Įkraunama...
Įkraunama...

BREKETAI

QUOTE(amusante20 @ 2009 05 27, 17:12)
na ką aš jau irgi breketuota, teks ilgam pasilikt pas jus  blush2.gif



jeeeeeei,sveikinu !!!! thumbup.gif thumbup.gif koks jausmas ? neskauda ? kokie breketukai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baby..: 27 gegužės 2009 - 17:16
QUOTE(Baby.. @ 2009 05 27, 18:15)
jeeeeeei,sveikinu !!!!  thumbup.gif  thumbup.gif  koks jausmas ? neskauda ? kokie breketukai?

na nelabai patogu blush2.gif , skaudėt tai neskauda (tik visą dieną beveik nieko burnoj nebuvau turėjus, tai vakarop galva pradėjo skaudėt), o breketai tai "damon" beligatūriniai.
Atsakyti
4u.gif
As irgi jau breketuota.
Atsakyti
QUOTE(PILNATIS13 @ 2009 05 27, 18:57)
4u.gif
As irgi jau breketuota.



sveikinu, thumbup.gif o nuo kada??
Atsakyti
QUOTE(Baby.. @ 2009 05 27, 17:53)
na kaip ir tikejausi, nieko gero nepasake, nieko blogo aisku irgi.  thumbup.gif  tik pakeite gumytes.o tiksliau gumytes pakeite i tokias vielutes. dar niekada tokiu nesu maciusi, bet atrodo neblogai, jos irgi baltos kaip ir mano lankas, tad viskas kolkas ok. net neskauda  thumbup.gif  tongue.gif

o kokie pas tave breketai?smile.gif
Papildyta:
Daug cia musu breketuotu,jie dabar labai madingi lotuliukas.gif
Atsakyti
pas mane safyriniai, 4u.gif


ps.taip tiesa.. ,tieeek daug musu apsibreketavusiu, kietos tokios biggrin.gif bet man jie pradejo patikti, kaip kazkas man kazkada sake- zmogus su breketais idomesnis atrodo 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baby.. @ 2009 05 27, 20:42)
pas mane safyriniai,  4u.gif
ps.taip tiesa.. ,tieeek daug musu apsibreketavusiu, kietos tokios  biggrin.gif  bet man jie pradejo patikti, kaip kazkas man kazkada sake- zmogus su breketais idomesnis atrodo  4u.gif  mirksiukas.gif


o man jie visada patiko,tik dabar pradeda nusibosti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Baby.. @ 2009 05 27, 19:13)
sveikinu,  thumbup.gif  o nuo kada??


Nuo siandien, po pietu sudejo breketus, metalinius. nezinau kaip man cia seksis, nes dabar valgyt nesiseka, ne tai kad skauda, bet nemoku. unsure.gif
Man ant galiniu dantu (nezinau kaip cia paaiskinti) visa danti apmove metalu ir paaukstino ir padidino, kad galinai virsutiniai ir apatiniai dantys eitu vienas ant kito, kad nenusikasciau breketo. tai jauciuosi apsisarvavusi metalais biggrin.gif .Visa burna jais iskalta. biggrin.gif
pagyvensim pamatysim kaip cia bus. Oi einu fotografuotis, reikia prisiminimui... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(PILNATIS13 @ 2009 05 27, 21:24)
Nuo siandien, po pietu sudejo breketus, metalinius. nezinau kaip man cia seksis, nes dabar valgyt nesiseka, ne tai kad skauda, bet nemoku. unsure.gif
Man ant galiniu dantu (nezinau kaip cia paaiskinti) visa danti apmove metalu ir paaukstino ir padidino, kad galinai virsutiniai ir apatiniai dantys eitu vienas ant kito, kad nenusikasciau breketo. tai jauciuosi apsisarvavusi metalais biggrin.gif .Visa burna jais iskalta. biggrin.gif
pagyvensim pamatysim kaip cia bus. Oi einu fotografuotis, reikia prisiminimui...  biggrin.gif

tai pasirodyk ir mums drinks_cheers.gif man tai dar lankas per gomuri idetas tai irgi nekoks jausmas schmoll.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif jungiuosi prie Jusu wink.gif dabar atradau nauja temele smile.gif vakar buvau pas savo ortodonte. paziurejo i panoramine nuotrauka, pasake kad viskas gerai. tai pakeite vielute, i DAUG storesne tai dbr biski skauda kelis dantukus, tai sunkiau valgyt, bet tikrai pakenciamas skausmas nei pacius pirmus kartus buvo wink.gif 4u.gif

beje, temos atidarymo pradzioje labai jau grazus dantukai ideti wub.gif svajone 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justyte**: 27 gegužės 2009 - 20:49
QUOTE(buozgalviuks @ 2009 05 27, 21:27)
tai pasirodyk ir mums drinks_cheers.gif  man tai dar lankas per gomuri idetas tai irgi nekoks jausmas schmoll.gif  smile.gif


Gal vakare pabandysiu ideti savo nuotraukytes.
Po pirmos nakties jausmas ne koks, truputi maudzia dantis, bet tiek sunku ryti. Kaip jus priprantat? Man jau dabar atsibodo tie breketai, o dar tik pradzia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(buozgalviuks @ 2009 05 26, 20:06)
2.Ziurint apie kurias tu gumytes kalbi,nes keik supratau tau dabar paskyre vizita deti tom gumytem,jas deda ant sestu dantu, kad atsirastu tarpas ir galetu uzdet breketu ziedus smile.gif

Man tokių jokių nedėjo unsure.gif
Atsakyti