Įkraunama...
Įkraunama...

Korepetitoriai abiturientams ir ne tik

Sveiki,
tokios temos neradau ax.gif .
Gal galetumete parekomenduoti geru mokytoju, kurie padetu pasiruosti abituros egzams.
Reiketu Lietuviu
Chemijos ir biologijos korepetitoriu.
Labai prasau nelikti abejingiems irpadeti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(39and69 @ 2009 05 26, 21:34)
Sveiki,
tokios temos neradau ax.gif .
Gal galetumete parekomenduoti geru mokytoju, kurie padetu pasiruosti abituros egzams.
Reiketu Lietuviu
Chemijos ir biologijos korepetitoriu.
Labai prasau nelikti abejingiems irpadeti  mirksiukas.gif

laba 4u.gif
del biologijos parasiau temoj "abitura" smile.gif
sekmes!
Atsakyti
labas, reik, kad kas paaiskintu metematika 1kurso.
gal kam sekasi? o gal zinot kas geru destytoju kordinaciu?
man reikalinga gal keliu kartu konsultacija, paaiskinimas, uzdaviniu sprendimas. (jauciu pusei dienos)
integralai- apibreztiniai,...
diferiancialios lygtys- su visais savo isvedziojimais... (viska aiskint nuo- 0) ax.gif 4u.gif
rikalinga jau rytoj- t.y- 06.17 jei imanoma....
Atsakyti
turiu puikaus lietuviu kalbos mokytojo kontaktus, jeigu ka. Jaunas, reiklus, protinas, randa bendra kalba, idomus zmogus, turintis patirties. Jis moke mano jaunesniji, o abiturientei buvau privaciai pasamdzius.
Atsakyti
QUOTE(sinjora_ragana @ 2009 08 16, 21:18)
turiu puikaus lietuviu kalbos mokytojo kontaktus, jeigu ka. Jaunas, reiklus, protinas, randa bendra kalba, idomus zmogus, turintis patirties. Jis moke mano jaunesniji, o abiturientei buvau privaciai pasamdzius.

aciu 4u.gif parasiau Jums i AZ. Idomu kaip sekesi abiturientei?
Atsakyti
QUOTE(39and69 @ 2009 08 17, 19:30)
aciu 4u.gif  parasiau Jums i AZ. Idomu kaip sekesi abiturientei?



tikrai sekesi smile.gif ne rašytoja ji ir skaitytoja šiaip sau, bet ir pasitikejimo savim daugiau atsirado, ir kazkokia strategija - sakydavo, as nuo to pradesiu, as tuo galesiu pasiremti, as i tai atkreipsiu demesi. matyt, ir plonybiu pasake, ka reikia akcentuoti. zmogus jei taiso valstybinius darbus tai ir zino. ne simtas, bet gerokai virs penkiasdesimt, jeigu jau konkreciau apie valstybini. tikrai nemaniau, kad tiek gaus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sinjora_ragana: 17 rugpjūčio 2009 - 21:48

[/quote]
aciu uz atsakymus 4u.gif
Linkiu sekmes Jusu abiturjentei, kuri tikiuosi jau dabar yra studente.
Atsakyti
Žinau, kad temos autorei jau nebe aktualus pasiruošimas egzaminams, bet aš norėčiau savo patirtimi pasidalinti su būsimais abiturientais rolleyes.gif
Taigi siūlyčiau būsimiems abiturientams, kurie laikys biologijos ar chemijos egzaminus atsispausdinti reikiamų brandos egzaminų programas. Jas gali rasti čia ir po punktelį ar tai konspektuotis ar skaityti ir, ką reikia, pakalti mintinai smile.gif
Biologijai ruoštis labai geros knygutės yra: "Ar moki biologiją" (Jolanta Martinionienė, Laima Lapinskaitė, Pranė Stankeviečienė) arba šiek tiek papildyta ir naujesnė knygelė "Biologija" iš serijos "Į egzaminą - be baimės!" (tų pačių autorių). Taip pat nepamaišytų nusipirkti ar internete rasti biologijos egzaminų užduotis su atsakymais. Klausymai tikrai kartojasi ar būna labai labai panašūs metai iš metų smile.gif Taip daug geriau pasiruošit negu skaitydami Mader knygas doh.gif
Chemijai ruoštis man patiko Eugenijos Pranienės "Chemija" iš serijos "Pasikartokime prieš egzaminą". Galima sakyti, kad autorė tiesiog ruošė knygelę pagal tiksliai pagal kiekvieną egzamino programos punktelį (beje kaip ir biologijos knygelių autorės). Pasimokyti, kaip spręsti užduotis galima iš knygelės "Chemija" (Laima Juzė Kunskaitė, Nijolė Daubaraitė, Skirmantė Bačinskienė) iš serijos "Į egzaminą - be baimės!". Yra pavyzdžiai ir daug užduočių su atsakymais. Ir vėl gi pravartu pasispręsti buvusių metų užduotis.
Pagal tokį planą uoliai dirbant įmanoma pasirengti egzaminui ir per mėnesį. Sėkmės būsimiems abiturientams thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Medelė @ 2009 08 18, 15:41)
Žinau, kad temos autorei jau nebe aktualus pasiruošimas egzaminams, bet aš norėčiau savo patirtimi pasidalinti su būsimais abiturientais  rolleyes.gif
Taigi siūlyčiau būsimiems abiturientams, kurie laikys biologijos ar chemijos egzaminus  atsispausdinti reikiamų brandos egzaminų programas. Jas gali rasti  čia ir po punktelį ar tai konspektuotis ar skaityti ir, ką reikia, pakalti mintinai  smile.gif
Biologijai ruoštis labai geros knygutės yra: "Ar moki biologiją" (Jolanta Martinionienė, Laima Lapinskaitė, Pranė Stankeviečienė) arba šiek tiek papildyta ir naujesnė knygelė "Biologija" iš serijos "Į egzaminą - be baimės!" (tų pačių autorių). Taip pat nepamaišytų nusipirkti ar internete rasti biologijos egzaminų užduotis su atsakymais. Klausymai tikrai kartojasi ar būna labai labai panašūs metai iš metų  smile.gif Taip daug geriau pasiruošit negu skaitydami Mader knygas  doh.gif
Chemijai ruoštis man patiko Eugenijos Pranienės "Chemija" iš serijos "Pasikartokime prieš egzaminą". Galima sakyti, kad autorė tiesiog ruošė knygelę pagal tiksliai pagal kiekvieną egzamino programos punktelį (beje kaip ir biologijos knygelių autorės). Pasimokyti, kaip spręsti užduotis galima iš knygelės "Chemija" (Laima Juzė Kunskaitė, Nijolė Daubaraitė, Skirmantė Bačinskienė) iš serijos "Į egzaminą - be baimės!". Yra pavyzdžiai ir daug užduočių su atsakymais. Ir vėl gi pravartu pasispręsti buvusių metų užduotis.
Pagal tokį planą uoliai dirbant įmanoma pasirengti egzaminui ir per mėnesį. Sėkmės būsimiems abiturientams  thumbup.gif  4u.gif



aisku, as nekompetetinga spresti, bet mano galva pasiruosti per menesi egzaminui yra neimanoma. dar pasakykit, kad per menesi galima viska ismokti. daugiu daugiausia galima pasikartoti.
Atsakyti
[quote=Medelė,2009 08 18, 15:41]
Žinau, kad temos autorei jau nebe aktualus pasiruošimas egzaminams, bet aš norėčiau savo patirtimi pasidalinti su būsimais abiturientais rolleyes.gif

Labai dekoju uz patarimus, jus atspejote tiesiogiai man jie nera aktualus. Taciau mano dukrai, nuo rugsejo ji dvilyktoke, tai labai aktualus. 4u.gif
Dar karta aciu uz patarimus. thumbup.gif
Atsakyti

 i 
Skelbimams skirta Skelbimų lenta.
Moderatorė
Atsakyti
Sveiki
Artėja nauji mokslo metai.Moksleiviai vėl sugrįš į mokyklos suolus, vėl nauji vargai, nauji pasiruošimai, nauji rūpesčiai ir pan. .
Ar planuojate leisti lankyti savo vaikams papildomas pamokas( papildomus mokymus) pas korepetitorius? Koki korepetitoriai geriausi Kaune ? Gal galite rekomenduoti? smile.gif
Atsakyti