Įkraunama...
Įkraunama...

KT ir nėštumas

g.gif kam pavyko pastoti iskart ,naudojant pries tai ilgai kontraceptines tabletes 1-3 metu?manao drauge vartotjo 2 metus dabar jau beveik metai nepastoja,as 1,5 metu vartojau bijau,kad ir as ilgai nepastosiu? sad.gif
Atsakyti
Atsakau - saugojomes daugiau nei 6 metus, pastojau per 3 men thumbup.gif sekmes smile.gif
Atsakyti
Aš vartojau kontraceptines gal kokius 4 metus, o po ju man gydytoja liepe dar 3 mėn. pasisaugoti. Aš pasisaugojau 6 mėn ir jau dabar eina 4 mėnuo, kaip negaliu pastoti sad.gif
Kol kas dar kontraceptiku nekaltinu, bet esu girdėjusi, kad ilgai juos vartojant, sunyksta gimdos gleivinė ir leliukas neturi kur įsikabinti...

Pažiūrėsim, kaip bus toliau. Tikiuos, greitai ir mane aplankys 2.gif
Atsakyti
o as girdejau, kad kaip tik po kontraceptiku moteris buna labai vaisinga.
ir mano atvejis tinka siam teiginiui paremti: tabletes vartojau ~9 metus, po to kai suplanavom, tai menesi del visa ko pasisaugojom kitaip, ir tada is pirmo karto ops ir uzkibo.
Atsakyti
As po 4 metu... Tik nustojau, kudikelis tiiiik shnai - ir isitaise biggrin.gif Labai greitas ir eiklus kudikelis pasitaike biggrin.gif Ir visai nepasikeite. Va ir dabar - as namus tvarkau valanda, o jis viska apvercia per 10 minuciu. Operatyvumas jo kraujyje biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aš vartojau kontraceptines 4m., kai pradėjom ilgėtis savo leliuko, dar pasisaugojom 3mėn. kitais būdais, o kai nebesisaugojom patį pirmą mėnesį ir pastojau. Su antru buvo panašiai, tik patojau ne pirmą, o antrą mėnesį. Taigi, gal tie kontraceptikai ir ne prie ko g.gif
Atsakyti
Pas mus tas pats variantas.Geriau tabletes 2,9m suplanavom leliu,3men pasisaugojom kitaip ir kaip planavom,taip padarem biggrin.gif

[COUNTDOWN=19,05,2004] IR MUSU BUS JAU 4
Atsakyti
Mums tai pavyko iskart, nutraukus vartoti tabletes..
Atsakyti
IR PIRMAS 2.gif IR ANTRAS 2.gif TIK NUTRAUKUS TABLETES, GALIU PASAKYTI TIK TIEK, KAD PASTOJAU ISKART PO MENESINIU ANTRA DIENA, NES PO TO KAIP DURNIAI VISA MEN. SAUGOJOMES KITAIS BUDAIS, TAIP BUVO IR SU PIRMU IR SU ANTRU ... thumbup.gif SAKO ZMOGUS MOKOSI IS KALIDU, O MAN TAIP NESIGAVO.... thumbup.gif TIKRAI NEMANAU, KAD TAS NEPASTOJIMAS YRA PRIEZASTIS TABLETESE
TIESA SU PIRMU TABLETES VARTOJAU 2.5 METU, O SU ANTRUOJU 2.7
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ENIGMA: 31 kovo 2004 - 14:29
Aš irgi vartojau kontraceptikus apie 4 metus, o po to is karto pirmą mėnesį pastojau clap.gif . Dabar jau 3 mėnesiai nėščia 2.gif.
Liona, sėkmės tau, kau jau bandysit susilaukti savo 2.gif
Atsakyti
Vartoju tabletes jau lygiai 2 metai. Gydytoja rekomendavo kuo greičiau pastot wink.gif

dėl sveikatos problemų. Pagal jos plana laukt nereikia, tik nebegert tablečių. Sakė

turėčiau pastot per tris mėnesius. Išeitų kad jos nieko blogo nedaro.



Mano draugė man aiškina, kad reiktų kelis mėnesius palaukt, atseit kol

organizmas išsivalys. Tik klausimas nuo ko ohmy.gif g.gif ?



Sekmadienį suvartojau paskutinę kontraceptinę tabletę biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . Kaip seksis

pastot parašysiu.
Atsakyti
vartojau tris metus. pastojau per pora savaiciu.
Atsakyti