Įkraunama...
Įkraunama...

Patarkite kaip ir kur ieškoti meilužio!

Peržiūrėjau temas, lyg ir nėra tokios. Yra viena, kurioje skundžiasi, kad negali rasti. Manyčiau ten tiesiog pasijuokta, netikrai "negali" būdama 21-rių. Patarkite kaip ir kur ieškoti meilužio!
Bet man jau 45-eri... Esu dvidešimt metų pragyvenusi santuokoje ir niekur į šalį "nenukrypusi". Normalios išvaizdos ir svorio. Meilužio man reikia ne materialinei paramai. (Aišku tokiame amžiuje turbūt realiau būtų siūlytis pačiai paremt biggrin.gif )
Tiesiog nusibodo vyro gyvenimo būdas, jo požiūris į mane, amžinas jo dėmėsys tik darbui, pavaldinėms ir tam kas su tuo susiję. Naujos šeimos tikrai neketinu kurt, bet norėčiau susirast draugą. Visiškai rimtai klausiu jūsų, ar tokiame amžiuje realu g.gif
Atsakyti
Pabandykite internetines pažinčių svetaines, jūs juk jauna moteris 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wviltis @ 2009 06 02, 08:48)
Visiškai rimtai klausiu jūsų, ar tokiame amžiuje realu g.gif

Uzsiregistruokit pazinciu portaluose
www.pazintys.lt
www.draugas.lt
Sudekit savo duomenis, jei nebijot-nuotrauka, nepabijokit ir kitiems ten esantiems vyrams parasineti, juk per ausi niekas neduos, kas zino, gal ir susirasit taip drauga mirksiukas.gif Nurodykit, kad norit tiesiog draugo-meiluzio ir nieko kita, tada labiau puola biggrin.gif
Atsakyti
Bet gana baisoka ieškoti int svetainėse. Girdėjau, kad ten moterys ieško. Bet turbūt tikimybė "užsirauti" ant kokio "nenormalaus" nemenka? Na suprantama jei jau taip nori, turi rizikuoti. Įdomu kur tokio amžiaus kaip, kad aš kitos moterys randa, apart int? g.gif
Atsakyti
QUOTE(wviltis @ 2009 06 02, 09:13)
Bet gana baisoka ieškoti int svetainėse. Girdėjau, kad ten moterys ieško. Bet turbūt tikimybė "užsirauti" ant kokio "nenormalaus" nemenka?

Nebesate jauniklė. Paprastai pradžioje vyksta bendravimas laiškais. Po 10 laiškų jau galite daug ką pasakyti apie žmogų. Po to įvyksta pirmas pasimatymas kur nors kavinėje - žmonės susitinka, pasikalba, įvertina ar tinka vienas kitam. Jei viskas gerai - toliau jau galimas seksas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medinis: 02 birželio 2009 - 08:17
QUOTE(wviltis @ 2009 06 02, 09:13)
Bet gana baisoka ieškoti int svetainėse. Girdėjau, kad ten moterys ieško. Bet turbūt tikimybė "užsirauti" ant kokio "nenormalaus" nemenka? Na suprantama jei jau taip nori, turi rizikuoti. Įdomu kur tokio amžiaus kaip, kad aš kitos moterys randa, apart int? g.gif

Uzsirauti ant nedorelio pazinciu portaluose tokia pati reali, kaip gatvej ar bare mirksiukas.gif Niekas neapsaugotas nuo to. Galu gale, esat ne maza mergaite, jus tik susiraskit pradzioj, o paskui jau galvosit, kaip ji patikrinti. Juk i zaksa neisit tuoj, i lova irgi, o koks zmogus-pakanka pamatyti pabendravus su juo jau pirma vakara prie kavos puodelio 4u.gif

Per pazinciu portala susitikom ir mes su antru vyru wub.gif Nors pries tai i pirmus pasimatymus teko eiti gal su kokia dvidesimt vyru. Is karto pasimato, kad nesutampa charakteriai, nuomones, poziuris, net isvaizda nepatinka. Ilgiausias pasimatymas is tu dvidesimties buvo 10 minuciu, kol isgeriau kavos doh.gif

Mano dede surado taip 50 metu moteri ir dabar laksto kaip ant sparnu wub.gif Nors pries tai i pasimatymus ejo irgi su gal desimcia tokio amziaus moteru doh.gif Rimti vyrai-niekada neiseko jaunu mergeliu, iesko jau moteru su panasiu poziuriu. Taip kad ramiai, tikimybe susirasti plevesa menka-jie iesko jaunu kvaileliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wviltis @ 2009 06 02, 09:13)
Įdomu kur tokio amžiaus kaip, kad aš kitos moterys randa, apart int? g.gif

Kita kryptis - bendradarbiai ar pažystamų pažystami. Gana pavojingas kelias. Anonimiškumas negarantuojamas.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 06 02, 09:25)
Kita kryptis - bendradarbiai ar pažystamų pažystami. Gana pavojingas kelias. Anonimiškumas negarantuojamas.

niekada negali garantuoti, kad neislys smile.gif giminiu juk krastas... nebent kokiose xxx pazintyse, kur susitinka tik seksui wink.gif ten dauguma vede, su seimom arba merginom, tai tikriausiai tyletu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 02 birželio 2009 - 08:30
Ir dar... paprastai būna taip, kad pirmi keletas kartų gali nebūti labai sėkmingi. Tiesiog moteris labai nori įgyvendinti savo pasiryžimą ir skuba. Bet po tų kartų, kai jau pajunta, kad yra geidžiama, kad vyrai jos nori, tuomet moteris pradeda rinktis. Ir pasikeičia - atsistato savo moteriškumo supratimas.
Taigi patarimas - neskubėkite, žiūrėkite į viską blaiviomis akimis ir skaidriu protu.
Atsakyti
Tiesą pasakius įsivaizduoju, kad labai sunku bus pradėti visa tai niekada nieko panašaus nedarius. ax.gif Aplamai, net suabejoju ar išdrįsiu pabandyti.
Bet pabandysiu. Tiesiog norėjosi išgirsti patarimų iš žmonių tai išmanančių. Geriausia per pažįstamus susipažinti, bet kaip minėjote, su anonimiškumu prasti reikalai. Nors nepatogu iš tiesų, tik pačiai prieš save...
Atsakyti
QUOTE(wviltis @ 2009 06 02, 09:51)
Aplamai, net suabejoju ar išdrįsiu pabandyti.

O jūs neabejokite. Registruokitės tinklapiuose, pabendraukite, pažiūrėkite... Nepreivartaukite savęs daryti sprendimų, jie ateis savaime. Patikėkit, jei teisingai pasirinksite - nenusivilsite.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2009 06 02, 10:54)
O jūs neabejokite. Registruokitės tinklapiuose, pabendraukite, pažiūrėkite... Nepreivartaukite savęs daryti sprendimų, jie ateis savaime. Patikėkit, jei teisingai pasirinksite - nenusivilsite.

Ačiū už patarimus.
Atsakyti