Įkraunama...
Įkraunama...

Kalorijų skaičiavimas

Laba diena,
labai apsidžiaugiau, jog mūsų puslapis turi dietologę. biggrin.gif Skaičiau apie įvairiausias dietas, kurių laikytis yra pakankamai sudėtinga.Tačiau girdėjau, jog kalorijų skaičiavimas padeda išlaikyti norimą svorį ar net truputį jo numesti.Bet neįsivaizduoju, kaip tai daroma.Gal galit pamokyti.Kiek kalorijų per dieną turi sunaudoti sėdimą darbą dirbantis žmogus?
Labai lauksiu atsakymo. heart.gif
Atsakyti
QUOTE(marsiukė @ 2005 09 09, 00:16)
Laba diena,
labai apsidžiaugiau, jog mūsų puslapis turi dietologę. biggrin.gif Skaičiau apie įvairiausias dietas, kurių laikytis yra pakankamai sudėtinga.Tačiau girdėjau, jog kalorijų skaičiavimas padeda išlaikyti norimą svorį ar net truputį jo numesti.Bet neįsivaizduoju, kaip tai daroma.Gal galit pamokyti.Kiek kalorijų per dieną turi sunaudoti sėdimą darbą dirbantis žmogus?
Labai lauksiu atsakymo. heart.gif

Kcal kiekis, reikalingas parai, yra skaičiuojamas pagal Harris-Benedict formulę. Tam reikalinga daug duomenų apie asmenį-amžius, lytis, kūno masė, žinios apie dirbamą darbą. Tik tuomet galima pasakyti, kokio energijos kiekio jums reikia.

Patarčiau knygynuose paieškoti literatūros šia tema-paprastai tokiose knygose būna tiek reikiamos formulės, tiek maisto kaloringumo lentelės smile.gif
Atsakyti
Norėčiau sužinoti, kiek reikia sumažinti kalorijų skaičių per parą norint per mėnesį numesti 2 - 3 kg? Esu apskaičiavusi, kiek kalorijų man reikia pagal Harris-Benedict formulę. Kaip supratau, tiek kalorijų man reikia norint palaikyti dabartinį svorį, o jei šį skaičių mažinti, svoris mažėja. Mane domintų, kokiu skaičiumi apytiksliai šį skaičių reikėtų mažinti.
Apskritai, kiek kalorijų reikia "sutaupyti" norint numesti 1 kg?

Ačiū iš anksto už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
Gal žinote kokį internetinį puslapį, kur galima pasiskaičiuoti,koks kalorijų kiekis parai turėtų būti žmogui pagal tam tikrus parametrus?
Atsakyti
QUOTE(spalvota @ 2005 10 14, 10:09)
Gal žinote kokį internetinį puslapį, kur galima pasiskaičiuoti,koks kalorijų kiekis parai turėtų būti žmogui pagal tam tikrus parametrus?


As apskaiciavau sau reikalinga kaloriju skaiciu cia
Gal ir Jums tiks 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurelle: 14 spalio 2005 - 09:24
QUOTE(farfalla @ 2005 10 13, 16:55)
Norėčiau sužinoti, kiek reikia sumažinti kalorijų skaičių per parą norint per mėnesį numesti 2 - 3 kg? Esu apskaičiavusi, kiek kalorijų man reikia pagal Harris-Benedict formulę. Kaip supratau, tiek kalorijų man reikia norint palaikyti dabartinį svorį, o jei šį skaičių mažinti, svoris mažėja. Mane domintų, kokiu skaičiumi apytiksliai šį skaičių reikėtų mažinti.
Apskritai, kiek kalorijų reikia "sutaupyti" norint numesti 1 kg?
Ačiū iš anksto už atsakymą  4u.gif

KILOGRAMAS NUKRENTA SUTAUPIUS 7000KCAL mirksiukas.gif

QUOTE(spalvota @ 2005 10 14, 10:09)
Gal žinote kokį internetinį puslapį, kur galima pasiskaičiuoti,koks kalorijų kiekis parai turėtų būti žmogui pagal tam tikrus parametrus?

GALIMA CIA ARBA CIA
bent jau purmasis man rodo 400 blink.gif kcal daugiau , nei antras, tai as tuo antru vadovaujuos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2005 10 15, 10:31)
KILOGRAMAS NUKRENTA SUTAUPIUS 7000KCAL mirksiukas.gif


7000Kcal? blink.gif Tai čia išeina, kad 3 dienas visiškai nevalgius, TIK 1 kg. nukris? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(farfalla @ 2005 10 15, 20:02)
7000Kcal?  blink.gif Tai čia išeina, kad 3 dienas visiškai nevalgius, TIK 1 kg. nukris?  unsure.gif

jei 3 dienas nevalgysi nukris 1kg, jei paskui 3 dienas valgysi sugris 2 mirksiukas.gif viskas su saiku mirksiukas.gif
kadangi nerekomenduojama numest per savaite daugiau kaip 1kg, taigi per diena turi suraupyt 1000kcal blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 15 spalio 2005 - 19:18
QUOTE(akvilyte @ 2005 10 15, 19:06)
jei 3 dienas nevalgysi nukris 1kg, jei paskui 3 dienas valgysi sugris 2 mirksiukas.gif  viskas su saiku mirksiukas.gif
kadangi nerekomenduojama numest per savaite daugiau kaip 1kg, taigi per diena turi suraupyt 1000kcal blush2.gif



sutaupyti 1000 kaloriju per diena ???? nesamone kazkokia - iseina, kad jei pagal ta Harris-Benedict formule tureciau gauti 1500 kcal per diena, tai tureciau sumazinti ju kieki iki 500 kcal ... ?? nemanau, kad labai sveika.
Atsakyti
QUOTE(super @ 2006 02 03, 14:14)
sutaupyti 1000 kaloriju per diena ???? nesamone kazkokia - iseina, kad jei pagal ta Harris-Benedict  formule tureciau gauti 1500 kcal per diena, tai tureciau sumazinti ju kieki iki 500 kcal ... ?? nemanau, kad labai sveika.

tai kiek tu sveri ir koks tavo ūgis jei galima tiek mažai??? blink.gif aš nesakau kad būtina tiek sutaupyti schmoll.gif mažiau 1200kcal vartoti patariama ne ilgiau nei 2sav mirksiukas.gif o jeigu tau tik toks kiekis reikalingas palaikyt dabartinį svorį, tai manau tau išvis svorio mest nereikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2006 02 03, 18:30)
tai kiek tu sveri ir koks tavo ūgis jei galima tiek mažai??? blink.gif  aš nesakau kad būtina tiek sutaupyti schmoll.gif  mažiau 1200kcal vartoti patariama ne ilgiau nei 2sav mirksiukas.gif  o jeigu tau tik toks kiekis reikalingas palaikyt dabartinį svorį, tai manau tau išvis svorio mest nereikia mirksiukas.gif


cia tikrai idomiai gaunasi, jei tik 1500 galima suvartot g.gif . pas mane pvz 2250, tai atemus 1000 gaunasi 1250, tai cia kiek suprantu normalu jau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mija23 @ 2006 02 05, 16:47)
cia tikrai idomiai gaunasi, jei tik 1500 galima suvartot  g.gif . pas mane pvz 2250, tai atemus 1000 gaunasi 1250, tai cia kiek suprantu normalu jau  ax.gif

nebūtina atimt 1000 doh.gif tiesiog jei nori per sav numest 1kga tiek reik atimt mirksiukas.gif man pvz irgi galima 2200, aš valgau 1500... nu ir krenta po truputį thumbup.gif kaip sako- neskubėk ir būsi pirmas mirksiukas.gif
Atsakyti