Įkraunama...
Įkraunama...

meilė iš pirmo žvilgsnio

Nusprendziau ir as papasakoti apie savo romantiskiausia gyvenime vakara, kuris pakeite mano gyvenima.

Prisipazinsiu, jog nelabai man sekesi meiles reikaluose, vis negalejau surasti to vienintelio...todel pasitaikius progai isvykau dirbti bei laimes ieskoti i uzsieni...maniau gal ten mano likimas rolleyes.gif susipazinau su labai sauniu uzsienieciu, tiek demesio per visa gyvenima niekas nebuvo rode. Skraidziau lyg ant sparnu, nes maniau, jog pagaliau radau sau skirtaji. Mums kartu buvo labai gera, bet daznai pasvajodavau, o kad Lietuvoje toki nuostabu vyra rasciau...Jis jau pradejo planuoti musu ateiti, ieskojosi geresnio darbo, kad galetu islaikyti busima seima..Bet mane be galo trauke Lietuva..pasiilgdavau savo seimos, telefono skambuciu neuztekdavo, todel nusprendziau gryzti menesiui i Lietuva..Pries man isvaziuojant, jis - pasipirso smile.gif nenorejau skubeti pasakyti TAIP, bet negalejau pasakyti ir NE, nes maciau kaip is meiles spindi jo akys...Sutikau...Jis liko manes laukti, o as isvykau i Vilniu..Gryzusi apsistojau pas drauge, ji nuomavosi buta, bet porai dienu turejo isvaziuoti ir paliko mane viena...buvo savaitgalis..pas tevus planavau vaziuoti tik pirmadieni ir taip padaryti jiems staigmena..maniau ka cia reikes nuveikti vienai...ir tada i mano drauges skype'a parase jos vaikystes laiku draugas (kaip po to issiaiskinau) smile.gif pasakiau, kad mano drauges nera...jis pasiteiravo kas cia raso..prisistaciau...pasiule susitikti vakare, nes Gedimino prospekte vyko Vyno dienos...pamaniau kodel gi ne, vis tiek nieko neveikiu smile.gif va tas vakaras ir buvo pats nuostabiausias ir romantiskiausias mano gyvenime thumbup.gif kai susitikome, jis man pasirode TOOOKS idealus vyras...isimylejau is pirmo zvilgsnio wub.gif jis taip pat po to pasakojo, kad negalejo atitraukti nuo manes akiu...paklause ar turiu vaikina...nieko nemelavau..papasakojau viska taip kaip yra...isvaiksciojome visa senamiesti, snekejome apie viska lyg seni pazystami...jau ir sutemo..o man taip buvo gera kaip niekad...nenorejau issiskirti..jis - taip pat, todel pasiule nueiti pasisokti kur nors...nepastebejome kaip atejo ir rytas...parveze mane namo...padekojau jam uz nuostabiai praleista laika...taip ir issiskyreme...nesuprantu kas su manimi daresi...gryzusi is karto paemiau telefona ir parasiau savo suzadetiniui uzsienyje, kad viskas baigta...kad istrinu jo telefono numeri..nebegrysiu pas ji...negalejau pati patiketi kad taip padariau...juk is anksto buvau nusipirkusi bilietus skrydziui atgal...juk net nezinojau ar ta lietuvaiti dar is viso kada nors gyvenime pamatysiu...bet matyt jaute sirdis wub.gif perskaites zinute jis man skambino gal milijona kartu, atsiunte daugybe sms'u, sake susiras mane Lietuvoje, bet as pasikeiciau numeri...kita diena per skype'a parase grazuolis lietuvaitis, vel pasiule susitikti, taip ir prasidejo musu draugyste...ir stai po 2 metu bendravimo mes susituokeme ir esu dabar laimingiausia moteris pasaulyje bei dekinga likimui, tam vieninteliam nuostabiam vakarui, kuris pakeite visa mano gyvenima happy.gif
Atsakyti
QUOTE(Fainulka1 @ 2009 06 01, 11:18)
Nusprendziau ir as papasakoti apie savo romantiskiausia gyvenime vakara, kuris pakeite mano gyvenima.

Prisipazinsiu, jog nelabai man sekesi meiles reikaluose, vis negalejau surasti to vienintelio...todel pasitaikius progai isvykau dirbti bei laimes ieskoti i uzsieni...maniau gal ten mano likimas  rolleyes.gif susipazinau su labai sauniu uzsienieciu, tiek demesio per visa gyvenima niekas nebuvo rode. Skraidziau lyg ant sparnu, nes maniau, jog pagaliau radau sau skirtaji. Mums kartu buvo labai gera, bet daznai pasvajodavau, o kad Lietuvoje toki nuostabu vyra rasciau...Jis jau pradejo planuoti musu ateiti, ieskojosi geresnio darbo, kad galetu islaikyti busima seima..Bet mane be galo trauke Lietuva..pasiilgdavau savo seimos, telefono skambuciu neuztekdavo, todel nusprendziau gryzti menesiui i Lietuva..Pries man isvaziuojant, jis - pasipirso smile.gif nenorejau skubeti pasakyti TAIP, bet negalejau pasakyti ir NE, nes maciau kaip is meiles spindi jo akys...Sutikau...Jis liko manes laukti, o as isvykau i Vilniu..Gryzusi apsistojau pas drauge, ji nuomavosi buta, bet porai dienu turejo isvaziuoti ir paliko mane viena...buvo savaitgalis..pas tevus planavau vaziuoti tik pirmadieni ir taip padaryti jiems staigmena..maniau ka cia reikes nuveikti vienai...ir tada i mano drauges skype'a parase jos vaikystes laiku draugas (kaip po to issiaiskinau)  smile.gif  pasakiau, kad mano drauges nera...jis pasiteiravo kas cia raso..prisistaciau...pasiule susitikti vakare, nes Gedimino prospekte vyko Vyno dienos...pamaniau kodel gi ne, vis tiek nieko neveikiu  smile.gif va tas vakaras ir buvo pats nuostabiausias ir romantiskiausias mano gyvenime  thumbup.gif  kai susitikome, jis man pasirode TOOOKS idealus vyras...isimylejau is pirmo zvilgsnio  wub.gif  jis taip pat po to pasakojo, kad negalejo atitraukti nuo manes akiu...paklause ar turiu vaikina...nieko nemelavau..papasakojau viska taip kaip yra...isvaiksciojome visa senamiesti, snekejome apie viska lyg seni pazystami...jau ir sutemo..o man taip buvo gera kaip niekad...nenorejau issiskirti..jis - taip pat, todel pasiule nueiti pasisokti kur nors...nepastebejome kaip atejo ir rytas...parveze mane namo...padekojau jam uz nuostabiai praleista laika...taip ir issiskyreme...nesuprantu kas su manimi daresi...gryzusi is karto paemiau telefona ir parasiau savo suzadetiniui uzsienyje, kad viskas baigta...kad istrinu jo telefono numeri..nebegrysiu pas ji...negalejau pati patiketi kad taip padariau...juk is anksto buvau nusipirkusi bilietus skrydziui atgal...juk net nezinojau ar ta lietuvaiti dar is viso kada nors gyvenime pamatysiu...bet matyt jaute sirdis  wub.gif  perskaites zinute jis man skambino gal milijona kartu, atsiunte daugybe sms'u, sake susiras mane Lietuvoje, bet as pasikeiciau numeri...kita diena per skype'a parase grazuolis lietuvaitis, vel pasiule susitikti, taip ir prasidejo musu draugyste...ir stai po 2 metu bendravimo mes susituokeme ir esu dabar laimingiausia moteris pasaulyje bei dekinga likimui, tam vieninteliam nuostabiam vakarui, kuris pakeite visa mano gyvenima  happy.gif


Labai smagu, kad nebėgai nuo likimo ir dabar esi laiminga mirksiukas.gif
Atsakyti
Keistai kartais gyvenimas viską sudėlioja į vietas biggrin.gif Beskaitant jautėsi jausmų proveržis, tačiau nelabai buvo aišku, kaip būnant tokiai laimingai ir įsimylėjusiai, galima pulti tiesiai į kito glėbį ax.gif Matyt vidus nurodėjo kaip reikia elgtis. Bet kokiu atveju, Fainulka1, sėkmės pačios didžiausios 4u.gif
Atsakyti
as visada buvau ir busiu uz tai, kad elgtis taip, kaip liepia sirdute.. ax.gif sekmes jums..
Atsakyti
QUOTE(Latina @ 2009 06 03, 21:01)
Keistai kartais gyvenimas viską sudėlioja į vietas biggrin.gif Beskaitant jautėsi jausmų proveržis, tačiau nelabai buvo aišku, kaip būnant tokiai laimingai ir įsimylėjusiai, galima pulti tiesiai į kito glėbį ax.gif Matyt vidus nurodėjo kaip reikia elgtis. Bet kokiu atveju, Fainulka1, sėkmės pačios didžiausios 4u.gif

Matyt, kazko pradejo trukti santykiuose su pirmuoju, todel sirdis ir blaskesi, ieskodama kitokiu jausmu g.gif 4u.gif
Atsakyti
saunuole,kad paklausiai savo sirdies ir nuojauta taves neapgavo,net siurpuliukai perbego beskaitant
dziaugiuosi uz jusu laime thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Latina @ 2009 06 03, 22:01)
Keistai kartais gyvenimas viską sudėlioja į vietas biggrin.gif Beskaitant jautėsi jausmų proveržis, tačiau nelabai buvo aišku, kaip būnant tokiai laimingai ir įsimylėjusiai, galima pulti tiesiai į kito glėbį ax.gif Matyt vidus nurodėjo kaip reikia elgtis. Bet kokiu atveju, Fainulka1, sėkmės pačios didžiausios 4u.gif



Aciu labai mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Domke @ 2009 06 06, 21:30)
Matyt, kazko pradejo trukti santykiuose su pirmuoju, todel sirdis ir blaskesi, ieskodama kitokiu jausmu  g.gif  4u.gif



Taip is tiesu ir buvo ax.gif nenorejau sieti savo ateities su uzsienieciu, nes kai pagalvodavau, jog gyvenimas pilnas sunkumu ir netiketumu, o mes kalbame skirtingomis kalbomis...vis galvodavau kas bus kai gims vaikuciai unsure.gif kokia kalba su jais kalbeti ir kokia kalba jie su mano seima kalbes...visi tie apmastymai ir priverte mane apsispresti smile.gif
Papildyta:
Aciu uz palaikyma escape_simute ir karole31 mirksiukas.gif
Atsakyti
as tai kazkaip netikiu meile is pirmo zvilgsnio .
ir su vyru susitikus ne is kart puoliau i glebi , ir kazkaip ne is kart ji pamilau,
Atsakyti
QUOTE(skridaile @ 2009 06 16, 16:10)
as tai kazkaip netikiu meile is pirmo zvilgsnio .
ir su vyru susitikus ne is kart puoliau i glebi , ir kazkaip ne is kart ji pamilau,


tai kiekvienam skirtingai buna... mirksiukas.gif as taip pat anksciau netikejau meile is pirmo zvilgsnio...maniau taip nebuna ax.gif bet vat taip atsitiko wub.gif
Atsakyti
faina istorija,saunuole,kad neistekejai uz uzsieniecio,juk ir lietuviai visai geri vyrai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Grazi istorija, dziaugiuosi uz jus wub.gif Visdelto yra likimas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(skridaile @ 2009 06 16, 16:10)
as tai kazkaip netikiu meile is pirmo zvilgsnio .
ir su vyru susitikus ne is kart puoliau i glebi , ir kazkaip ne is kart ji pamilau,

aš tikiu bigsmile.gif

faina istorija.. nepaisant to, kad liko kitas žmogus ant ledo ...
Atsakyti