Įkraunama...
Įkraunama...

SM paieškų tarnyba

žinau, kad turiu seserį ir lyg dar ir brolį... Seniai žinau. Vis sukasi mintis, kad norėčiau surasti. Nežinau ar verta, ar reikia, bet... Ir nežinau nuo ko pradėti ieškoti. Gal patarsit ką...
Atsakyti
manau kad verta galbut ir jie galvoja taip pat kaip jus dabar mirksiukas.gif 4u.gif
o ar jus ka nors apie juos zinote? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2009 05 25, 16:20)
žinau, kad turiu seserį ir lyg dar ir brolį... Seniai žinau. Vis sukasi mintis, kad norėčiau surasti. Nežinau ar verta, ar reikia, bet... Ir nežinau nuo ko pradėti ieškoti. Gal patarsit ką...

sveika,

labai aktuali tema ,o aš turiu brolį... bandžiau visur ir visaip ieškot pastangos bevaises , tik žinau jo gimimo metus , kokiose vaikų namuose buvo palikta ir kas ji įvaikino daugiau nieko...

užpildžiau dar ir čia anketa maža kas.. nors vilčių jau neturiu , nes galvoju vardą pavarde jam irgi pakeitė, liko tik jo vaikystes foto.........

dar galima parašyt šio adresų ko ieškot ir pan.... npt@npt.lt arba vkrivickas@vakarainews.us
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 25 gegužės 2009 - 16:58
QUOTE(mamulia @ 2009 05 25, 17:20)
žinau, kad turiu seserį ir lyg dar ir brolį... Seniai žinau. Vis sukasi mintis, kad norėčiau surasti. Nežinau ar verta, ar reikia, bet... Ir nežinau nuo ko pradėti ieškoti. Gal patarsit ką...

Jei nepabandysit, nesuzinosit, ar buvo verta. Juk jei atidarysit duris, o ten- siaubo kambarys, uzversit ir uzsklesit jas vel. O pradeti siulyciau nuo to tasko, is kur suzinojote, kad kazkas yra. Cia turbut kazkas is giminiu papasakojo?
Atsakyti
Aš taip pat manau, kad verta. smile.gif Jei man taip būtų, žinau, kad nepabandžiusi vėliau labai gailėčiausi
Atsakyti
o dėl to ar verta tai tikrai verta ........... aš norėčiau bent jau pamatyt o kaip ten būtu toliau neaišku , bet labai norėčiau ...
Atsakyti
Jei apie tai pgalvojat, tada žinoma reikia pamėginti ieškoti, nes vistiek tokios mintys niekur nedings, o kuo toliau tuo sunkiau gali būti atsekti kur kas yra.

Nors aš, jei sužinočiau, kad yra kažkoks brolis ar sesuo, neieškočiau, nežinau ką reiškia būti seserimi, ir nenoriu to žinoti...
Atsakyti
aišku,kad ieškok mirksiukas.gif ,o padėti gali ir Palimra,ir pati gali eiti į seniujiją,kur gyvenai,kad dok pakeltų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2009 05 25, 17:16)
pati gali eiti į seniujiją

čia jeigu žino kur broliai buvo jei kartu gyveno ir pan. o jeigu ne tai seniūnija nepadės. man niekas nepadėjo rašiau į vaikų namus kur buvo berniukas tik patvirtino kad buvo , bet sakė jokios info man nesuteiks........ nebent motina prašytu..........
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2009 05 25, 18:19)
čia jeigu žino kur broliai buvo jei kartu gyveno ir pan. o jeigu ne tai seniūnija nepadės. man niekas nepadėjo rašiau į vaikų namus kur buvo berniukas tik patvirtino kad buvo , bet sakė jokios info man nesuteiks........ nebent motina prašytu..........

gal biski pamoket reikia ir pasakis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpea @ 2009 05 25, 17:22)
gal biski pamoket reikia ir pasakis  blush2.gif

niekam niekada , dėl nieko neduodu kyšių geriau liksiu be nieko nei duosiu kyšį . smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2009 05 25, 16:20)
žinau, kad turiu seserį ir lyg dar ir brolį... Seniai žinau. Vis sukasi mintis, kad norėčiau surasti. Nežinau ar verta, ar reikia, bet... Ir nežinau nuo ko pradėti ieškoti. Gal patarsit ką...

1. pagooglinti.
2. yra rusiska laida "lauk manes" - jie atkapsto net is kinijos. http://poisk.vid.ru/
3. surasti verta. Bent jau susizinoti. O ten bus matyti kaip elgtis.

Atsakyti