Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų šukavimas

Lyg tokios temos apie plaukučius neradau blush2.gif
Man labai įdomu, ar turi įtakos geri plaukų šepečiai plaukų gerai būklei? Ir kas iš viso yra ''geri''?
Kokiems plaukams kokius šepečius/šukas naudoti?
Kiek kartų į dieną galima plaukus šukuoti ir t.t.
Pasidalinkime patarimais ax.gif
Atsakyti
Šepetys plaukams turi būti patogus. ne visi šepečiai yra patogūs šukuoti plaukus.

Aš šukuoju retai plaukus. Nematau būtinybės. Dažniausiai šukuoju prieš plovimą.

Jokiu būdu nereiškia, kad vaikštau susivėlusi. Tiesiog niekas net nežino, kad aš plaukus šukuoju retai. biggrin.gif
Atsakyti
ka manot apie medines sukas? 4u.gif
naudoju dabar naturaliu seriu, bet mastau mest jas lauk- labai jau grubios...o slapius plaukus sukuoju retom plastmasinem... blush2.gif
mano kai ilgi tai labai veliasi...tai sukuot turiu dazmokai, nors stengiuosi retai biggrin.gif
Atsakyti
Jei plaukai veliasi po plovimo reikia praskalauti su conditioner. Tampa švelnesni ir iššukuoti lengviau. 4u.gif Dėl medinių šukų neturiu nuomonės. Niekad neturėjau.
Atsakyti
Medinės šukos tikrai turėtų būti sveika plaukams. Nors aš kažkada turėjau šepetį mediniais dantukais, tai nebuvo patogu man su juo šukuotis schmoll.gif Vis mąsčiau, kad reiktų išbandyt natūralių šerių, bet galvoju, ar nebus ir su juo tokios pačios bėdos g.gif Tikriausiai kiekviena turi atrast sau tinkamiausias šukas ar šepetį. viskas priklauso ir nuo plaukų, ir nuo įpročio. Aš, pavyzdžiui, esu įpratus šukuotis tik su šepečiu, nors po plovimo turbūt ir būtų geriau naudot retas šukas rolleyes.gif
Atsakyti

o kas per velnias tokie šepečiai, kur grynai tik šeriukai, dantukų nėra, kai pamačiau tokį pas draugę, pagalvojau kad šepetis šuniui blush2.gif tai va, gal tokie yra geriau nei paprasti ''dantuotieji'' g.gif
galvoju, ar suprasit, ką norėjau pasakyt unsure.gif


klausimas ne į temą...o kondicionierius tas pats kas balzamas arne? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Teko skaityti,kad tie speciai su seriukais yra plaukams sveikiau smile.gif
Atsakyti
Uzmetykit mane akmenais, bet as sukuojuosi su sepeciu metaliniais dantim lotuliukas.gif
medinis sepetys man visus plaukus rauna, serinis i mano plauku kupeta niekaip neilystu, o metalinis puikiai issukuoja smile.gif
Nemanau, kad plaukams baisiai pakenks, nes sukuojuosi tik du ar tris kartus per savaite.

Riutelia, taip, kondicionierius tas pats, kad balzamas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Riutelia @ 2009 05 23, 23:30)
o kas per velnias tokie šepečiai, kur grynai tik šeriukai, dantukų nėra, kai pamačiau tokį pas draugę, pagalvojau kad šepetis šuniui blush2.gif  tai va, gal tokie yra geriau nei paprasti ''dantuotieji''  g.gif


Jie gerai toms, kurios turi plonus, ar siaip nelabai tankius plaukus. pvz mano plaukai stori, ju daug, bandziau kazkada su tuo "seriniu" sukuotis, tai pavirsiu plauku pasukuoja, o giliau esantys plaukai taip ir lieka nepaliesti:) bet siaip girdejau is kirpejos kad seriniai sepeciai suglotnina plaukus
Atsakyti
na, o as turiu sepeti, kuris ir serius turi ir metalinius strypus- tai jis man plaukus ir gerai issukuoja ir suglotnina, esu juo patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gutte86 @ 2009 06 03, 23:06)
Nemanau, kad plaukams baisiai pakenks, nes sukuojuosi tik du ar tris kartus per savaite.


blink.gif aš tai per dieną min. 3 kartus šukuojuos blink.gif blink.gif o tai ką tu kas antrą rytą šukuojies? 4u.gif
QUOTE(Dine @ 2009 06 04, 12:11)
na, o as turiu sepeti, kuris ir serius turi ir metalinius strypus- tai jis man plaukus ir gerai issukuoja ir suglotnina, esu juo patenkinta smile.gif

įdomu... dar tokio nemačius g.gif

o kažin ar šepečio kaina gali atitikt kokybę (kuo brangesnis tuo geresnis)
nes man kažkaip gaila, pvz. TBS už šepetį ~ 70 lt mokėt schmoll.gif
Atsakyti