Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios garbanėlės. VII tema

user posted image

Mūsų plepaliukų archyvas:
1 tema
2 tema
3 tema
4 tema
5 tema
6 tema


user posted image

Garbanėlės:
0kristut0
Annaa
Chardonnay…
dykumos_pūga
Eleina
gutte86
Magistrante
Miledi.N
Monrutė
NeNuorama
Pandutė
Pokahonta
rozetuke
rusiuke
wenita
zuosytia


Turime ir savo gražiųjų garbanų albumėlį flirt.gif Visos naujokės, norinčios pasirodyti ir mus pamatyti, siųskite savo nuotrauką (arba kelias) man i e-mailą adresu:
chardonnay.sm@googlemail.com user posted image
ir gausite prisijungimo duomenis prie albumėlio drinks_cheers.gif

O mes toliau tęsiame diskusijas apie plaukučius ir ne tik!!! gathering.gif
Atsakyti
vaje, jau ana baigesi, parasyt suspejau tik kelias zinutes lotuliukas.gif
niu ir tempai jusu mergaites .smile.gif
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2009 05 23, 13:24)
vaje, jau ana baigesi, parasyt suspejau tik kelias zinutes  lotuliukas.gif
niu ir tempai jusu mergaites .smile.gif


Eurovizija kalta ax.gif dabar vel i senas vezias grysim 000164.gif
Atsakyti
QUOTE(0kristut0 @ 2009 05 23, 15:24)
vaje, jau ana baigesi, parasyt suspejau tik kelias zinutes  lotuliukas.gif
niu ir tempai jusu mergaites .smile.gif


cia viska eurovizija padare lotuliukas.gif

Chardonnay, tu kaip visada grazias temeles sukuri 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 23, 15:06)
Kiek kainuoja tokia kosmetika? jauti skirtuma nuo paprastos?


as dar kazkur pusmeti tenaudoju, tai vis dar esu tinkamu priemoniu paieskose smile.gif Nes pasirinkimas yra pakankamai didelis, o naturalia, kaip ir iprasta kosmetika, reikia atitaikyti odai. Be to, poveikis zymiai leciau tepasireiskia, nei naudojant iprasta. Kol kas didziausias ir pastebimas skirtumas - nesikemsa veido poros (pas mane tai buvo didele problema). Ir siaip veido oda atrodo "sviezesne", gaivesne, maziau makiazo reikia lotuliukas.gif .
Dar man atradimas - visa pusmeti pudros nebenaudoju, be ko anksciau negaledavau apsieiti doh.gif
o kainos tai ivairios, nuo firmos priklauso. Bet pakankamai ikandamos, kaip geresnes firmos iprastos kosmetikos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gutte86: 23 gegužės 2009 - 14:29
QUOTE(gutte86 @ 2009 05 23, 13:38)
Chardonnay, tu kaip visada grazias temeles sukuri  4u.gif

Papildyta:
Dar man atradimas - visa pusmeti pudros nebenaudoju, be ko anksciau negaledavau apsieiti doh.gif
o kainos tai ivairios, nuo firmos priklauso. Bet pakankamai ikandamos, kaip geresnes firmos iprastos kosmetikos[/color]


Aciu labai 4u.gif

drinks_cheers.gif As dabar isvis kosmetika tik minimaliai naudoju - konturo piestukas ir tusas. viskas bigsmile.gif isimtinais atvejais kad veido oda lygesne butu dar biria mineraline pudra uzsidedu, bet ji man poru nekemsa (ne taip kaip skystos doh.gif ), veida labai islygina ir graziai pasiskirsto.
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 23, 14:14)
Nu ir mano auksta, bet man taip grazu bigsmile.gif ko cia slepti ka turi, juk nepakeisi schmoll.gif

tame ir beda,kad kakta mano uzima puse veido dalies bevik,veidas ilgas ir kudas,ir visi kas mate susirisus plaukus sake baisiai,nes kakta super auksta,nervai ima kai turiu visalaik palaidais vaikscioti
kokia grazi plauku spalva paneles temos pavadinime
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2009 05 23, 13:53)
tame ir beda,kad kakta mano uzima puse veido dalies bevik,veidas ilgas ir kudas,ir visi kas mate susirisus plaukus sake baisiai,nes kakta super auksta,nervai ima kai turiu visalaik palaidais vaikscioti
kokia grazi plauku spalva paneles temos pavadinime


Man irgi tokia patinka - silta medaus spalva. 0kristutes0 labai panasi, negaliu atsigrozeti wub.gif

O kaip tu segdavai tuos plaukus? niu is tavo nuotrauku tikrai nepasakyciau kad puse veido uzima ir kad galetum atrodyt baisiai susisegus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 23, 14:57)
Man irgi tokia patinka - silta medaus spalva. 0kristutes0 labai panasi, negaliu atsigrozeti wub.gif

O kaip tu segdavai tuos plaukus? niu is tavo nuotrauku tikrai nepasakyciau kad puse veido uzima ir kad galetum atrodyt baisiai susisegus schmoll.gif

todel kad as uzdengiu o turiu tokiu fotkiu kur kakta neuzdengta o ypac is sono foto tragiskai atrodo ir visi paziureje is kart pasakydavo kad reik grifkos
Atsakyti
Tiesa, gal vilnietes garbanes turi gera kirpeja rekomenduot? g.gif
Atsakyti
paziurejau okristutes foto,kokia garbane paziurejus i paskutine foto pagalvociau kad tiesus plaukai pas tave
Atsakyti
QUOTE(pandutė @ 2009 05 23, 14:17)
todel kad as uzdengiu o turiu tokiu fotkiu kur kakta neuzdengta o ypac is sono foto tragiskai atrodo ir visi paziureje is kart pasakydavo kad reik grifkos


Galima nebutinai aukstai sukelt plaukus segant. tuos prie veido plalikt, o likusius graziai uz nugaros susegt ar pan.
Atsakyti
QUOTE(Chardonnay... @ 2009 05 23, 14:57)
Man irgi tokia patinka - silta medaus spalva. 0kristutes0 labai panasi, negaliu atsigrozeti wub.gif


oij dekui, nezinojau, kad patinka ,. blush2.gif
QUOTE(pandutė @ 2009 05 23, 15:21)
paziurejau okristutes foto,kokia garbane paziurejus i paskutine foto pagalvociau kad tiesus plaukai pas tave

tai jei slapius surisu, atrodo tiesus jie pas mane tada . nes isitempia. ax.gif
Papildyta:
a tikslei , neatkreipiau demesio, bet pas mane tikrai lb panasi spalva plauku, i ta kur ideta temoje.
Atsakyti