Įkraunama...
Įkraunama...

Kvapų namai

Kvapų namai - aukščiausios kokybės aliejų, gėlių vandenų (hidrolatų) bouti'qas. Jis daugiausiai atstovauja įvairių šalių mažiesiems gamintojams, kooperatyvams, kurie gamina aliejus, hidrolatus laikantis senų tradicijų - rankomis, nenaudojant jokių cheminių medžiagų thumbup.gif

user posted image user posted image

pagrindinės Kvapų namų produktų kategorijos:

1. Baziniai aliejai
2. Monoi
3. Hidrolatai
4. Ekologiški kremai nuo saulės
5. Ekologiški šampūnai
6. Alūnas
7. Eliksyrai

boutiq'e galima rasti įvairių eterinių aliejų, indiškų smilkalų, natūralių žvakių iš sojų vaško ir dar daug visko rolleyes.gif

kremų, losjonų, lūpų balzamų gamybos pradžiamokslius išeiname čia biggrin.gif

Kvapų namų kontaktai ir platinimo vietos



Papildyta:

apsipirkau šiandien- turiu rožių eliksyrą wub.gif Bet man visiškai aišku, kodėl Bitutė32 neatsilaikė prieš vanilę ax.gif Būtų mano valia, tai visus paimčiau, bet kad saiką reikia jaust tongue.gif

išsakysiu subjektyvią nuomonę apie kvapus - švelnūs, subtilūs, plevenantys šalia, bet neįkyrintys smile.gif Rožės ir vanilės - patys švelniausi, šilčiausi. Neroli aš pajaučiau kartumą, nors pvz. hidrolate man jis nesijaučia, dar labai patiko jazminai, kuriuose yra kažkas linksmo biggrin.gif

jei palyginti su Feniqua kvapiaisiais aliejais, tai ten tikrai sunkiasvoriai kvapai, palyginti su šitais wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 22 gegužės 2009 - 19:58
o, įkurtuvės wub.gif ačiū 4u.gif
QUOTE(katutis @ 2009 05 22, 20:58)

apsipirkau šiandien- turiu rožių eliksyrą  wub.gif

o kiek lt šitas maloooonumas atsiėjo? wub.gif
Atsakyti
uzvakar norejau pasidaryt ta misinuka bronzinei odai, neturi dabar morku aliejaus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 05 22, 20:58)
jei palyginti su Feniqua kvapiaisiais aliejais, tai ten tikrai sunkiasvoriai kvapai, palyginti su šitais wink.gif


o kurio kvapas ilgiau issilaiko? ax.gif noriu ir as eliksyro biggrin.gif
Atsakyti
rožės kainavo 58 litus, o kvepia stipriau ir ilgiau - Feniqua. Aš iš ryto pasitepiau eliksyru, o MB sandalmedžiu libanietišku, tai spėkit, ar save bent užuodžiau? biggrin.gif Bet eliksyras vistik fantastiškas - pasitepus efektas toks, tarsi panaudojus matiškumą suteikiantį kremą rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 23 gegužės 2009 - 14:02
QUOTE(katutis @ 2009 05 23, 14:01)
rožės kainavo 58 litus, o kvepia stipriau ir ilgiau - Feniqua. Aš iš ryto pasitepiau eliksyru, o MB sandalmedžiu libanietišku, tai spėkit, ar save bent užuodžiau? biggrin.gif Bet eliksyras vistik fantastiškas - pasitepus efektas toks, tarsi panaudojus matiškumą suteikiantį kremą  rolleyes.gif  thumbup.gif


taip ir maniau.. na as turiu Fenique jasminu (nors esu isitikinus kad ten jazminaiciai) tai issilaiko tikrai labai ilgai. as juos naudoju kaip kvepalus, ir neisivaizduoju kaip juos butu galima naudoti kaip kuno alieju unsure.gif siaip patinka labai ir labai wub.gif tik noretusi ivairesniu kvapu ax.gif galvojau gal kartais tie eleksyrai tiks... blush2.gif deja..
Atsakyti
man Feniqua per sunkūs, todėl iš ten turim tik sandalmedžio ir mėtinį aliejų. Bet šitie ilgiau laikosi. O KN labai netgi tenkina kvapai, bet jie silpnoki ax.gif Rūta, jei neklystu, iš KN sakė, kad ji nerolį jaučia apie dvi valandas. Aš savo rožes jaučiu, kol tepuosi ir kelios minutės po to, paskui nebe biggrin.gif Gali dar būti, kad jis tiesiog mano kvapas - nejaučiu, nes prilimpa kaip savas biggrin.gif
Atsakyti
as irgi nusipirkau roziu eleksyra, tik man jis laaaabai trumpai kvepia. na, bet juo dabar tik odele aplink akeles lepinu wub.gif kaip kvepaliukai nilabai laikoso, o gal as ko nezinau rolleyes.gif
ir labai nustebau del nerolio, daugumai taip jis kvepia... o man ne, "neskanus" kvapas. o vat jazminai, tai paauoscius net galva kelioms sekundems atrodo atsijungia wub.gif

Katuti
, dar karteli dekui uz pamokeles apie tamanu tepima ant odos smile.gif taip ismokau plonai plonai pasitepti thumbup.gif ir mama vakar mokinau.

tiesa, stai kaip begaise man su ersketuogiu aliejumi. paskambinus man pasake, kad sis aliejus jau is kito gamintojo (todel ir spalva, ir skonis kitokie) ir KN nuomone jis daug geresnis nei ansktesnis, kuris man taip pievas, smilga primine.
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2009 05 24, 15:33)
kaip kvepaliukai nilabai laikoso, o gal as ko nezinau  rolleyes.gif


Katuti
, dar karteli dekui uz pamokeles apie tamanu tepima ant odos smile.gif

tiesa, stai kaip begaise man su ersketuogiu aliejumi. paskambinus man pasake, kad sis aliejus jau is kito gamintojo


iš tikrųjų trumpai laikosi, tą ir KN pripažįsta 4u.gif

į sveikatą, smagu, kad padėjo thumbup.gif

kaip džiaugiuos, kad aš savąjį taupiai naudoju ax.gif

tiesa, radau nete apie marulos aliejų, kurio pagrindu pagaminti šitie eliksyrai, tai viena iš jo savybių - mažinti odos raudonį, be to, jis stabilesnis už alyvuogių aliejų ne procentais, o kartais - įspūdingos charakteristikos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2009 05 24, 16:33)
Katuti[/b], dar karteli dekui uz pamokeles apie tamanu tepima ant odos smile.gif taip ismokau plonai plonai pasitepti  thumbup.gif  ir mama vakar mokinau.

as irgi prisijungsiu, aciu 4u.gif daug smagiau tepasi dabar thumbup.gif

merginos ar taip turi buti? mano avokadu aliejuje (pirktas KN vasario pabaigoj kazkur) ant dugno atsirado nuosedu ir dabar tepiausi veida, tai uzsitepe tokia balta plevele (panasiai kaip krema tepus) paskui isigere viskas gerai, bet anksciau taip nebuvo g.gif cia gal jau paseno jis ar kaip? niekas nesusiduret?
Atsakyti
QUOTE(Mur mur @ 2009 05 24, 16:33)

Katuti
, dar karteli dekui uz pamokeles apie tamanu tepima ant odos smile.gif taip ismokau plonai plonai pasitepti  thumbup.gif  ir mama vakar mokinau.


o koks čia tamanų tepimo būdas? g.gif
Atsakyti
tepti ant sudrėkintos veido odos (aš purškiu hidrolatą) - aliejaus kelis lašelius paskirsčius ant delnų 4u.gif Taupiai, skalsiai naudojasi ir išeina daug nepritepti wink.gif
Atsakyti