Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras geria, noriu skirtis, bet negaliu myliu...

Kai susipazinome man vyras buvo idealus ,demesingas, bet po jo tevo mirties pradejo siaubingai gerti.prejo jau trys metai po jo mirties bet situacija tokia pati, norejau palikti, bet pagailejau... prazus be manes visai, kazkiek ji vistiek tramdydavau, bet pas mus gime dukryte jai greit bus 7 men, nieko man nepadeda namu ruosoj ir vaiko auklejime. girdziu tik pazadus, nebeturiu jegu su juo kovoti, nors ji ir myliu, bet negaliu leisti kad vaikas matytu toky gyvenima, kasdienius musu barnius,nors ji dar maza ir nieko nesupranta bet pasamonej vistiek islieka tokie prisiminimai suprantu , kad nieko gero is tokio gyvenimo nebus, bet ne jaugi skyrybos vienintele iseitis? gal jus galite man patarti kaip ji itikinti kad mestu gerti? bandauji ikalbeti , kad uzsikadireuoti, bet jis neigia kad jis ALKOHOLIKAS.
Atsakyti
Jums i Kertele sielai rasyti reikia, ne cia. 4u.gif
Atsakyti
A... blush2.gif As norejau vyru patarimu tai galvojau cia 4u.gif
Atsakyti
Reikia palikt ji ir iseit, (tyliai sau pasakant, kad tik laikinai, bus jums lengviau) jei jam seima kazka reiskia, mes gert, susiims, igaus proto ir ateis taikytis. Taip bent jau turetu buti, jei jis dar kazka savo bumbule turi. Taip pasielgtu kiekvienas kazko vertas vyras, na o jei neateis, tai jums teks susitaikyti, kad istekejote uz bestuburio ir issiskirti. Siaip tai matau, kad esate labai gera zmona, nereta jau butu durim trenkusi uz tai, kad neispauna indu. Taigi, jei vyrui smegenys dar nespejo atrofuotis, jis supras, kad jus si ta reiskiat.
Papildyta:
QUOTE(AnaŠaranda @ 2009 05 23, 14:02)
A...  blush2.gif  As norejau vyru patarimu tai galvojau cia 4u.gif

Teisingai, cia ir reikejo ateit, nors ir cia neisvengrit, moteriskiu pasisakymu, kad toki "svolaciu reikia palikt" ir susirast idealu misteri Properi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaŠaranda @ 2009 05 23, 13:09)
Kai susipazinome man vyras buvo idealus ,demesingas, bet po jo tevo mirties pradejo siaubingai gerti.prejo jau trys metai po jo mirties bet situacija tokia pati, norejau palikti, bet pagailejau... prazus be manes visai, kazkiek ji vistiek tramdydavau, bet pas mus gime dukryte jai greit bus 7 men, nieko man nepadeda namu ruosoj ir vaiko auklejime. girdziu tik pazadus, nebeturiu jegu su juo kovoti, nors ji ir myliu, bet negaliu leisti kad vaikas matytu toky gyvenima, kasdienius musu barnius,nors ji dar maza ir nieko nesupranta bet pasamonej vistiek islieka tokie prisiminimai suprantu , kad nieko gero is tokio gyvenimo nebus, bet ne jaugi skyrybos vienintele iseitis? gal jus galite man patarti kaip ji itikinti kad mestu gerti? bandauji ikalbeti , kad uzsikadireuoti, bet jis neigia kad jis ALKOHOLIKAS.

..mano situacija buvo panasi, tik vyras buvo narkomanas..elgesi visiskai identiskai ir to nepripazino...
tenorejau paskyti tai, jog alkoholikas ar narkomanas neissikrapstys schmoll.gif jei pats to nenores ir nepripazins..jokia pagalba, ar palaikymas nepades, jei neiveiks traukos tam brudui butent PATS...
pabegau su dukra, kai mazylei buvo 8men.
neagituoju nei skirtis, nei aukotis..cia jau jums sprest-ramus gyvenimas ar kancia...
sorry, kad ilindau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zhilius @ 2009 05 23, 14:13)
Taip bent jau turetu buti, jei jis dar kazka savo bumbule turi. Taip pasielgtu kiekvienas kazko vertas vyras

Ar jūs turėjote priklausomybę nuo alkoholio?
Atsakyti
Mieloji, pats baisiausias dalykas kai tokia liga turintis zmogus ja neigia... Alkoholikas niekada nepasikeis net del kito, nors ir artimiausio, zmogaus. Pirmiausia turi jam ''sudaryti salygas'' pasirinkti kelia kuriuo jis ir toliau nori eiti, t.y. jis turi prarasti viska, kad atsistotu ant bedugnes krasto ir apsisprestu ar nori gyventi ar vistik lekti i ta bedugne. Daugiau nieko nepadarysi, jei jis pats nenori.
Kodavimas-laikina
Psichologas-laikina
Tavo ir vaiko gyvenimas- arba be jo arba visa gyvenima taip...

Ir viskas per ta gera sirdi...
Atsakyti
JEI alkoholikas budamas neblaivus ir sako ,kad as negirtas ,o blaivus -as negeriu ,tai nieko gero nebus ir nesitikek nieko naujo .Jis ir toliau gers ,ziurek ,kad nepradetu dingti daiktai is namu ir neatsirastu po tavo akim melyniu . Pagalvok ,ar tau idomu gyventi su gerianciu zmogum ?ar esi laiminga? ar apie toki gyvenima galvojai ? g.gif
Atsakyti
O jam jau nebedaug ir liko iki bedugnes, jei ji paliksiu su vaiku ,gerti prades dar labiau ir ji ismes is darbo, darba jis turi labai gera ir padoru su geru atliginimu, beje jau ne viena syk buvo pagutas ir prigrasinta , kad ismes ,is universiteto jau ismete, tad niekuo geru nekvepia. kAI buna girtas prypazysta savo kalte, kelis kartus net buvo prases kad jam padeciau mesti gerti,bet mano prasymai nieko nepadeda...Zinau, kad laukti toliau jau rizikinga, o apie toki gyvenima tikrai nesvajojau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AnaŠaranda: 23 gegužės 2009 - 22:21
Melas, melas, melas ir dar karta melas... jis zino, kad paklupes, pablevezgos ir vel tu gyvensi toliau kaip gyvenus. Dabar tu turi priimti toki sprendima, kaip niekad iki siol nepadarei, t.y. jei pasakei, kad baik gerti as skiriuosi, tai taip ir daryk, nes jis puikiai zino, kad to nepadarysi. Tavimi naudojasi... suvok pagaliau tai! Pagalvok bent jau apie vaika... bus kompleksuotas, psichologiskai traumuotras... gal tu to ir nepastebesi visa gyvenima, taciau vaikas galiausiai ims tau jausti neapykanta, kad tevas zemina, o tu amzinai atleidi, jam pasidarys tiesiog slygstu... oi kiek daug as tau galiu pasakyti.....................................
Atsakyti
QUOTE(noco @ 2009 05 24, 09:45)
Dabar tu turi priimti toki sprendima, kaip niekad iki siol nepadarei, t.y. jei pasakei, kad baik gerti as skiriuosi, tai taip ir daryk, nes jis puikiai zino, kad to nepadarysi.

O kaip ten "pasižadu gerbti ir mylėti, džiaugsme ir varge...."
Atsakyti
QUOTE(noco @ 2009 05 24, 09:45)
Melas, melas, melas ir dar karta melas... jis zino, kad paklupes, pablevezgos ir vel tu gyvensi toliau kaip gyvenus. Dabar tu turi priimti toki sprendima, kaip niekad iki siol nepadarei, t.y. jei pasakei, kad baik gerti as skiriuosi, tai taip ir daryk, nes jis puikiai zino, kad to nepadarysi. Tavimi naudojasi... suvok pagaliau tai! Pagalvok bent jau apie vaika... bus kompleksuotas, psichologiskai traumuotras... gal tu to ir nepastebesi visa gyvenima, taciau vaikas galiausiai ims tau jausti neapykanta, kad tevas zemina, o tu amzinai atleidi, jam pasidarys tiesiog slygstu... oi kiek daug as tau galiu pasakyti.....................................

pritariu tau...
be to - priklausomybes yra nepagydomos- ju tik laikinai atsikratoma..
nera nei "buvusiu" narkomanu, nei "buvusiu" alkoholiku- yra tik neaktyvus......
skaudi ir mano patirtis siuo klausimu...bet LABAI pamokanti...
Atsakyti