Įkraunama...
Įkraunama...

AVENT kremas nuo striju

noreciau paklausti ar sis kremuka galima tepti krutine 4men nestumo ?
Atsakyti
Galima ir reikia - ir krutine, ir slaunis, strenas ir uzpakaliuka... Nors jei atvirai nemanau, kad tie kremai daro koki dideli poveiki, nes jei jau oda neelastinga, jokie kremai nepades.
As irgi tepliojausi nuo 4 men (Bio Oil aliejuku) ir sutrukinejau visa visa doh.gif Pagimdysiu - busiu kaip rupuze smile.gif Juokas pro asaras... verysad.gif
Atsakyti
iš ties pasitepti nepakenks, juo labiau odą pamaitins, tačiau strijų išvengti nepadės. Be strijų tik tos mamytės, kurių oda iš prigimties elastinga
Atsakyti
nuo 4 mėn.aš tepiau tik krutine ir pilvuką ir niekur nesutrukinėja,šlaunu netepiau bet išliko gražios smile.gif
Atsakyti
As su siuo kremuku taip pat tepuosi nestuke.gif krutys, pilvuka, uzpakaliuka, slaunys...Turiu taip pat ir alejuka, bet ant krutines vistiek atsirado striju unsure.gif
Tikiuosi nors kitur ju nebus nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
visa nestuma kiekviena vakara po duso tepiaus avent kremu negailedama, dejau gera sluoksni: krutys, pilvuka ir kojas, zinokit rezultatas puikus, po gimdymo jokiu striju thumbup.gif kunas liko kaip iki nestumo
Atsakyti
QUOTE(Bozenyte @ 2009 06 03, 13:34)
visa nestuma kiekviena vakara po duso tepiaus avent kremu negailedama, dejau gera sluoksni: krutys, pilvuka ir kojas, zinokit rezultatas puikus, po gimdymo jokiu striju  thumbup.gif kunas liko kaip iki nestumo

o tau pakako per visa nestuma tos tutukes ?
Atsakyti
O kokia kaina AVEN kremo ir kuriam laikui jo pakanka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozenyte @ 2009 06 03, 12:34)
visa nestuma kiekviena vakara po duso tepiaus avent kremu negailedama, dejau gera sluoksni: krutys, pilvuka ir kojas, zinokit rezultatas puikus, po gimdymo jokiu striju  thumbup.gif kunas liko kaip iki nestumo


As manau, kad ne kremas tau padejo, paprasciausiai puikia oda turi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NEFRITAS @ 2009 06 03, 16:22)
O kokia kaina AVEN kremo ir kuriam laikui jo pakanka?  4u.gif

tiksliai neatsimenu kokia kaina apie 40-50 lt, 2- 3 savaitem
Papildyta:
QUOTE(Lietaus lasas @ 2009 06 03, 16:35)
As manau, kad ne kremas tau padejo, paprasciausiai puikia oda turi  ax.gif

nzn, sunku pasakyt, brolienei ir padejo, jokiu striju, ji man ir patare
Atsakyti
QUOTE(Bozenyte @ 2009 06 03, 20:15)
tiksliai neatsimenu kokia kaina apie 40-50 lt, 2- 3 savaitem
Papildyta:

nzn, sunku pasakyt, brolienei ir padejo, jokiu striju, ji man ir patare

as neseniai pirkau tai jiai neklystu 54lt sumokejau. Bet tik 2-3 sav, uztenka ? tu gal visa kuna temi, ten 200ml
Atsakyti
Avent kremu tepliojom tik pilvuka nuo 3men, nes pilvas labai staigiai pradejo augt atrodziau kaip 6 men, o kad kitur reikia teptis net nepagalvojau doh.gif ir tai jei ne vyras , tai nezinociau apskritai kas per strijos ir kad reikia tepliotis kremu profilaktiskai blush2.gif jis iteike man ir pasake tepliosim kiekviena vakara biggrin.gif
Mama 3 pagimde ir nei vienos strijos, o pas mane ant uzpakaliuko atsirado po gimdymo doh.gif
200ml uzteko 6 men
Atsakyti