Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės KET savarankiškai II tema

Ir tema uzdare,tai nauja padariau,jei nieko pries.. nes reik patarimo blush2.gif blush2.gif



as sian bandziau pasipildyti ten ketbilietai.lt,bet man nesigauna.. gal galite PADETI ??? nes einu laikyti birzelio 10d. gal yra mamyciu kurios eis ta diena 13.00val?? doh.gif doh.gif

Papildyta:
Visai nesuprantu-PADEKI sad.gif neseniai uzsiregistravau ketbilietai.lt,issiunciau viena zinute su vienai dienai-NIEKO,poto kita vienai dienai -TYLU,o db issiunciau 5lt,bet ir tylu,negaliu spresti,nes neuztenka kreditu..SIAUBAS sad.gif as panikoj padekit,kam taip buvo??? ohmy.gif mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Miksta @ 2009 05 26, 19:37)
Ir tema uzdare,tai nauja padariau,jei nieko pries.. nes reik patarimo  blush2.gif  blush2.gif
as sian bandziau pasipildyti ten ketbilietai.lt,bet man nesigauna.. gal galite PADETI ???  nes einu laikyti birzelio 10d. gal yra mamyciu kurios eis ta diena 13.00val??  doh.gif  doh.gif

Papildyta:
Visai nesuprantu-PADEKI sad.gif neseniai uzsiregistravau ketbilietai.lt,issiunciau viena zinute su vienai dienai-NIEKO,poto kita vienai dienai -TYLU,o db issiunciau 5lt,bet ir tylu,negaliu spresti,nes neuztenka kreditu..SIAUBAS sad.gif as panikoj padekit,kam taip buvo???  ohmy.gif  mad.gif

saunuole kad atidarei nauja temute mirksiukas.gif
o del tu bilietu tai nieko negaliu patarti nes as mokiausi ir sprendziau www.automokykla.lt
Atsakyti
QUOTE(Miksta @ 2009 05 26, 19:37)
Ir tema uzdare,tai nauja padariau,jei nieko pries.. nes reik patarimo  blush2.gif  blush2.gif
as sian bandziau pasipildyti ten ketbilietai.lt,bet man nesigauna.. gal galite PADETI ???  nes einu laikyti birzelio 10d. gal yra mamyciu kurios eis ta diena 13.00val??  doh.gif  doh.gif

Papildyta:
Visai nesuprantu-PADEKI sad.gif neseniai uzsiregistravau ketbilietai.lt,issiunciau viena zinute su vienai dienai-NIEKO,poto kita vienai dienai -TYLU,o db issiunciau 5lt,bet ir tylu,negaliu spresti,nes neuztenka kreditu..SIAUBAS sad.gif as panikoj padekit,kam taip buvo???  ohmy.gif  mad.gif

O kaip tu ten ka siuntei?
Juk ten viskas parasyta.
Papildyta:
Paspausk ant to kur parasyta. kaip reikia mokytis?
Manau turetum suprast mirksiukas.gif 4u.gif
Nes as tai bijau,kad galiu ne taip paaiskint.na jei ka tai klausk.
Atsakyti
QUOTE(zuza* @ 2009 05 26, 21:02)
O kaip tu ten ka siuntei?
Juk ten viskas parasyta.
Papildyta:
Paspausk ant to kur parasyta.  kaip reikia mokytis?
Manau turetum suprast mirksiukas.gif  4u.gif
Nes as tai bijau,kad galiu ne taip paaiskint.na jei ka tai klausk.

Zinok viska spaudziu kaip parasyta,bet ne velnio.. gal,kad jau velu..?? g.gif Viska darau taip,bet man net neduoda mokytis bilietu.. schmoll.gif o kiek reikia tureti kreditu,kad galima butu mokytis? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miksta: 26 gegužės 2009 - 21:12
QUOTE(Miksta @ 2009 05 26, 22:01)
Zinok viska spaudziu kaip parasyta,bet ne velnio.. gal,kad jau velu..?? g.gif Viska darau taip,bet man net neduoda mokytis bilietu.. schmoll.gif o kiek reikia tureti kreditu,kad galima butu mokytis? g.gif

Niu as tai visada tik dienai uzsisakau uz lita.
O sms tai neatejo,kad ketbilietai gavo tavo sms?
Siaip jie turetu atsakyma duot.kartais ten serveris uzstringa.
Papildyta:
Nu net nezinau kaip tau padet.
o ta nemokama testa tai gali sprest?
Pabandyk kituose puslapiuose pasprest.
Atsakyti
Labutis 4u.gif
Miksta,kaip tau ar pavyko su tais ketbilietai.lt ?
As va dabar pasipildziau 1 kredita,man viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(Miksta @ 2009 05 26, 19:37)
Visai nesuprantu-PADEKI sad.gif neseniai uzsiregistravau ketbilietai.lt,issiunciau viena zinute su vienai dienai-NIEKO,poto kita vienai dienai -TYLU,o db issiunciau 5lt,bet ir tylu,negaliu spresti,nes neuztenka kreditu..SIAUBAS sad.gif as panikoj padekit,kam taip buvo???  ohmy.gif  mad.gif


kazka gal netaip padariai blink.gif man viskas visada pavykdavo...buvo aisku nesklandumu su vienu papildymu,bet nieko viskas atsitaise...jei kas negerai,ir tau tie kreditai neatsiranda,bandyk rasyt el.laiska adresu ketbilietai@gmail.com aprasyk esama situacija,is kur kiek ir kaip siuntei zinute,ir turetu viskas susitvarkyt,jei kazka busi padarius negerai manau tau atrasys,ir paaiskins kas ir kaip...

linkiu didziausios sekmes moksluose ir egzuose mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuza* @ 2009 05 27, 11:35)
Labutis 4u.gif
Miksta,kaip tau ar pavyko su tais ketbilietai.lt ?
As va dabar pasipildziau 1 kredita,man viskas gerai.

Zinok nepavyko doh.gif va db sedziu issiunciau sms su "KET20 savo el.pastas" ,bet nieko.. verysad.gif

Tai,kad ir parasiau,jiems i elektonini pasta,bet dar neatsake..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miksta: 27 gegužės 2009 - 13:55
QUOTE(Miksta @ 2009 05 27, 14:54)
Zinok nepavyko  doh.gif  va db sedziu issiunciau sms su "KET20 savo el.pastas" ,bet nieko.. verysad.gif

Tai,kad ir parasiau,jiems i elektonini pasta,bet dar neatsake..

Rasyk viska be kabuciu.
Papildyta:
O yra tokia suma 20lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuza* @ 2009 05 27, 15:05)
Rasyk viska be kabuciu.
Papildyta:
O yra tokia suma 20lt g.gif

parasiau jiems elektronini pasta ir viska jie man sutvarke,jau papildyta mano saskaitele.. Aciu jums uz palaikyma wub.gif thumbup.gif
O yra mamyciu kurios jau issilaike,o gal eis laikyti teorijos?
Atsakyti
QUOTE(Miksta @ 2009 05 27, 19:57)
parasiau jiems elektronini pasta ir viska jie man sutvarke,jau papildyta mano saskaitele.. Aciu jums uz palaikyma wub.gif  thumbup.gif
O yra mamyciu kurios jau issilaike,o gal eis laikyti teorijos?

Niu tai saunu,kad viskas jau tvarkoj 4u.gif
Parasyk kaip sekasi spresti smile.gif
Atsakyti
As tai kuo toliau,tuo labiau brendu i pievas doh.gif
nezinau visai nieks nelenda i galva.

magija.taro,kaip tau sekasi?tikiuosi jau gerai vairuot iseina.
Atsakyti