Įkraunama...
Įkraunama...

dvynukai?

sveikos....as dar truputi sokiruota blink.gif nes vakar suzinojom kad laukiames ne vieno angeliuku o net dveju.... blink.gif mums tai trecias nestumas,todel kazkaip labai baisu pasidare suzinojus tokia dziugia naujiena...
gal yra cia tokiu mamyciu,butu idomu suzinuoti ju jausmus ir reakcijas i tokias tikrai stebuklingas naujienas.
mums naujiena tikrai kaip perkunas is gedro dangaus nes niekada nei vieno seinoj nebuvo dvynuku... blink.gif
Atsakyti
Smagu, kad dvynukai... thumbup.gif Cia taip buna gyvenima, mazdaug yra du užteks duonos ir treciam, o cia še kad nori dar du, o ne vienas..
As labai noreciau dvynuku.... smile.gif
Dabar galvoju ar turi itakos, kad giminej yra dvyniu???
Atsakyti
lygiai ta pati istorija ir mano smile.gif taip pat trecias nestumas ir taip pat praeita savaite suzinojom kad du angelelius turesim smile.gif savijauta labai dviprasmiska.... ir didelis dziaugsmas ir dar didesnis nerimas.o kas kvailiausia kad literaturos apie dvynukus visai nera. o kai laukiesi vieno ir dvieju visai skirtinga viskas. o ir ai musu dar kolkas tarybiniai praktiskai. prieziura kazkokia atmestina rupescio ir informacijos mazokai, o jei ko paklausi tai lieki vos ne kvailes vietoj, lyg turetum buti baigus akuserija pries pradedama lauktis.....
Atsakyti
pas mane irgi jausmai dviprasmiski... kolkas as isvis nieko nezinau...is tikruju tai net neapsisprendzia del to kiek mums savaiciu nes vienas 15 o kitas 14 atitinka,tai kita savaite eisiu pas gydytoja tai paaiskies kaip skaiciuos...
pas jus ar buvo seimoj dvinuku? as tai isivaizduoju jusu nerima,nes jusu mazesniam tik metukai...musiskiai truputi didesni,bet vistiek siaubingai neramu... bet tikrai net nestumas skiriasi nesiuojant viena ir du...
man tai is vis baisu....kaip danesiuot iki laiko,kaip cia su tuo gimdymu bus,kaip pasirupinti iskart dviem...vyras ramina,ir as taip dziaugiuos kad jis salia bet labai daug klausimu ir neaiskumu...
Atsakyti
sveiki, norejau palausti, o jums pirmo echoskopo metu nustate kad bus dvynukai? ar gali taip buti, jog gydytoja echoskopu nepamato dvyniu? pazistama pasakojo, kad jos bendradarbe suzinojo laukianti dvynuku vos ne pries pat dekreta blink.gif
Atsakyti
taip mums per pirma echoskopija rado tik viena,per antra echoskopija per kuria turejo patislinti nestumo laika nes is pradziu vaisius buvo 2 sav mazesnis.tai per antra echo pamatavi pirma (didesni) vaikeli ir jau butumem eje mano bet mano vyras pamate ekrane kazka ir sako as cia ne dar viena galva?
tada dakrate pradejo mane ten visaip vartyt ir spaudaliot ir pasake kad te antras vaikelis kuris del gimgos tonuso labai uzspaustas i kamputi...
speju jei vyras nepastebetu nieko itartino butumem iseje kaip su vienu ir suzinoje tik pries dekreta kartojant echo...
Atsakyti
QUOTE(mentas @ 2009 06 05, 10:41)
taip mums per pirma echoskopija rado tik viena,per antra echoskopija per kuria turejo patislinti nestumo laika nes is pradziu vaisius buvo 2 sav mazesnis.tai per antra echo pamatavi pirma (didesni) vaikeli ir jau butumem eje mano bet mano vyras pamate ekrane kazka ir sako as cia ne dar viena galva?
tada dakrate pradejo mane ten visaip vartyt ir spaudaliot ir pasake kad te antras vaikelis kuris del gimgos tonuso labai uzspaustas i kamputi...
speju jei vyras nepastebetu nieko itartino butumem iseje kaip su vienu ir suzinoje tik pries dekreta kartojant echo...


Tegu vyras eina vietoj tos gydytojos dirbt... lotuliukas.gif o jei rimtai tai atrodo absurdas kaip gali gydytoja nepamatyti, kai salia stovintis vyras mato doh.gif o kiek jums buvo savaiteliu?
Atsakyti
nezinau jie kazkaip ten negali apsisprest...nes vienas kudikis atitinka 15 o kitas 14 savaiciu
Atsakyti
pas mane pilvelyje irgi du!mums 5 menesiai ir 2 savaites.
nuostabus jausmas.
pirma karta daktare lygtais pamate dvi pusleles, bet si zinia mums su vyru buvo neitiketina, nes seimoje nei pas viena nera dvynuku, tai daktare ir nesigilino. per menesi ir mes pamirsom, kad buvo kazkokiu itarimu.
o, kai atejom po menesio - tikrai dvynukai! abu apsiverkem is dziaugsmo. dvigubas dziaugsmas. STEBUKLAS.
Jau zinome, kad berniukai smile.gif
Atsakyti
As taip pat noreciau dvynuku ax.gif ....nezinau del ko taip, pati stebiuosi, bet noreciau...
Dziaugiuosiu uz jus, ir kiekvienam kleckiukui po 4u.gif
Atsakyti
sveikutes smile.gif as taip pat laukiuosi dvynuku smile.gif dvi puslytes, mes dar labai maziukai smile.gif Gimineje taip pat nera nieko, kas turetu dvynukus, matyt mus labai apdovanojo, nes laaabai laukiamas ir planuojamas eliukas buvo:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andziukas: 07 birželio 2009 - 19:46
O mano giminėje yra dvynukų, ir iš abiejų pusių (mano mamos ir tėvo ). Daug kur girdėjau, kad turėtų man arba sesei būti dvynukai bigsmile.gif Vat sesė laukiasi jau beveik 4,5 mėnesio(manau būtų jau pastebėję), aš - ~3,5. Buvau dar tik vienoj echoskopijoj, galvoju, gal nepamatė g.gif Nes kai darė echoskopiją, tai rusės daktarės, kadangi nieko nesuprantu rusiškai ... ax.gif Tik kažką nugirdau, kai sakė, kad didelis vaikutis, tai vis iki šiol galvoju, gal vis gi ten du vaikeliai g.gif blink.gif
Atsakyti