir laukė su kuprinėm. vyresnioji liūdna, jaunesnioji normaliai jautėsi. kai išlipo soc.darbuotoja, ji jas pažino, yra kažkada jau vežųsi unsure.gif .
man pasirodė, kad daivai per sunku tokia krūva vaikų, sakė, kad dariaus mergaitės labai neklauso jos, su andriuku pešasi.
o mažiausioji irgi yra 'naminuke', ne ligoninėj, taip daiva sakė g.gif , tai visos sesutės bus kartu tikriausiai.

nerišliai supasakojau kažkaip, bet reik eit vakarienę gamint.
beje, xxxsaulyte, vitaminai pas mane, jei kristina ilgai gulės, nebuvo prasmės juos ten palikt, reiks kažkaip mudviem susitikt, kad perduoti.
Atsakyti
QUOTE(yuki @ 2009 05 22, 17:27)
iš dariaus vaikų naujienos nekokios, dar prie manęs atvažiavo vaiko teisių tarnyba ir paėmė mergaites vežti į 'naminuką' (spec.poreikių darželis, visai šalia manęs, jei ko reiktų). jos jau žinojo ir laukė su kuprinėm. vyresnioji liūdna, jaunesnioji normaliai jautėsi. kai išlipo soc.darbuotoja, ji jas pažino, yra kažkada jau vežųsi unsure.gif .

Nu cia tai ziauriai. Man ner baisiau, kai vaikus is namu veza.
Kazi kada ta Dariu isleis. Ir kokioj ligoninej Kristina guli?
Atsakyti
QUOTE(gita @ 2009 05 22, 18:46)
Nu cia tai ziauriai. Man ner baisiau, kai vaikus is namu veza.
Kazi kada ta Dariu isleis. Ir kokioj ligoninej Kristina guli?


Deja,bet tokia realybe.Jei Darius turetu artima koki giminaiti,tai vaikais butu siuloma rupintis jiems,bet,kad jis yra viens kaip pirstas ir dar krecia tokias baikas,tai ko noret.
O mergaitems ten turetu buti neblogai ir Daivai nukris nemazas rupestis.Juk vistiek Dariaus mergaites ir Kristinos vaikai tarpusavy musasi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 22 gegužės 2009 - 18:10
QUOTE(yuki @ 2009 05 22, 18:27)
iš dariaus vaikų naujienos nekokios, dar prie manęs atvažiavo vaiko teisių tarnyba ir paėmė mergaites vežti į 'naminuką' (spec.poreikių darželis, visai šalia manęs, jei ko reiktų). jos jau žinojo ir laukė su kuprinėm. vyresnioji liūdna, jaunesnioji normaliai jautėsi. kai išlipo soc.darbuotoja, ji jas pažino, yra kažkada jau vežųsi unsure.gif .

cray.gif Kaip baisu. Tokios mažos, o jau kiek neigiamos patirties turi. Bet kaip ilgai jas ten laikys, juk paskui tikriausia į vaikų namus atiduos blink.gif Negi Darius jokių giminių neturi?

Nėr žodžių, tiesiog baisu ...
Atsakyti
QUOTE(gita @ 2009 05 22, 17:46)
Nu cia tai ziauriai. Man ner baisiau, kai vaikus is namu veza.
Kazi kada ta Dariu isleis. Ir kokioj ligoninej Kristina guli?


Vakar kalbėjau ir su Dariumi, ir su Kristina, ir su Daiva. Dariaus dar sakė nepaleis, Kristiną vis pumpuoja antibiotikais. Darius vakare pasakė kad mergaites paėmė, Daiva nesusitvarkė ir sakė labai prastai jautėsi, kalta prieš Darių... bet yra kaip yra. Vakar susakiau Evos 4 m. Dariaus mergaitės pavardę ir tel. skyriaus kur ji guli - savaitgalyje reda40 nuvažiuos pas ją su vaišėmis, bus smagu mergaitei. Darius negalėjo pasakyti tiksliai kur Eva guli, ar ligoninėjė, ar... Na jo būsenos gal, jis nespėjo aplankyti, tik tel.sakė skambinasi... Dar nemalonią naujieną papasakojo, kad pas Daivą su vaikais įsiveržė kaimiečiai įkalę, kažką išvartė.. na baisu, reikės sekmadienį kai gryšiu į Klaipėdą nuvažiuoti pasižiūrėti kas ten vyksta... Darius Kristinai pasiūlė kad Daiva su vaikais į Kalotę į jo namą keltūsi, bet Kristina neleido, sako reikia namus saugoti, nes piujokai išneš viską... Na žodžiu, kažkokia nesamonė vyksta... Net sapnavau šią naktį Evą, cepelinus valgėm kartu, neramu dėl jų man...

Ačiū Yuki kad nuvežei maisto, nors tiek Kristinai ramu kad vaikai nebus alkani, Daiva jais pasirūpins tikrai. Ačiū prisodėjusioms merginoms - gita, andreja24 - visos šaunuolės. Naryt užsuksiu pas Kristiną, nuvažiuosiu iki Daivos - parašysiu...

Tai tiek naujienų 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(alina.p @ 2009 05 22, 16:12)
Sveikos mamytes, gal galiu kuom ir as padeti ar prisideti? Pati gyvenu Dituvoje, auginu dukryte, tai turiu laisvo laiko daugiau. Gal kam truksta kudikio rubeliu?Turiu vonele( nedidele), vystymo lenta. Zinau, kad kitiems gal ko truksta, o as turiu biggrin.gif . Siaip ir pati kreipiausi pagalbos, skyrelyje "Parama vaikams". Taigi, padesiu kuo galesiu


konkrečių mažylių globojamų neturim, bet "Gerovės" centre yra daug mažylių, mamų, vaikų, šeimų - tinka viskas viskas paramai... Ar tu iki Klaipėdos važiuoji - galėtum atvešti iki "Gerovės" centro? g.gif
Atsakyti
Kur galeciau rasti "Geroves" bustine. Jei galit man adresiuka parasykit, ir koki telefoniuka. Pirmadieni vaziuoju, taip pat treciadieni tai uzvesciau daiktu
Atsakyti
Sveikos visos. Buvau šiandien ligoninėj. Aplankiau Evutę. Važiavau pas vieną vaikiuką, bet radau palatoj tris. Dar du berniukus -1 ir 2 metų. Tad teko vaišes išdalinti į tris dalis. Gerai, kad truputį daugiau buvau paėmusi. Mergytė neapsakomo švelnumo - glaustėsi kaip kačiukas. Iš pradžių nedrąsiai, o po to nenulipo nuo kelių. Ant vieno kelio sėdėjo Eva, o ant kito - Norbertas ( 2 metų berniukas). Jiedu, pasirodo, iš vienų globos namų. Nuvežiau spalvinimo knygelę, flomasterių. Tai spalvino ir spalvino. Prabuvau ten apie 2 valandas. Labai sunku buvo palikti tuos vaikučius. Nenorėjo, kad išeičiau. Palydėjo mane iki durų visi trys už rankyčių įsikibę, prisiglaudė...Evutė kelis kartus klausė ar aš ją pasiimsiu...Taip suspaudė širdį. Aš galvojau, kad ji iki šiol su tėvu gyveno, bet, pasirodo globos namuose. Klausiau seselių kiek dar ji gulės - tai sakė, kad tikriausiai jau išleis. Saulyte, o kur tie globos namai, kur Eva gyvena? Gargžduose? Ar tėvas ją ten aplanko? Kaip suprantu, tai dabar ir sesutės ten gyvens? Na tiek trumpai...
Atsakyti
QUOTE(red40 @ 2009 05 24, 22:43)
Sveikos visos. Buvau šiandien ligoninėj. Aplankiau Evutę. Važiavau pas vieną vaikiuką, bet radau palatoj tris. Dar du berniukus -1 ir 2 metų. Tad teko vaišes išdalinti į tris dalis. Gerai, kad truputį daugiau buvau paėmusi. Mergytė neapsakomo švelnumo - glaustėsi kaip kačiukas. Iš pradžių nedrąsiai, o po to nenulipo nuo kelių. Ant vieno kelio sėdėjo Eva, o ant kito - Norbertas ( 2 metų berniukas). Jiedu, pasirodo, iš vienų globos namų. Nuvežiau spalvinimo knygelę, flomasterių. Tai spalvino ir spalvino. Prabuvau ten apie 2 valandas. Labai sunku buvo palikti tuos vaikučius. Nenorėjo, kad išeičiau. Palydėjo mane iki durų visi trys už rankyčių įsikibę, prisiglaudė...Evutė kelis kartus klausė ar aš ją pasiimsiu...Taip suspaudė širdį. Aš galvojau, kad ji iki šiol su tėvu gyveno, bet, pasirodo globos namuose. Klausiau seselių kiek dar ji gulės - tai sakė, kad tikriausiai jau išleis. Saulyte, o kur tie globos namai, kur Eva gyvena? Gargžduose? Ar tėvas ją ten aplanko? Kaip suprantu, tai dabar ir sesutės ten gyvens? Na tiek trumpai...

cray.gif Ir tie kleckai 1 ir 2 metukų gulėjo vieni? Siaubas ... kaip turi jaustis tokie mažučiai, niekam nereikalingi cry.gif negaliu, širdis plyšta verysad.gif

O ir aš galvojau, kad Eva gyvena kartu su tėvų bei seserim unsure.gif

Baisu, kur ritasi pasaulis ... kai tiek daug nereikalingu vaikų ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svetliačok: 24 gegužės 2009 - 22:15
QUOTE(Svetliačok @ 2009 05 24, 23:04)
cray.gif Ir tie kleckai 1 ir 2 metukų gulėjo vieni? Siaubas ... kaip turi jaustis tokie mažučiai, niekam nereikalingi  cry.gif negaliu, širdis plyšta  verysad.gif

O ir aš galvojau, kad Eva gyvena kartu su tėvų bei seserim  unsure.gif

Baisu, kur ritasi pasaulis ... kai tiek daug nereikalingu vaikų ...


Kas kart kai tokiose seimose lankausi,vis sakau sau,kad paskutinis kartas,kad daugiau nebegaliu emocijos ima virsu,nes namo vaziuoju zlumbdama kaip jautis.Bet po dienos vel renku,vezu jiems butinumo priemones.
Pasaulis nesirita,ritasi zmoniu bejegiskumas,nemokejimas realiai,blaiviai mastyti ir nemokejimas suktis is padeties.Žinoma gal daugelis mano demagogijos nesupras,bet visą sakau iš savo patirties.Turejau ir turiu visokiu bedu: ir finansiniu ir fiziniu,bet ranku nenuleidziu.Todel ir stengiames su Mb padeti zmonems,kurie yra pakliuve i sunkia padeti ir bando kapstytis. smile.gif
Atsakyti