Įkraunama...
Įkraunama...

Duphaston'as

Gal kuri nors geriate duphastona, kiek miligramu per diena reikia? 10 ar 20 mg?
Atsakyti
QUOTE(Pavasarinuko leliuko mama- 2006 @ 2005 09 07, 21:51)
Gal kuri nors geriate duphastona, kiek miligramu per diena reikia? 10 ar 20 mg?

o ką tau gyd nepasakė?
man tai kai buvo paskyrusi tai 10mg po dvi tabletes per dieną 4u.gif
Atsakyti
Aš gėriau iki 19 sav. po 2 tabl. per dieną. Tik nepamenu, kiek ten mg. Na, ta standartinė 20 tabl. pakuotė, kur vaistinėse kainuoja virš 30 Lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peliukas: 08 rugsėjo 2005 - 07:58
As iki 8 savaites geriau po 1, paskui iki 19 po 2. Gydytoja turetu pasakyt mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš gėriau iki 10 savaitės po 1 tabletę per dieną, šią savaitę geriu kas antra, o nuo kitos savaitės jau nebegersiu.

Taip man liepė mano gydytoja.

Nu bet taip paniškai bijau nutraukti, o literatūros apie tai, kad nuraminti savo baimes, nerandu. g.gif
Atsakyti
Man duphastoną liepė gerti iki 12 savaitės po dvi tabletes per dieną (viso 20 mg).

Kiek žinau, nuo dvyliktos savaitės progesterono gamybą perima placenta, todėl duphst. ir nebereikia. Įdomu, kodėl kitoms liepia gerti iki 19 savaitės?
Atsakyti
Manau,kad tai priklauso nuo priezasties del kurios mes ji naudojame.Pvz.man 6sav.ir atsirado rusva negausi iskyra.Paskyre man medikamenta po 10mg 1k.,bet jeigu nenustos rekomendavo po 10mg 2k./d
Atsakyti
Tai as ir klausiu, nes instrukcijoj perskaiciau, kad lyg po 2 reiktu iki 20 savaites jei geriama nestumo metu.
Maciau, kad visoms skirtingai skiria. Kai eisiu pas gydytoja reiks pasiklausti, kodel taip skirtingai.
Todel ir uzvedziau toki klausima. Reikia paklausti gydytojo ginekologes forume.
Bet tai jeigu po 2 gerti tai siaubas, kokios islaidos- 100 litu beveik. Dar vitaminai virs 30. Dar sveikesnis maistas, visokie actimel;iai ir pan. Jei privaciai dar pas gydytoja eiti, tai ir atlyginimo gali neuztekti. Na, bet priezastis labai svarbi smile.gif nestuke.gif
Atsakyti
Aš geriau penkias savaitės po keturias tabletės per dieną, buvo dienų kad ir po šešias. Mane jau pikino nuo jų, bet reikėjo gerti. Bijojau, kad tai gali atsiliepti vaikui, bet viskas baigėsi sekmingai, vaikiukas gimė visiškai sveikas. thumbup.gif
Klausk savo gydytojos
Atsakyti
Sultone, o kodel po tiek daug tau?
Atsakyti
QUOTE(Pavasarinuko leliuko mama- 2006 @ 2005 09 08, 23:23)
Sultone, o kodel po tiek daug tau?

Ant placentos buvo didžiulė hematoma susidariusi ir viena diena, kai man buvo trys su puse mėnesio ji prakiūro. cry.gif
Kraujas bėgo kaip iš kibiro, galvojau,kad tuo mano neštumas ir baigsis sad.gif
Tam, kad sustabdyti kraujavimą reikėjo tiek daug gerti sad.gif iki tol. kol hematomą atsiskirė nuo placentos. ohmy.gif
Atsakyti
Sultone, dziaugiuosi, kad viskas gerai baigesi.
Kazkoks stebuklingas vaistas tas duphastonas.

Idomu, ar yra koks nors pakaitalas? Nes kaip suprantu ten tik kazkokia medziaga ieina, o jau pati pavadinimas "farmaceptikai" sugalvojo.
Atsakyti