Įkraunama...
Įkraunama...

Pomirtinis gyvenimas (antroji dalis)

Oi, kad prisijuokiau...labai jau juokinga pasidre skaityti, kaip zmones noredami tiketi tuo ka sako, bando sudirbineti tuos, kurie sako priesingai...smile.gif
O dar juokingiau patapo, kai skaitinedama pasisakymus , pastebejau, kad kai kurie pasisakinetojai apsuke rata gryzta prie to paties, nuo ko ir pradejo - prie saves neigimo - nes, kaip jau visi forumieciai zino, LinguLingu tiki ne tik i Visa kuriancia , griaunancia ir ugdancia jega, bet ir Sventosios Dvasios galia ... ir dar daugeli kitu dalyku:) ir ne tik smile.gif
Be Remu, labai ramiai priemiau ta pastebejima, nes taip jau greiciausiai ir yra su vienu skritumu - LinguLingu apie tai zino, tik niekam nesisako...Tad dekui, kad tu va paemei ir "suskaiciavai" mane, tai dabar nebesijaudinsiu, jau kad syki paviesinta, tai ir susitaikysiu su tuo:) dekui ( prisiminiau vienos aktores pasakyma - esu "nuvaziavusiu stogu" , dar daugiau - tai grazu ir as apie tai zinau)...
Tai dabar gryztant prie pomirtinio gyvenimo - zinokit mano tikejimas nebereikalauja jokiu atsaku, kurie kyla protaujant.Visa ka as turiu zinoti gyvendama , as jau zinau, ko nezinau, paprastai bunu nukreipta i ten, kur atsakas arba manes jau laukia, arba ji gaunu 48 valandu begyje...smile.gif ir tuo esu pilnai patenkinta
Dar parasysiu, jog jauciu simpatija visiems, kuriu tikejimas nepatvarus, nes supratau, jog tikejimas yra arba jo nera, o is to persasi isvada, jog nepatvaru tikejima galima ugdyti, meldziant TIKEJIMO MALONES, kuria suteikia arba ne pats Kurejas. Gavus TIKEJIMO MALONE paprastame eiliniu zmoguciu gyvenime ima vykti ivairiausiu dalyku, apie kuriuos vieni tyli, kiti viesina ir tai puiku.
Dabar tiesiogiai Medinukui - paaiskink ka norejai pabrezti rasydamas apie sirdies persodinima? Busiu dekinga MLAtsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2009 05 25, 22:49)
paaiskink ka norejai pabrezti rasydamas apie sirdies persodinima? Busiu dekinga ML

Buvo užsiminta, kad širdyje kažkokie mokslininkai atrado smegenis, plius širdis gamina kažkokią energiją... Supratau kaip teigimą, kad širdis - svarbi žmogaus energetinės sąvasties dalis. Kaip tuomet yra žmonėms su dirbtinėmis širdimis - ar jiems energija nebesigamina ir jie smegenų mažiau turi... O tie, kurie gyvena su persodintomis širdimis - turi savo "aš'e" dalį kažkieno kito?

O dabar specialiai jums - įdomu, kodėl jums neužkliuvo, kad pavadinau jus melage.
Papildyta:
A... ne šioje temoje pavadinau.
Atsakyti
Mhhh... kaip gali uzkliuti kazkas, arba tai, kas ne mano...? g.gif

Well, paliksiu tamstai issiaiskinti kazkokiu mokslininku aiskinimus apie smegenis, apie kazkokias energijas, nes akyvaizdziai Medinuk neturi jokio noro nuosirdziai bendrauti.Ir taip, sutinku su tavimi, kad persodinus zmogaus sirdi kitam, su sirdimi pernesama ir visa to zmogaus informacija, kas labai apsunkina zmogaus, gavusio sirdi, ne tik kad gyvenima, bet ir ateiti arba kitaip - likima.Kalbant apie sirdi,deja tai ne kazkokia, o tiesiogiai elektros energija, bet manau, kad tamstai bus daugiau naudos, jei melsiesi prasydamas tikejimo malones, o ne forumuose liesi pagieza ir sarkazma, kurio ir be tamstos daugiau nei normalu:) Net fiktyvi santuoka supancioja karminiais rysiais zmones, pasirasiusius vedybinius popierius,ka jau kalbeti apie sirdies persodinima:(Viskas tikslinga ir su pasekmem, tad gali purkstauti kiek nori, nuo to manajame gyvenime niekas nesikeis
Tamsta nerimsti ir ieskai vieninteles tiesos, o as zinau, kad tokios nera, nes visa yra kuryba, kas man tera tik procesas AUM... Melsk malones, melsk, patikek - nepasigailesi jei tokia bus suteikta:)
Atsakyti
Na va dar ikelsiu ka radusi - Medinukui tinginiauti neleisiu smile.gif

“7 Žmogaus kūnai”

Metafizinė Žmogaus sandara-tai septyni Subtilieji Kūnai,kurie funkcionuoja skirtingose erdvės ir laiko koordinatėse.Jų virpesių mūsų organai nejaučia.

Kūnų Sąveika

Fizinį kūną dengia oda,o kiekvienas kitas žmogaus kūnas turi apvalkalą,mes juos vadiname .Šis apvalkalas-tarsi apsauginis lukštas.Pro jį kūnas kvėpuoja,jis saugo nuo kenksmingų aplinkos sąlygų,gina ir reaguoja į išorinį poveikį.
Apvalkalas turi būti labai tamprus ir plastiškas,kad greitai prisitaikytų prie įvairių kūną supančios erdvės sąlygų.
Tačiau apvalkalas egzistuoja ne pats savaime,jį maitina ir stiprina Subtiliojo kūno energija.Jeigu Subtilusis Kūnas pažeidžiamas,susilpnėja ir jo apvalkalas;jis gali netgi būti pramuštas iš išorės.Tačiau apvalkalas niekada nepramušamas pirmiausia.Iš pradžių pažeidžiamas vidus,kūnas;šie pažeidimai išryškėja vėliau,susidūrus su išoriniu pasauliu.
Kiekvienas žmogus turi savitus kūnų tarpusavio santykius.Vieno stiprus fizinis kūnas,tačiau silpnai išvystytas Astralinis.Kito galingas Mentalinis kūnas,tačiau sunykęs,pavyzdžiui Eterinis.Visi žmogaus kūnai atskiriami tik sąlygiškai.Be fizinio kūno neįmanomi mūsų jausmai,be jausmų negali egzistuoti mintys…

Fizinis Kūnas

Tai ką mes galime matyti veidrodyje.Tai subtiliojo lygio energijų įrankis,priedanga ir indas,be jo negali egzistuoti gyvybė ir kiti šeši Subtilieji Kūnai.Neturėdamas ryšio su kitais kūnais,jis nieko nejaučia,junta tik mechaninį poveikį,į kurį atsako deformaciją.Skirtingai nei Astralinis bei Dvasinis kūnai-Fizinis kūnas,tai laikinas kūnas,jis negali reinkarnuotis ar gyvent amžinai.Šis kūnas gyvena tik tiek,kiek gali dirbti jo organai.Jisai svarbus,kaip indas Subtiliems kūnams,kaip indas Sąmonei ir pasąmonei,kaip indas palaikantis žmogaus gyvybe,bei visų kitų sistemų funkcionavimui.Jis Visumos dalis,bet nereiktų šio kūno sureikšminti ar skirti jam pernelyg didelę reikšmę.Kol mes kaip pamišėliai puoselėjame šio kūno grožį,kuris deja…laikinas,kol pagal šį kūną vertiname kitus,nukenčia kiti mūsų subtilieji kūnai.Mes pastebime tik veidrodinį atspindį,grožimės tobulom formom,nors ne visi gimstam tobulai sudėti,nesusi-
mąstom,kaip tai laikina…Juk sutrikus nors vienam mūsų Subtiliajam kūnui,tuoj pat mūsų taip puoselėtas kūnas sudarkomas ligų.Tada mes kaltiname kitus,bet ne save patį,grimstame į depresiją,artindami savo mirtį…


Eterinis Kūnas

O štai pojūčius “malonu”, “šilta”, [arba priešingai ‘nejauku”],mes išgyvename Eteriniu Kūnu.Jis-Fizinio Kūno dvynys.Tai pats tankiausias iš visų Subtiliųjų apvalkalų.Kai kas jį gali pajusti,tačiau tik itin jautrūs žmonės [ekstrasensai arba remiantis kita terminologija-sensityvai].
Eterinis kūnas tai žmogaus reakcijų sankaupa.Tai visos tos reakcijos,o tiksliau reakcijų pasekmės,kurios įsimenamos instinktyviai:tai jutimo organų patirtis,pirmieji įspūdžiai,pažinimas ir t.t.,
Žodis,kuriuo galima apibūdinti eterinį kūną-“Gyvybingumas”.
Eterinis kūnas yra atsakingas už fizinio kūno veiklą.Mūsų sąmonė čia kištis neturėtų.
Eteriniame kūne kaupiasi ir vėliau panaudojamos dar nesąmoningame amžiuje instinktyviai įgytos ir paveldėtos gyvybinę žmogaus veiklą garantuojančios reakcijos bei žinios.

Šis laukas yra elektromagnetinė fizinio kūno energijos matrica [mokslininkų terminas],esanti tiksli kūno bei jo funkcijų kopija.Dar vadinama “Gyvybiniu kūnu”.
Eterinis kūnas sudarytas iš dviejų Auros sluoksnių.Pirmasis yra apie 30 pločio nuo fizinio kūno ir yra visiškai tokios pat formos kaip fizinis kūnas.Antrasis yra maždaug 1 metro pločio ir mažiau aiškesnės formos.Vidiniai sluoksniai yra lengviausiai matomi Auros laukai.Jie šviečia ir net žėri;jų spalvos kinta nuo žydros ar sidabrinės iki violetinės.

Padėti įsisamoninti Eterinį kūną bei eterinę visatą gali Meditacijos,Joga.

Astralinis Kūnas

Jį sudaro jausmai,emocijos ir aistros-ne tik tos,kurias išgyvename,bet ir tos,kurias paveldėjome gimdami.Dažnai jų nesuvokiame,netgi nejaučiame,tačiau kartais jos išsiveržia mums patiems netikėta reakcija.
Būtent tie Anapus slypintys jausmai ir vadovauja mūsų gyvenimams-nulemdami įvykius,iškviesdami žmones,sukurdami situacijas,kurios leidžia jiems,jausmams,pasireikšti pasąmonėje.Ta tamsi,netgi nuo savęs slepiama dalis,kurią mūsų protėviai kadaise nustūmė į atokiausią esybės kamputį,niekur nedings,kol nebus išgyventa,iškentėta,išverkta.
Pasąmonę sudaro ne tik tamsūs,užslopinti nedori troškimai arba išganingai pamirštos kančios.Ją sudaro ir jau išgyventos reakcijos į tikrovę.Ir kai susiduriama su emociškai tokia pat situacija,šios reakcijos pasireiškia nepaisydamos proto,tarsi instinktas.
Astraliniais kūnais žmonės siejasi ir tarpusavyje,ir su planeta;visa tai sudaro vientisą organizmą.Evo-
liucijos eigoje vieni žmonės nuo kitų atsiskyrė tik kietaisiais kūnais [fiziniu kūnu].O jausmais mes vis dar esame susiję.Nuskriaudę kitą žmogų,mes,tiesą sakant,nuskriaudžiame ir save.
Labai dažnai,užuot valdžius Astralinį kūną,primityviai slopinamas koks nors vienas jausmas,tiksliau-už jo slypintis troškimas.Taip Astralinis kūnas bjaurojamas,pažeidžiamas,susargdinamas-ir kenčia visa sistema,kuri vadinai “Žmogus”.

Astralinis kūnas dažnai painiojamas su Dvasiniu [jausminiu].Tiesa,jie užstoja vienas kitą,bet šiaip abu yra visiškai skirtingi.Juos sieja troškimai. Astralinis kūnas kartais vadinamas “Troškimų Kūnu”,nes jis žmogų sieja su Astraline plotme-kol kas tik su įsivaizduojamu pasauliu,kurį žmogus jaučia subjektyviai kaip sapną,kur jį nuveda norai ir poreikiai.Mirštant visi įvykiai patiriami Astraliniame lygmenyje kaip vizijose [juk mirštančiam žmogui prieš pat akis prabėga jo nugyvento gyvenimo vaizdas,kaip filme].Visi įvykiai taip pat patiriami haliucinacijos ir fantastiniai filmai,bet kas pasakys kur tikra,kur iliuzija, Astralinis kūnas puikiausiai sugeba teikt iliuzijas,klaidint…
Šis kūnas tampriai yra susijęs su psichika.Jį perprast ir pajusti gali tik žmonės turintys ekstrasensorinių sugebėjimų bei taip pat gali padėti tai pajusti kitiems.
Šio kūno išlavinimas [suaktyvinimas gali duoti šiuos sugebėjimus:
Aiškiaregystė: Gebėjimas matyti daiktus už žmogui įprastų regėjimo galimybių.
Aiškiagirdystė: Gebėjimas girdėti dalykus nei žmogui įprasta girdėti.
Psichometrija: [Nuotolinis matymas]: Gebėjimas per atstumą susisiekti su daiktais ar vietomis.

Meditacijos patyrimai ne kūne,Šamanų pratimai,pranašingi sapnai,greito veikimo narkotikai-skatina žmogų suprasti Astralinę visatą.
Apsilankius Astralinėje plotmėje,galima sutikti,pavyzdžiui,Šmėklų ir kitų Dvasių,bei kitų žmonių astralinius kūnus.
Žmogaus astralinis kūnas yra tokios pat formos ir dydžio kaip ir fizinis kūnas.Aura yra migdolo formos, išsiplėtusi maždaug 1-3 metrus nuo kūno.Jos spalvos kinta kartu su žmogaus nuotaika.

Mentalinis arba Mentalusis Kūnas

Jį sukuria mūsų mintys.Mintys-jo kraujas,sugebėjimas suprasti-viena iš jo savybių.Dažnai mentalas sutapatinamas su asmens žinių visuma.Mintį galima pavadinti jausmais praturtintu žinojimu.Mąstyti geba tik tas žmogus,kuris turi žinių ir spalvingą jausmų pasaulį.
Mentalinis kūnas lemia Astralinio kūno vystymosi kryptį.Mūsų laikais žmonijos Astralinis kūnas baigiamas formuoti,tai yra,žmonės galutinai atsiskiria astraliniais kūnais.Prasideda žmonių ir Visatos Mentalinio kūno suvokimo ir vystymosi epocha.Vos tik ši procedūra pasibaigs,ateis nauja Civilizacija...
Mentaliniu kūnu mes siejamės su visu pasauliu.Tai pajusti ir suprasti irgi gali tik ne daugelis.
Mentaline apsauga-tai žmogaus sukauptos bendražmogiškos žinios,susiformavusios per tūkstančius bendro gyvenimo metų:etika,moralė,religija,tai mus daro vergais visuomenės priimtų taisyklių.
Ne vien duona žmogus gyvas.Taigi kaip ir fizinio kūno veiklai,Subtiliųjų mūsų kūnų gyvybingumui būtina energija.Fizinis kūnas maisto gauna iš žemės bei saulės,suvirškina jį ir paverčia normaliam funkcionavimui būtina energija.Subtilieji kūnai peno taip pat ieško išorėje,paskui jį “suvirškina”.Eterinis “maistas” yra emocijos,susijusios su gera savijauta;
Mes žinome,kad ilgalaikis fizinio kūno badavimas gali baigtis mirtimi,susilaikymas naudingas,o persivalgymas pavojingas gyvybei.
Niekinant Astralinio kūno “maistą”,tai yra meno,gamtos teikiamus įspūdžius,galima susirgti sunkiomis ligomis.
Mentalinis kūnas lemia kryptį,o aukščiau jo- yra Dieviškoji Sąmonė.

Sielos Kūnas

Jo dėka žmogus gauna Aukščiausios kosminės energijos.Jo išsivystymas lemia vidinę sandarą,tobulė-
jimą ir aukščiausios darnos pojūtį.Tai mes vadiname- Siela.Jis ezoterikoje dar žinomas,kaip Kauzalinis kūnas.

Dar vadinamas “priežastiniu kūnu”,nes Siela,kaip įsikūnijęs tapatumas,atsineša karmą iš praėjusių gyvenimų.Ji tiksliai atspindi priežastį ir rezultatą žmogaus gyvenime.Žmogaus Siela atspindi visus jo polinkius.Ji yra charakterio ir asmenybės šaltinis,dėl to žmogus gali būti čia ir parodyti savo esminę tapatybę.
Kai žmogus miršta,nemirtinga jo dalis tarsi suteka į Sielos kūną.Jis supa žmogų,kaip auksinė Saulė,kurios ryškumas priklauso nuo žmogaus sąmonės subrendimo.
Plačiai išsiskleidusios sielos Aura gali spinduliuoti iki 10 metrų nuo kūno.

Intelektinis ir Dvasinis kūnai

Šie du kūnai bendri visai žmonijai.Dabartiniame žmonijos išsivystymo lygyje taip aukštai Sąmonė pakilti negali.Būtent šie kūnai ir lemia,kiek žmogus pakils kopėčiomis Didžiosios Sąmonės link.Tik išvystyti šie kūnai leidžia žmogui pakilti į aukščiausius Sąmonės lygius.Tad norint pakilti aukščiau,teks stipriai padirbėti prie šių kūnų.
Per visą šios civilizacijos istoriją,kai kurios asmenybės-Pranašai-savo išskirtinumu tik patvirtino taisyklę.Šiuose kūnuose-aukščiausias indivizualizacijos ir išsivystymo laipsnis.Aukščiausia Sąmonės pakopa,leidimas ir palaiminimas gyventi.
Kol kas žmonija šių dviejų kūnų suvokti dar negali;visos spėlionės,kas jie yra ir kas juose vyksta-tik blanki didžiosios drobės kopija.Jų neįmanoma atpasakoti.
Šiuose kūnuose ir slypi mumyse esanti galimybė tapti Viešpačiais.Reikia tik surasti kelią į šią galimybę…

Dvasinis kūnas:
Eterinio kūno Sąmonė ateina iš daug sudėtingesnio-Dvasinio kūno,kuriam jis teikia energiją..Šis kūnas labiausiai susietas su mūsų širdimi,neveltui sakomą: “Aš tai jaučiu savo širdimi”.Šie jausmai kyla iš Dvasinio kūno,jie padeda formuoti dvasią.Tai-Jausmų,Pomėgių,Antipatijų,Skonių ir Estetinių Vertybių kūnas.Žmogaus jausmų spalva yra atsakas,parodantis,kiek trokštate dominuoti ir būti galingas,ar ilgitės meilės,ramybės,santarvės bei saugumo.Šis kūnas labai pažeidžiamas,neigiami jausmai gali būti ligų priežastimi.O nestiprus Dvasinis kūnas gali patraukti Astralinius “Grobuonis”.

Dvasinio kūno spalvos nuolat kinta,atspindėdamos vyraujantį jausmą: Raudona-pyktį,Žalsva-pavydą,Mėlyna-dvasiškumą,Geltona-būdinga mąstytojui,ir t.t.


Intelektinis Kūnas:
Protinis,arba Intelektinis kūnas,sieja mintis ir fizinį kūną.Jis valdo gebėjimą pažinti,leidžia mąstyti ir pamatyti skirtumus,susidaryti bendrą supratimą ir nuomonę.Visos žinios apdorojamos šioje srityje.Protinei Sąmonei netgi duota teisė paversti žmogaus patirtą informaciją konkrečiu realybės supratimu.Ji leidžia skirti detales ir nagrinėti daiktus visus kartu ir atskirai.Ji gali leisti mąstyti tiksliai,išskirtinai,konkrečiai ir kasdieniškai,abstrakčiai,intuityviai.
Protinė sritis valdo motyvus,logiką,intuiciją,atmintį ir kalbą.Protas lavinamas akademiškai mokantis ir užsiimant intelektualia veikla.

Dažniausiai apibūdinama kaip Geltonos spalvos,paprastesnės nei eterinis kūnas,kiaušinio formos Astralinio kūno Aura.


“Apvalkalai”


Auros Struktūra

Švelnus energijos laukas,vadinamas Aura,jis supa viską Gamtoje.Matomas tik psichologiškai linkusiems matyti ir,neatsižvelgiant į kai kurias sąlygas,paprastiems žmonėms.
Aurą sudaro daugybė skirtingų sluoksnių,arba lygių,vidiniai atsakingi už žmogaus Jausmus,Protą,Fizinį ir Dvasinį “AŠ’.Aura nuolat kinta,tai susiję su žmogaus veiksmais ir jausmais.Jos dydis priklauso nuo daugybės skirtingų veiksnių.Nepažeista Aura išsiplėtusi 1-3 metrus į visas puses.Ji veikia ir yra veikiama žmogaus fizinės sveikatos,Dvasinio tobulėjimo ir visko ką jis daro.Taigi ji yra viena pačių didžiausių žmogaus kūno paslapčių.
Dar nėra tiksliai žinoma dėl tikslios Auros struktūros,bet neabejotinai nustatyta,kad Aura sudaryta nuo septynių iki dvylikos skirtingų sluoksnių [posluoksnių arba “kūnų”].


Auros Gaubtas

Auros gaubtas ne tik supa,bet ir sudaro Auros kūnus.Jis saugo žmones nuo blogos energijos ir neleidžia paties žmogaus energijai nutekėti.Ligas sukeliantys,griaunantys aplinkos veiksniai,pavyzdžiui radiacija,kvėpavimas užterštu oru,įtemptas darbas kompiuteriu ir t.t.,gali netgi susilpninti ar pažeisti Auros gaubtą,leisti prasiskverbti blogai įtakai,o ši išderina Auros laukų pusiausvyrą.Pro pakenktą Aurą taip pat nuteka energija,dėl to žmogus jaučia nuovargį,depresiją ir silpsta jo imuninė sistema.Taip pat gali patraukti energiją siurbiančių dvasių dėmesį.

Čakros
Energijos pasiskirstymas

Dabar reikia aptart,kaip energija pasiskirsto kūnuose.Tik energijos srautų dėka garantuojamas visų žmogaus kūnų tarpusavio ryšys.Subtiliųjų jausmų organų vaidmenį atlieka Čakros-energijos pasiskirstymo taškai.
Paprastai minimos septynios išilgai stuburo išsidėsčiusios Čakros.Kiekvienoje filosofinėje ar ezoterinė-
je tradicijoje,Čakrų pavadinimai gali keistis,bet jų skaičius,funkcijos-ne.Kad būtų patogiau suprast,išvar-
dysiu žinomus jų pavadinimus pasiskolintus iš ezoterinės tradicijos.

7- Sahasrara- Šaltinėlis arba Pamatinė [įėjimo taškas];
6- Adžna- taškas tarp antakių [Mentalinės energijos imtuvas];
5- Višudha- Gerklė [formų,išraiškos energijos imtuvas];
4- Anahata- Širdis [jausmų energijos imtuvas];
3- Manipura- Saulės rezginys [valios energijos imtuvas];
2- Svadhistana- Lytiniai Organai [seksualinės ir kūrybinės energijos imtuvas];
1- Muladhara- Stuburgalis [gyvenimo energijos imtuvas];

Tai,kad kūnas,fizinis kūnas,yra proto saugykla,suvokti nesunku.Jeigu kūnas sužeidžiamas,tai ir protas tinkamai pasireikšti negali,sudarkomi jausmai,iškreipiamos reakcijos,kaltė suverčiama smegenims.
Smegenys-vieta,kurioje protas jungiasi su kūnu.Vieta,kurioje geriausiai juntami energetiniai srautai,sujungiantys informaciją perduodančius subtiliuosius kūnus.
Kai Čakros nepakankamai pralaidžios ar atviros [užblokuotos] energijos srautams,atsiranda sutrikimų,
kurie vėliau atsispindi žmogaus kūne.Iš pradžių gal bus pažeistas astralinis kūnas,o tai pakeis emocinį žmogaus pasaulį [čia jau gresia peraugt į psichinius sutrikimus].
Kiekviena Čakra veikia tarsi dviem kryptimis,rėžimais:Horizontaliai,kai kiekviena Čakra priima,pas-
kirsto ir išspinduliuoja ją atitinkančius energijos srautus,ir vertikaliai-kai energija priimama tarsi iš išorės sklindantis srautas ir nuosekliai teka visu nugaros kanalu.

Iš tikrųjų kiekvieną Čakros energija susijusi su atitinkama Saulės sistemos planeta.Štai vienas pavyzdys iš Mikrokosmoso doktrinos: Kiekviename individe yra Visata.Taigi kildama gyvybės energija paeiliui atveria kiekvieną Čakrą.Tai panašu į Kabalistinį sielos supratimą,kuris teigia,kad įvaldžius kiekvienos planetos sferos energiją galima sugrįžti prie dieviškojo šaltinio.

“Pamatinė Čakra ir pagrindiniai poreikiai”
Pamatinė [Palaikomoji,šaknies-Muladhara] Čakra yra stuburo apačioje,liečia kryžmenį ties stuburgaliu,reiškia gyvenimą,tvirtybę,galią ir gyvybingumą.Energija,reikalinga mūsų pagrindiniams poreikiams patenkinti,slypi šioje vietoje.Tai raktas atveriantis materialaus pasaulio svajonių pagrindimą,transformuojantis eterinę energiją į regimą tikrovę,visuotinė gyvenimo paskata ir jėga,Kundalini-išminties ir gyvenimo spiralė,susivijusi ir pasirengusi pažadinta šauti aukštyn.
Su pamatine Čakra susieta raudona spalva,gaida-Do,garsas LAM,Žemė,Saulė ir Mėnulis,stuburas,antinkščiai,inkstai,tiesioji žarna,kojos,kaulai,pėdos ir imuninė sistema.

“Dubens Čakra ir tarpusavio santykiai”
Dubens Čakra yra prie pat gaktikaulio,tarp bambos ir genitalijų.Ji perteikia optimizmą,pasitikėjimą savimi,entuziazmą ir drąsą,tarnavimą žmonijai.Ši sritis labai svarbi ir sukoncentruoja kūniškas jusles ir seksualumą.
Su dubens Čakra susietos oranžinė spalva,gaida-Re,garsas VAM,elementas vanduo,Mėnulis ir Venera,lyties organai,storoji žarna,stuburo apačia,dubuo,šlaunų sritis,apendiksas ir šlapimo pūslė.

“Saulės rezginio Čakra ir asmens galia”
Saulės rezginio Čakra liečia diafragmą tarp krūtinės ląstos,stuburo slankstelio T12 ir juosmens slankstelio L1.Ji perteikia proto galią,laimę ir džiaugsmą.Ši sritis yra svarbiausia asmens galios išraiška.
Su Saulės rezginio Čakra siejama geltona spalva,gaida-Mi,garsinis RAM sąskambis,elementas Ugnis ir Merkurijaus planeta.Saulės rezginys taip pat susijęs su skrandžiu,kepenimis,tulžies pūsle,kasa,blužnimi ir nervų sistema.

“Širdies Čakra ir gydymo galia”
Širdies Čakra gaubia fizinės širdies sritį ir išreiškia emocinę galią.Ši sritis lemia pusiausvyrą,darną ir ramybę,viltį,tobulėjimą,gydomąją galią.
Su Širdies Čakra siejama žalia spalva,gaida-Fa,Garsas YAM,elementas Oras ir planeta Jupiteris.Ši energija susijusi su širdimi,apytakos sistema,šonkauliais,krūtimis,užkrūčio liauka,plaučiais,nervų klajokliu,pečiais ir mentėmis.

“Gerklės Čakra ir išraiška”
Gerklės Čakra perteikia emocinę išraiškos galią,ypač svarbi atidavimui ir priėmimui bei tiesos sakymui.
Su Gerklės Čakra siejasi mėlyna [jūros] spalva,gaida-Sol,garsas HAM,elementas Eteris ir planeta Saturnas.Jos energija susijusi su skydliauke,bronchais,plaučiais,virškinimo traktu,kaklo slanksteliais,burna,žandikauliais ir dantimis.

“Antakių Čakra ir vidinė išmintis”
Antakių Čakra išsidėsčiusi kaktoje.Ji perteikia transcendencijos galią.Ši sritis svarbi subalansuotam mąstymui ir jausmams.Kai padidėja jautrumas tokiai subtiliai energijai,mūsų veiksmai tampa nuoseklesni,išauga išmintis,intuicija,susitelkimas.
Su kaktos Čakra siejasi indigo spalva,gaida-La,garsas OM,energija ir planeta Uranas,kankorėžinė liauka,smegenys,nervų sistema,akys,aus ir nosis.

“Viršugalvio Čakra ir pilnatvė”
Viršugalvio Čakra liečia centrą,perteikia tiesioginio pažinimo potyrį.Ši sritis yra svarbiausia Sąmonės nušvitimo dalis,apima subtilaus kūno gydymą,skleidžia ramybę,švelnumą,atvirumą ir harmoniją.
Su viršugalvio Čakra susijusi violetinė,auksinė,krištolo baltumo spalvos,gaida-Si,garsas AUM,kosminė energija ir planeta Neptūnas.Ši energija siejasi su pagrindinėmis kūno sistemomis,taip pat centrine nervų sistema,raumenų sistema ir oda.

“Energijos rūšys”

Energijos Tipai

“Energija” paprastai įvardinamas reiškinys,kuris Indijoje vadinamas “Prana”,Kinijoje-“Či’ arba “Ci”.
Energija-tai Kosmosą pripildantys virpesiai,tai Magiška nematoma jėga.
Mumyse energija reiškiasi su įvairių laidininkų,siuntėjų pagalba.Tokiu atveju mes atstovaujame veiksmo energijai,gyvybinei jėgai,vitalumui,ir tai yra mūsų Eterinė išraiška:
Jausmų jėga-Astralinė išraiška:
Minties energija-Mentalinė išraiška;
Aukščiausia kūrybinė ir tikėjimo jėga [jokiu būdu ne religinė]-Dvasinė išraiška;

Ezoteriniai mokslai [šiuo atveju Naujoji Filosofija pilnai sutinka su šiuo apibūdinimu],skiria šias Kosminės energijos rūšis:
Elektra,arba aktyvusis energijos pasireiškimas.Tai Kosminės jėgos “vyriškasis aspektas”,”Jan”;jos simbolis-impulsas;tai dinamiškasis principas.
Magnetizmas,arba pasyvusis pasireiškimas,”moteriškasis aspektas”,”In”;jo simbolis-jėgos laukas;
tai-statiškasis principas.
Fluidinė,arba elektromagnetinė,nestabiliausios pusiausvyros būsena.Iš tiesų tik ji ir egzistuoja realiame pasaulyje.

Taigi Naujoji Filosofija teigia,kad ir kiekviename žmoguje pasireiškia trys energijos tipai:
1.Vyriškasis Didžiosios Sąmonės valios principas.
2.Moteriškasis Didžiosios Sąmonės įsiurbimo principas.
3.Šių dviejų principų mišinys [ji egzistuoja,kaip Trečioji Lytis,tarpinė lytis].

Kai jiems įkvėpiama gyvybė,atsiranda Psichinė Energija.

Kiti tipai:

Nadis: Sudėtingas energetini kanalas,jungiantis Čakras ir perduodantis jų energijas.
Šventa energija,arba Prana,keliauja kūno kanalais,vadinamais nadi [daugelį šalių pavadinimas gali keistis,tačiau jos paskirtis ir funkcijos išlieka tos pačios].
Jie yra panašūs į aukščiausiu taškus Meridianus.
Šie nadi,vadinami Ida ir Pingala,yra apsiviję centrinį nadi-Sushumna.Pingala laikoma saulės kanalu-vyriškuoju saulėtu,Ida yra mėnulio kanalas-moteriškas mėnuliškas.
Pingala teka iš kairiosios sėklidės arba kairiosios Vulvos dalies į dešiniąją šnervę;
Ida teka paraleliai,tik priešinga kryptimi.
Suhumna iš karto yra saulės,ir mėnulio kanaluose,turėdama dar ir savo vidinį nadis,vadinamą Brahma Nadis,ji yra Kundalini gyvybės energijos kanalas.

Meridianai: Kanalų,kuriais cirkuliuoja energija visu kūnu,tinklas.Meridianai plačiai naudojami tradicinėje Kinų akupunktūroje.

Kundalini energija: Kundalini reiškia kiekviename žmoguje egzistuojančią gyvybės energijos tėkmę.Ji tarsi spiralė tūno stuburo apačioje.Specialūs pratimai Kundalini Energiją pažadina ir ji pradeda kilti stuburu aukštyn.Kildama ji suteikia žmogui antgamtinių galių ir didina sąmoningumą,sudegina visas dvasinio kelio kliūtis.
Praėjus atitinkamai laiko ji pamažu kyla iš pirmosios Čkros iki septintosios viršugalvyje.Tada apima Aukščiausios Sąmonės būsena,lygią Dieviškajai Sąjungai.
Beje Kundalini energijos suaktyvinimui yra speciali Kundalini meditacija,kurią turiu.

“Sąmonės lygmenys”

Sąmonės Lygmenys ir Pasauliai

Žmogiškoji Sąmonė,tai tarsi kopėčios vedančios žmogų į Visatos Didžiąją Sąmonę,tai tarsi tunelis,kuris jungia žmogaus sąmonę su Visata.Šios kopėčios susideda iš 7 pakopų [Sąmonės lygių],kiekviena pakopa turi dar tarpinių laiptelių,apie kurias dabar nekalbėsim,pakalbėkim apie septynis Sąmonės lygius:

Pirmas laiptelis:Fizinis Sąmonės lygmuo

Dauguma žmonių daugiausiai laiko gyvena fiziniame Sąmonės lygmenyje.Čia mūsų fizinis kūnas yra labai tikroviškas.Mes jame skiriame daugiausia dėmesio.Tačiau netgi fizinis lygmuo turi energijos,kurią žmonės pradeda suprasti.Mes turime ir Eterinį arba energijos kūną,ir abu gyvena pirmame lygyje-esančiame pirmame laiptelyje Didžiosios Sąmonės kopėčiose.
Fizinį kūną sudaro kaulai ir raumenys.Eterinį kūną sudaro proto-kūno energija,kuri dažnai apibūdinama Čakrų-besisukančių energijos verpetų sistema,panašia į didžiulius rūmus su daugybe kambarių:

Pagrindinė arba pamatinė Čakra-ambrys asocijuojamas su valios energija,visuotiniu gyvenimu.Čia slypi Kundalini,išminties spiralė,laukianti momento,kada galės pakilti į aukštesnes sritis.Čia taip pat “mai-
tinami”fiziniai organai-inkstai ir nugarkaulis;
Antroji Čakra arba Šventasis kambarys,asocijuojamas su fiziniu jėgos lygmeniu,lytiniais organais;
Energija Saulės rezginio kambaryje-Trečioji Čakra priskiriama emocijoms,astraliniai galiai ir troškimams.Ji maitina skrandį,tulžį,kepenis ir nervų sistemą;
Širdies kambaryje randame Ketvirtosios Čakros energiją,gyvenimo galią ir grupinę Sąmonę.Čia maitinama širdis,kraujotaka,kraujas ir nervas klajoklis;
Gerklės kambaryje yra sritis,kur vyraujanti kūrybinė energija asocijuojasi su kvėpavimu,virškinimo sistema;
Antakių kambarys-“Trečiosios akies” centras,maitina mūsų sielos galią ir intuiciją,energizuoja žemutinius smegenis,kairiąją akį,nosį ir viršutines nervų sistemos dalis.
Pakaušio kambarys,esantis viršugalvyje,atspindi mūsų dvasios valią,tvirtybę,maitina viršutinius smegenis ir dešinę akį.

Antras laiptelis:emocinis sąmonės lygmuo

Antrame laiptelyje Didžiosios Sąmonės link yra mūsų Emocinis kūnas.Kai kurie jį vadina astraliniu [arba dvasiniu] lygmeniu.Šiame lygmenyje mes tyrinėjame savo sapnus,fantazijas,baimes,košmarus.Čia gėris kovoja su blogiu.
Mes savo mokiniams nepatariame užsukti į šį lygmenį,geriau jį aplenkti ir kilt aukščiau.Tik patyrę Mokytojai,turintys įgimtų ar įgytų galių gali užsukti į šį lygmenį ir nepatirt ten žalos.Šiame lygmenyje apstu daugybę jūsų vaizdinių sukurtų demonų,troškimų,lūkesčių.Įmanoma tame lygmenyje įstrigti ir iš ten negrįžti
.Tada toks žmogus jau nebesugeba atskirti tikrovės nuo vaizdinių,vienintelė jo išeitis-psichiatrinė ligoninė.
Jo Sąmonė tampa įkaitu Astralinio lygmens,jis nebeatlaiko spaudimo ir išprotėja…

Trečiasis laiptelis:Sąmonės proto lygmuo

Trečiame kopėčių laiptelyje mes apgyvendiname savo priežastinį kūną,arba kitaip-Sielą,ir protinį kūną-Asmenybę.Jūsų siela-jūsų abstrakčios mintys,kurios kreipia į pamokas,pasirinktas išmokti gyvenant apatiniame aukšte.Šios būtinos visiems pamokos gali būti suskirstytos į tris kategorijas:
- Pamokos apie Sveikatą-kaip panaudoti Aukštesnių Sąmonės lygių patirtį,valią ir protą,kad įveiktume ligas ir prailgintume gyvenimą.
- Pamokos apie Puikią Savijautą-kaip pritaikyti įgytas žinias,valią ir protą,kad įveiktume problemas,
susijusias su finansais ir materialine nauda.
- Pamokos apie Laimę-kaip pritaikyti įgytą išmintį,valią ir protą pozityviai sąveikai su savimi ir su aplinkiniais.

Ketvirtasis laiptelis:Budistinės Sąmonės lygmuo

Dabar mums kopiant kopėčiomis aukštyn link Didžiosios Sąmonės,ima keistis Žemės vaizdas.Žvel-
giate žemyn į tai,kas anksčiau buvo prieš Jūsų akis.Matote viską kitaip,iš kitos perspektyvos.Esate laisvi nuo visuomenės primestų normų,taisyklių,esate laisvi nuo religijų.Pasiekę šį Sąmonės lygį,matote pasaulį be “Rožinių Akinių”,viskas tampa aišku,jokios mistikos,jokių iliuzijų…
Ketvirtajame Sąmonės lygyje-Budistinė Dvasia,išmintis ir dvasinė laisvė.Ši laisvė peržengia apatinių lygių suvaržymus,ego ir valios ribas.Jūs esate besąlygiškai laisvi.

Penktas laiptelis:Sąmonės valios lygmuo

Esminis šio Sąmonės lygio ypatumas-Valios susivienijimas.Dvasios valia čia-“Aš pats savo likimo valdovas”.Šiame lygmenyje ne tik suvokiate,kad esate pats sau Dievas,bet ir galite valdyti savo likimą.
Galite laisvai pakeist jau nustatyta programą ir nukreipt ją tinkama linkme.Čia jūs lemiate savo ateitį,tiks-
Lus,nustatote prerogatyvas,kuriomis vadovausitės toliau…


Šeštas laiptelis:Monadinės Sąmonės lygmuo

Čia jūsų Dvasinė valia,paremta Sąmonės tobulėjimu,susilieja su išmintimi ir aktyviuoju protu.Čia slypi
Pilnatvės,susijungimo,susitapatinimo su Visata pažinimas.Čia jūs tampate Visatos Tikrąja dalimi,šis Sąmonės lygis yra Pranašų lygis.Čia slypi galia gydyti žmones,valdyti gamtos reiškinius,keist daiktų pavidalus,ir daugelis dalykų įmanomu Visatos Viešpačiui.Čia jūs pralenkiate visų iki šiol buvusiųjų šlovę.

Septintas laiptelis:Anapusinis Sąmonės lygmuo

Anapus žodžių,anapus apibūdinimo,anapus minčių,anapus jausmų.Jūs esate aukščiau visko,esate pati Didžioji Sąmonė,jums nereikia žodžių išsakyti savo valiai.Jūs neapibūdinamas,jūs nenusakomas,jūsų veiksmai prilygsta Visatos kūrimui.Jūs esate anapus minčių.Esate anapus jausmų,jūs nejaučiate mirtingųjų jaučiamu jausmų,nei liūdesys,nei skausmas,nei išdavystė,nei meilė jūsų nekamuos.Jūs valdote kitų jausmus…

Grazaus skaitymo
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2009 05 26, 06:28)
1. nes akyvaizdziai Medinuk neturi jokio noro nuosirdziai bendrauti.
2. Kalbant apie sirdi,deja tai ne kazkokia, o tiesiogiai elektros energija,
3. tamstai bus daugiau naudos, jei melsiesi prasydamas tikejimo malones, o ne forumuose liesi pagieza ir sarkazma, kurio ir be tamstos daugiau nei normalu:)
4. Tamsta nerimsti ir ieskai vieninteles tiesos, o as zinau, kad tokios nera,  nes visa yra kuryba, kas man tera tik procesas AUM...
5. Melsk malones, melsk, patikek - nepasigailesi jei tokia bus suteikta:)

1. Nepagalvojote, kad gal aš nežinau kas yra nuoširdus bendravimas, arba mano nuoširdumas yra kitoks?
2. Taip, širdies prieširdis gamina elektros energiją. Bet kam ji skirta? Žinote eksperimentą su varlės kojelėmis? Paleidi per jas elektros srovę - jos susitraukia. Širdis tai raumuo. Todėl ir gaminamos elektros energijos tikslas - kaip elektrostimuliatoriaus, kad širdis susitraukinėtų.
3. O kokia nauda yra iš tikėjimo malonės? Ar galima nuoširdžiai melsti tikėjimo malonės, jei tu netiki? Jei galima - koks tikslas tuomet tikėti... Jei galima gauti tikėjimo malonę netikint, bet atliekant tam tikrus ritualus - tai gal ir ne tikėjimo čia dalykas. Tiesiog treniruotės, kaip su štangom.
4. Jūs žinote, kad nėra to, ko aš ieškau - vienintelės tiesos. Ar tai reiškia, kad jūsų žinojimas yra vienintelė tiesa? Pateikėte aprašymą kūnų ir energijų - ar tai vienintelė tiesa?
Mano ieškojimas nėra procesas. Tai tiesiog laiko praleidimo būdas ir proto mankšta.
5. Iš kur jūs žinote, kad aš nepasigailėsiu? Jei nesugebate paaiškinti kas tai yra, kam to reikia, kaip tai veikia... Ir aš nemoku melstis. Šiuo metu net nenoriu melstis. Aš noriu būti tas, kuris galės padėkoti tam kažkam, kad pasiekiau pats. Kai pasieksiu. Jei to norėsiu.
Kad esu Dievas supratau prieš 15 metų. Tik teko tai užmigdyti, o tai jau aplinkiniai pradėjo svarstyti apie tai, kur man geriausia vieta...


Iš jūsų citatos man užkliuvo vienintelė mintis - "Visi žmogaus kūnai atskiriami tik sąlygiškai.Be fizinio kūno neįmanomi mūsų jausmai,be jausmų negali egzistuoti mintys…". Ar tikrai be jausmų negali egzistuoti mintys? Čia man reikėtų detalesnio paaiškinimo, nes mano potyriai teigia kitką.

Nujaučiu jūsų reakcijos parodomajį nebuvimą. Mano sarkazmas skirtas man pačiam. Jis padeda man mąstyti. Jums reikia mąstyti? Man nereikia, bet niekaip neatsikratau, kaip rūkymo ir priklausomybės nuo alkoholio.
Papildyta:
Iš praėjusios temos man liko neatsakytas vienas klausimas - ar Dievas(Aukščiausiasi Protas, Kosmosas, Visaapimanti Šviesa, etc) paklūsta logikos dėsniams? Pasikartosiu, kad jei atsakymas yra "ne", tuomet bet kokia diskusija apie šiuos dalykus yra beprasmė. Bet kokia. Net ir čakrų aprašymai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medinis: 26 gegužės 2009 - 08:16
Sveiki, tai ką, vėl į darbą user posted image ? lotuliukas.gif
Perskaičiau, pateiksiu pastabų smile.gif wink.gif Dėl fizinio kūno: manau, kad kartais galima jausti eterinio kūno kutenimą oda g.gif
Dėl eterinio: Mūsų sąmonė čia kištis neturėtų. žinau, kad eterinis kūnas gali išdidėti fizinio kūno sąskaita arba atvirkščiai. Žinant, ką daryti, protu, logiškai galima pataisyti situaciją. Gal šiek tiek jogos. Bet sąmonė būtina, manau.
astralinis kūnas: Jį perprast ir pajusti gali tik žmonės turintys ekstrasensorinių sugebėjimų galiu pasakyti, kad nekontroliuojamas a. kūnas gali kelti nemalonumus unsure.gif biggrin.gif
Tiesą sakant, nesupratau, kodėl anąkart parašėt po įdėtų citatų, kad maišau kanalus ir dar kažką?
Taigi Naujoji Filosofija teigia,kad ir kiekviename žmoguje pasireiškia trys energijos tipai:
1.Vyriškasis Didžiosios Sąmonės valios principas.
2.Moteriškasis Didžiosios Sąmonės įsiurbimo principas.
3.Šių dviejų principų mišinys [ji egzistuoja,kaip Trečioji Lytis,tarpinė lytis].

Lygiagrečiai tada įvardinau: 1) Pingala nadi, Saulės arba vyriškasis kanalas,
2)Mėnulio kanalas arba IDA NADI, moteriškasis;
3)augimo, kopimo kanalas arba SUŠUMNA NADI.
Man niekas nesikerta čia ir tame, ką buvau įdėjusi aš.

Lingu, žinot, aš irgi jau žinau, ko čia atėjusi smile.gif jei sugebėčiau pastoviai taip gyventi, kiekvieną savo gyvenimo minutę galėčiau pavadinti prasminga. Ir aš gaunu atsakymus į visus savo klausimus. Gal ne per 48 val., bet gaunu, o to ir gana.

Medini, pataisysiu, kad ten aš rašiau, kad širdyje yra ląstelės, kurios gamina energiją, o ne smegenys. Ir Bhagavadgytoje teigiama, kad mažulytė Dvasios dalelė yra būtent širdyje, o ne smegenyse.
Vakar jūs išsisukote nuo atsakymo, kai klausiau, ar jus tenkina krišnaito atsakymai. Jūs parašėt, kad ten neišsisukinėja, o viską aiškina. Tai ar jums priimtini tie atsakymai? Kadangi nuorodą įdėjot būtent jūs, tai malonėkit atsakyti į šitą paprastą klausimą: taip ar ne?


Papildyta:
QUOTE(Medinis @ 2009 05 26, 10:08)
Iš jūsų citatos man užkliuvo vienintelė mintis - "Visi žmogaus kūnai atskiriami tik sąlygiškai.Be fizinio kūno neįmanomi mūsų jausmai,be jausmų negali egzistuoti mintys…". Ar tikrai be jausmų negali egzistuoti mintys? Čia man reikėtų detalesnio paaiškinimo, nes mano potyriai teigia kitką.

Iš praėjusios temos man liko neatsakytas vienas klausimas - ar Dievas(Aukščiausiasi Protas, Kosmosas, Visaapimanti Šviesa, etc) paklūsta logikos dėsniams? Pasikartosiu, kad jei atsakymas yra "ne", tuomet bet kokia diskusija apie šiuos dalykus yra beprasmė. Bet kokia. Net ir čakrų aprašymai...

Mano patirtis irgi rodo ką kitą: beveik visos mintys yra savarankiškos, kaip jau ir susiformavusios, jos tiesiog čiuožia per galvą; mentalais mes esam susipynę kaip voratinkliais, todėl tikrai ne visos mintys yra mūsų pačių. Juk tikrai ne vieną sykį yra buvę, kad su artimu žmogumi pagalvojom vieną ir tą pačią mintį, mes tik pagalvojom, o kažkas tuoj pat pasako lygiai tą patį.

Manau, kad logika kyla iš ten. Kaip ir visa kita.
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2009 05 26, 09:14)
Vakar jūs išsisukote nuo atsakymo, kai klausiau, ar jus tenkina krišnaito atsakymai. Jūs parašėt, kad ten neišsisukinėja, o viską aiškina. Tai ar jums priimtini tie atsakymai? Kadangi nuorodą įdėjot būtent jūs, tai malonėkit atsakyti į šitą paprastą klausimą: taip ar ne?

Aš neišsisukau... Pabandysiu paaiškinti... Toje temoje krišnaitas tikrai atsakinėjo į visus klausimus. Ko paklausi, tai ir gausi. Jei nepritari kažkam, perklausi ir gauni tą patį, bet glaudžiau/plačiau, ar kitais žodžiais... Mano gyvenime tai buvo pirmą kartą, kai žmogus, rašydamas apie "dvasinius" ar ezoterinius dalykus neišsisukinėjo. Jis pasakė - aš turiu priėjimą prie Absoliučios Tiesos. Ir jis iš ties duodavo atsakymus į visus klausimus.
Parašysiu savo pojūčius skaitant tą temą (nepamenu ar aš joje uždavinėjau klausimus, gal ir ne) - aš norėčiau ilgiau pabendrauti su žmonėmis, kurių žinių visuma apima Absoliučią Tiesą. Kai nėra klausimų, kurių negalima užduoti, nes atsakantysis nežino atsakymų. Krikščionys negali man paaiškinti kas yra Skaistykla, kas ten vyksta, nuo ko ten viskas priklauso... Budistai Lietuvoje, kurie prieinami internetu per menkai pažengę, kad iš vis galėtų pasakyti kažką daugiau, nei apie čakras ir visuotinę meilę. Kabala nesidomėjau. Na vat netraukia, net neįdomu - šioje temoje galima tai pavadinti Aukščiausiosios Sąmonės apsaugojimu biggrin.gif
Ko žmogus ieško religijose? Saugumo. Tai kertinė dalis. Visa kita - tik priedai, iki kurių vieni prieina, kiti ne. Kas duoda saugumą? Teisingai - žinojimas, supratimas. Nežinomybė visada baugina. Krišnaitas toje temoje gal nedavė žinojimo, bet jis davė viltį, kad žinojimas yra. O tai jau daug. Niekur kitur aš to nepatyriau.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 05 26, 10:25)
Na vat netraukia, net neįdomu - šioje temoje galima tai pavadinti Aukščiausiosios Sąmonės apsaugojimu biggrin.gif
Ko žmogus ieško religijose? Saugumo. Tai kertinė dalis. Visa kita - tik priedai, iki kurių vieni prieina, kiti ne. Kas duoda saugumą? Teisingai - žinojimas, supratimas. Nežinomybė visada baugina. Krišnaitas toje temoje gal nedavė žinojimo, bet jis davė viltį, kad žinojimas yra. O tai jau daug. Niekur kitur aš to nepatyriau.

Dėkui. Rimtai, be jumoro. Turėjau pasiruošusi draugo/ės citatą apie jus. Jos neprireiks smile.gif Balionėlis draugui/ei: o ką aš sakiau 4u.gif ?
Žinot, Kabala man irgi atgrasi. Tiesiog norint to vedimo ir apsaugos ji tikrai yra. Atsiranda žmogus, dar kas nors.
Saugumas- tikrai ne supratimas, na, gal kažkurį laiko tarpą. Reikia realaus pajautimo kad esi tikrai ne vienas, kad girdi, išklauso ir padeda. Bet ir tai tik laikinai. paskui?...Dabar aš jau kartais jaučiu, kad esu Dvasia ir ta Dvasia esu aš pati. Kad esu viena su Dievu, Motina, Dvasia- kaip kas čia pavadins. To negali suteikti niekas kitas, tik pats sau.
Šiaip man tie jo atsakymai irgi priimtini, jei Krišna lygu Dievas Tėvas (Toks buvo vienas atsakymas)
Tai ar turi bakterijos sielą? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2009 05 26, 09:43)
Tai ar turi bakterijos sielą? biggrin.gif

O ar turi žmogus? Kiek sielų iš vis yra? Jei dar nepritrūko, gal pritrūks kada? Buvo kažkieno fantastinis apsakymas. Kad Indijoje pradėjo gimti vaikai, kuriems pritrūko sielų...
Papildyta:
QUOTE(be rėmų @ 2009 05 26, 09:43)
Dabar aš jau kartais jaučiu, kad esu Dvasia ir ta Dvasia esu aš pati. Kad esu viena su Dievu, Motina, Dvasia- kaip kas čia pavadins. To negali suteikti niekas kitas, tik pats sau.

Žinot... o aš kartais jaučiu, kad aš esu aš. Nežinau kas tai gali suteikti, bet kartais taip pasijuntu.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 05 26, 11:29)
Žinot... o aš kartais jaučiu, kad aš esu aš. Nežinau kas tai gali suteikti, bet kartais taip pasijuntu.

Jei kalbam apie tą patį, tai tas jausmas - nuostabus, tiesa?

Dar dėl tos logikos. O ką manot jūs pats? Aš patikslinsiu kur anksčiau rašiau, kad visas šitas materialus pasaulis yra logiškas. lr tai, apie ką mes čia diskutuojam -taip pat. Tačiau Tvėrėjuje telpa ir logika ir nelogika. Laukiu jūsų nuomonės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2009 05 26, 10:43)
Jei kalbam apie tą patį, tai tas jausmas - nuostabus, tiesa?

Dar dėl tos logikos. O ką manot jūs pats? Aš patikslinsiu kur anksčiau rašiau, kad visas šitas materialus pasaulis yra logiškas. lr tai, apie ką mes čia diskutuojam -taip pat. Tačiau Tvėrėjuje telpa ir logika ir nelogika. Laukiu jūsų nuomonės. 4u.gif

Manyje nėra daug nuostabos. Priimu viską kaip savaime suprantama.

Ką aš manau apie logiką... Nieko nemanau. Bet koks mano manymas yra paremtas logika. Jei Dievas yra visagalis, tai jis gali ir nesiremti logika, tiesa? Logiška? Tai va.. Aš tik noriu susitarti dėl diskusijos objekto. Jei diskutuojame logikos pasaulyje, tai į visus klausimus privalo būti atsakymai. Jei nelogikos - atsakymų nėra iš vis. Logika ir nelogika viename yra logika, kuri leidžia išvengti atsakymų.
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2009 05 26, 07:28)
?  Kalbant apie sirdi,deja tai ne kazkokia, o tiesiogiai elektros energija

LinguLingu,o tikrai elektros energija? is kur ji atsiranda ,gal sumaisei su kokiom elektromagnetinem bangom g.gif
Atsakyti