Įkraunama...
Įkraunama...

Berniukas ar mergaitė?

Sveikos, man iškilo klausimas ,kelintam mėnesį gydytoja nustato vaikelio lytį?
Atsakyti
Siaip su geru echoskopu (toki turi atrodo tik genetikos centras Vilniuje) jau nuo 14 savaites gali pasakyti kas bus. Su paprastais echoskopais pasimato daug veliau - ir nera jokios 100 garantijos, kad ten teisingai matosi. O galutinai lyti nustato, kai gimsta vaikelis biggrin.gif Tada iskelia tau pries akis ir sako: berniukas/mergaite - ar sutinkate?
Atsakyti
Man 17 sav. kai darė echo nustatė kad bus mergytė, o prieš porą savaičių bernas pasidarė. Taip kad tikrai sužinosime tiksliai kai gims wink.gif
Atsakyti
QUOTE (SiDo @ 2004 05 11, 08:54)
Siaip su geru echoskopu (toki turi atrodo tik genetikos centras Vilniuje) jau nuo 14 savaites gali pasakyti kas bus. Su paprastais echoskopais pasimato daug veliau - ir nera jokios 100 garantijos, kad ten teisingai matosi. O galutinai lyti nustato, kai gimsta vaikelis biggrin.gif Tada iskelia tau pries akis ir sako: berniukas/mergaite - ar sutinkate?

Ciki clap.gif clap.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif 100 procentu thumbup.gif
Atsakyti
man 18sav lukiskiu pol. nustate , kad bus berniukas. nustate teisingai smile.gif
Atsakyti
Manoji apskritai nesirode ilga laika,- kas tokia, ar toks. g.gif Suzinojau tik 38 savaite kad gims mergina, taip ir buvo. smile.gif
Atsakyti
Ryt bus 19 sav. clap.gif
Siandiena kaip tik ir buvau Santariskese genetikos centre echoskopija darytis, tai gydytoja dave 80%, kad gims mergyte thumbup.gif vis tik tai lieka 20% tikimybe, kad pilvelyje auga berniukas laugh.gif
ko gero kad ir koks geras aparatas bebutu, niekas neduoda 100% garantijos, kad gims butent tas ar tas... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monciuta: 13 gegužės 2004 - 11:37
Mano brolio zmonai kai dare echoskopija, tai nustate, kad gims mergyte 99,5%.
Kadangi brolis labai norejo sunaus, tai guodesi, kad dar turi puse proc. biggrin.gif

P.S. Gime nuostabiausia mergyte... thumbup.gif clap.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE (klaudi22 @ 2004 05 11, 08:45)
Sveikos, man iškilo klausimas ,kelintam mėnesį gydytoja nustato vaikelio lytį?

Sveikutes smile.gif Mums 23 savaites,vakar poliklinikoj dare echoskopija.Ir ka gi-gydytoja 100% uztikrino,kad turesiu sunu clap.gif Na bet nezinau ar visiskai pasitiket?Juk taip daznai suklystama. g.gif
Atsakyti
Dukryte atspejo 18sav.Dabartinio nestumo metu,genetikos centre jau 12sav ir 18sav sake,kad mergaite.Kaune dare 34sav echo,tai nemate.Gydytoja sake,kad ir klysta...na, jau nedaug liko laukti ir viskas bus aisku smile.gif
Pasitiketi 100 procentu niekad nereikia.
Atsakyti
As va esu 20 sav. ir siandien dare pirma echoskopija. Dave 70%, kad bus berniukas. Vyras nusimine, nes labai nori mergaites. Taciau dar lieka 30%, kad bus pana wink.gif
Atsakyti
O aš jau 38 sav nestuke.gif bet kas bus nesimato. Guli šonu uždėjęs(-usi) kojytę ir nieko nerodo. Va taip ir joks echoskopas neparodo tiesa gydytoja spėja kad bus mergaitė, bet nežinau kaip nustato atrodo pagal viduje esančius organus.
O kai laukiausi pirmojo, tai net nereikėjo klausti kas, vyras tik pažiūrėjęs į ekraną pasakė čia gi kiaušai kabo. Taip ir buvo. thumbup.gif
Atsakyti