Įkraunama...
Įkraunama...

Ar mamytės nesijaučiat izoliuotos, užsisėdėjusios?

labai įdomu mirksiukas.gif Su pirmom kaip tai nepamenu nuo kada, bet prailgo tas laikas, o dabar dar ne schmoll.gif , netgi kirba mintis, tačiau, nereali dėl 4-to biggrin.gif
Atsakyti
Mano vaikutis dar nedidelis, bet aš net nepastebiu kaip prabėga diena ir tikrai laikas neprailgsta.
Atsakyti
Dienos bėga tikrai nepastebimai - čia rytas, čia vakaras, bet iš esmės - jaučiu - užsisėdėjau, trūksta įvairiapusės veiklos, darausi pikta, neįdomi, pradedu įkyriai terorizuoti draugus, kad dažniau lankytų ar skambintų.... unsure.gif gal čia pavėluota pogimdyvinė depresija g.gif
Atsakyti
Aš iki 7 menesiu jauciausi gerai sededama namuose tik su vaikuciu, greit bego laikas, bet dabar as jau pradedu dust namuose man truksta veiklos kitokio bendravimo, isejimo ne kelioms valandoms o ilgesnem laiko, bet iki metu visvien sedesiu su vaiku sad.gif namuose
Atsakyti
o man gerai sedet namie ax.gif ziauri tingine pasidariau-nieko nebenoriu veikt,tai tik del to pergyvenu,vyrui liudna darosi,kad is nenustygtancio vietoje zmogaus pasidariau tingine doh.gif net savaitgaliais nieko nenoriu veikt...bet nesiskindziu ax.gif
Atsakyti
As namie 7.5 men. Kolkas tikrai neprailgo. Ir i darba grizt kolkas nesinori. Namau, jei ir toliau taip jausiuos tai tikrai sedesiu namie ilgiau nei metus.
Atsakyti
Iš vienos pusės atsibodo. Noriu kažką veikti, iš namų išlysti, bet iš kitos pusės, atsikeliu sau ryte, visi skuba į darbus, mokinukai tepena į mokyklą, o aš sėdžiu prie lango, geriu kavą ir niekur neskubu. Aišku kažkada atsibos tas niekur neskubėjimas, bet kol kas mintis apie gryžimą į darbą baugina.
Atsakyti
QUOTE(lengvute @ 2005 09 08, 13:50)
labai įdomu mirksiukas.gif Su pirmom kaip tai nepamenu nuo kada, bet prailgo tas laikas, o dabar dar ne  schmoll.gif , netgi kirba mintis, tačiau, nereali dėl 4-to  biggrin.gif


Su berniuku namie buvau iki metukų. Prisimenu tą laiką kaip patį gražiausią gyvenime wub.gif . Tikiuosi, kad ir šie metai neprailgs.
Atsakyti
QUOTE(Erina @ 2005 09 09, 22:40)
Iš vienos pusės atsibodo. Noriu kažką veikti, iš namų išlysti, bet iš kitos pusės, atsikeliu sau ryte, visi skuba į darbus, mokinukai tepena į mokyklą, o aš sėdžiu prie lango, geriu kavą ir niekur neskubu. Aišku kažkada atsibos tas niekur neskubėjimas, bet kol kas mintis apie gryžimą į darbą baugina.

Ir man taip pat... smile.gif Aš jau treti metai (oho kiek daug!) užsiimu savo vaikų auklėjimu, t.y. dirbu ne už pinigus. Pirmieji metai neprailgo, nors bendravimo trukumą ir jaučiau. Buvau taip susižavėjusi savo maže, kad suplanavom dar. Dabar dažniau pasijaučiu izoliuota, dažniau jaučiu bendravimo "badą". Bet užtenka pabendrauti, pakeisti veiklą- ir vėl viskas ok. Be to, užsiimu tam tikra "visuomeninei naudinga" savanoriška veikla, tai ir prasiblaškau, ir pabendrauju, ir patobulėju... smile.gif Tik, kad pinigų neuždirbu... cool.gif Jau rimtai galvoju apie darbą už atlyginimą... g.gif
Atsakyti
O man labai prailgsta laikas namuose. Dar kai pagalvoju, kad vaikutį žadėjau paauginti pati bent iki metų, yai iš viso liūdna pasidaro.. doh.gif Trūksta veiklos, darbo, kurio rezultatus galėtum matyti, bendravimo, žmonių. Labai mėgstu daug vaikščioti, o su sūnum to nepavyksta daryti, lauke prabūnam max. valandą, ima rėkti, spiegti. Turėjau mėgiamą sportą, nesvarbu, kad buvau truputį apleidus, svarbiausia - kompanija. O dabar ir nuo ten jaučiuosi atkritus. Pagimdžiau vasaros pradžioje, o vasarą nemažai keliaudavau, važinėdavom po Lietuvą, todėl ši vasara man buvo itin sunki. Deja, vyras ne mėgėjas sėsti mašinon ir lėkti bet kur pakeisti aplinką, o svetimų žmonių rėkiančiu vaiku terorizuoti nesinori verysad.gif Galų gale buvau pripratus turėti savo finansus. Dabar gi pašalpos Sodra dar nepradėjo mokėti, bet nors vyras geranoriškas ir prašinėti nereikia, bet jaučiuos bjauriai.
Sūnų aš labai myliu, jis buvo labai lauktas, norėtas. Žinojau, kad bus sunku, bet kad šitaip...
Atsakyti
jaučiuosi žiauriai pavargus nuo rutinos... Net pradėjau norėt į darbą, apie ką anksčiau net pagalvot nenorėjau schmoll.gif . Norisi bendravmo su gyvais žmonėmis, nebesinori kalbėti vien apie buitį. Šiuo metu atrodo, kad gyvenimas tik namai ir vaikai ...Aš tikrai jaučiuosi u ž s i s ė d ė j u s.
Atsakyti
QUOTE(MAMAM @ 2005 09 10, 12:13)
Norisi bendravmo su gyvais žmonėmis, nebesinori kalbėti vien apie buitį. Šiuo metu atrodo, kad gyvenimas tik namai ir vaikai ...


Belieka tik palinksėti galva. Kartais graudu, kai vakare vyrui tegaliu papasakoti, kiek kartų mažius pamiegojo, pakakojo ar nusičiaudėjo, lyg jam tai itin rūpėtų.. Jo mintys sukasi apie išorinį pasaulį, aš, deja, jame nedalyvauju. Bijau, kad greitai nebeturėsim temų pasikalbėti : verysad.gif Ar tik neteks persikelti į skyrelį "kai įsimaišo trečias"?
Namie turiu tiek knygų prisirinkus, rodos, tik skaityk, švieskis ir džiaukis. Ir vėl gi - knygą galiu atsiversti tik kokiam pusvalandžiui per dieną. Žiaurus tas mamos darbas smile.gif
Atsakyti