QUOTE(Nura @ 2015 06 04, 09:23)
O tai jūs atsakysite, kurią neįgalumo grupę gauna nenorinčios vaikų ar ne? Na, jau paaiškinote, kad jos neįgalios. Tai kaip su išmokomis? Kiek procentų darbingumas joms priskiriamas?
Passkaitysiu jums tą paskaitą (jau galima žiovauti), nors Rasma jau bandė jums paaiškinti. Neįgalumas nematuojamas tik grupėmis, išmokų dydžiu ir nereglamentuojamas neįgaliojo pažymėjimu ar mažesniu darbingumo - vat čia tai tikrai būtų požiūris platus kaip tvarto vartai. Taip traktuoja neįgalumą socialinė rūpybos sistema, pagal kurią orientuojasi, kokios finasinės paramos reikia asmeniui.
Negalia, jau pats žodis pasako, kad tai yra tam tikras negalėjimas. Negalėjimas normaliai funkcionuoti, bet kokioje gyvenimo srityje. O ypač daug negalių gali būti ir būna psichikos srityje. Tik tokie žmonės ne tik, kad neprašo neįgaliųjų pašalpų ar darbingumo lengvatų. Didžioji dauguma žmonių net nesuvokia, kas su jais blogai, ir kad iš viso kažkas blogai.
Motinystės instinktas yra absoliučiai nenuginčijamas, būtinas gyvavimo pagrindas. Jis užkoduotas DNR, hormonų sistemoje, psichikoje, jausmuose, mintyse ir elgesyje. Remiantis juo, norėti vaikų yra normalu, nenorėti - nenormalu, prieštarauja pačiai žmogaus prigimčiai. Neturėti šio noro yra tas pats kas neturėti, na pavyzdžiui, noro valgyti, kaip kad anoreksijoje. o dėl motinystės instinkto nebuvimo arbo jo sutrikimų ir vyksta daug nenormalių dalykų, kuriuos esu tikra ir jūs smerkiate. Tai ir būna deviantinė motinystė.
o tai kad jūs sakote yra jūsų ar kieno nors kito
sąmoningas pasirinkimas - kaip manote ar šizofrenija sergantis žmogus supranta kad jis vadovaujasi ne savo sąmone, o joje šnibždančiais kliedesiais? čia ironija, jei neįžvelgiate.
Papildyta:
QUOTE(FLight @ 2015 06 04, 09:31)
Šią knygą skaičiau besilaukdama trečio (motyvavausi

) - tikrai įdomi, nuvainikuojanti kai kuriuos mitus ir leidžianti tėvams labiau atsipalaiduoti savo tėvystėje, rekomenduoju.
Labas rytas

Žiūriu, vakar spėjote netgi temą sėkmingai pabaigti...
na ne taip ir sėkmingai, jeigu reikia pratęsimo.
laba