Įkraunama...
Įkraunama...

Kokia maitinimo padėtis jums geriausia?

Mamos, kaip jums patogiausia maitinti mažylius?
Yra labai įvairių maitinimo krūtimi padėčių, bet man asmeniškai ne visos patogios.
Man geriausia padėtis  - gulint. Tai vienintelė "saugi" padėtis mano krūtims.  :D

Kitaip rizikuoju  būti apkandžiuota.  ;)

Žinau, kad labai daug mamų maitina sedėdamos. Bet man sunku laikyti  7 kg. "svarmenį".  ;D ant vienos rankos.
o kad patogiai atsisėsti, dar ir pagalvėmis apsikamšyti reikėtų.

Nors kai labai reikia, tai įdigudrinu maitindama ir vienu pirštu į chatą atsakymus rašyti.   biggrin.gif
O dabar artėja vasara, tai reikėtų įsigudrinti išmokti bet kurioje padėtyje maitinti, net stovint ar einant.  8)
Atsakyti
Oi Supermama, nedaryk tokios klaidos kaip kad as! Irgi tik gulom maitinau, nes labai patogu - kur gulejo, uzmigo ir ramu. O dabar ant ranku rieciasi, sukiojasi, niekad ramiai nepabuna, zodziu, nepripratom kitaip ir vargstam dabar. Tenka net is vezimo istraukiama nesiokle naudot, kai nera galimybes atsigulti ar ruosiames kur isvaziuoti - ant keliu pasidedu, pamaitinu, uzmigdau ir ramu. Tiesa, kai pradejo sedeti, labai nebloga poza - pasisodinu priesais ant kelio ir valgom, galvyte pati pasuka taip, kad patogiau butu kvepuoti.
Atsakyti
Man asmeniskai irgi pati patogiausia padetis gulint, ir vien tik ja ir naudojam. Kartais kai buna sveciu, ar kai esi kur kitur (bet taip retai buna) tenka pasinaudot ir sedima padetim. Bet pastebejau, kad tada maziukas kazkoks neramesnis, maziau lyg ir privalgo, o apie uzmigima tai nei pasvajot neina, kad uzmigtu tokioj padety.  :smile.gif
Atsakyti
Maniskiui nuo pat pradziu geriausia padetis buvo ant keliu: pasiguldau, dabar jau pasisodinu ant keliu, ir maitinu. Bandziau gulom maitinti, tai nei sis, nei tas gavos - abu su vaikiu nepatenkinti buvom.... [img]http://www.handykult.de/plaudersmilies.de/bounce/1syellow1.gif[/img]
Atsakyti
Labai patogi padetis, ypac kai mazyliui tik keli men: mama atsiremia i atlosa (kedes), o kojas pasikelia priesais save ant mazesnes kedutes (as dar pasidedavau dar pagalvele, kad miksciau butu wink.gif ). Tokia poza nepervargsta mama, gali kiek atsipalaiduot. [img]http://www.gamers-forums.com/smilies/otn/blobs/multi.gif[/img]
Atsakyti
As aitinu atsigulus dazniausiai, nes taip daug patogiau ir lengviau (nebeislaikau as tu beveik 9kg prie kruties sededama ar stovedama). Kartais aisku prireikai ir atsisedus pamaitint (del ivairiu priezasciu), bet gulint musu megstamiausia padetis. (o be to ir uzmiega tik prie kruties, ta atsigulam abidvi ir parpiam kiek norim) wink.gif
Atsakyti
O as taip ir neismokau normaliai guledama maitinti. Maitinu tik sededama, pasiguldzius vaika ant keliu. Dabar jau priprato nugara, neskauda. O kai guledama maitinau, viskas nutirpdavo, kaklas, rankos ir t.t. Maza to, vaikas sukandziojo viena kruti, nes turbut blogai paduodavau ir neprivalgydavo.
Atsakyti
kazkaip niekada nekreipem demesio kaip cia pamaitinus dazniausiai tai as sededama matindavau bet ir kitaip be problemu. jei reikedavo ir nesiodavau, aisku sunku, nakty miegam  tai valgom gulint- mama itngetu keltis kitaip maitin...
dabar jau kai didelis tuoj metukai  tai dar gudriau padarom ir sedom, ir jam stovint ir tarp zaislu salia besedint ir ant pilvo atsigulus( pabandykit jus atsigert ka nors gulint ant pilvo, o jam patogu!) daznai dabar be paciupinejimo maitinimas nepraeina, ir dar paznaibyt labai jau rupi  [img]http://www.supermama.com/baby/yabbimages/smilies/cwm34.gif[/img]... o jei paslepi kruti po rubais tai kelia i virsu ir iesko  :smile.gif
Atsakyti
Galiu maitinti visaip, bet patogiausia - gulint.  Atsipalaiduoji, pienas lengviau isteka.  Dar ir nusnaudziu bemaitindama, tai visuomet esu pailsejus. 8)  O be to, maziukas gulom iskart pavalges kietai uzmiega.  Kai pakeliu atsirugti, net neprabunda...
Atsakyti
Didesni vaika, kad nereiktu laikyti, galima atsisesti "turkiskai" pasiguldyti ar pasisodinti ant keliu ir maitinti. Arba sedint ant sofos ar kedes, pasikisti koja po sedimaja - irgi panasiai gaunasi, tik siuo atveju koja kartais nutipsta.
Atsakyti
QUOTE
Galiu maitinti visaip, bet patogiausia - gulint.  Atsipalaiduoji, pienas lengviau isteka.  Dar ir nusnaudziu bemaitindama, tai visuomet esu pailsejus. 8)  O be to, maziukas gulom iskart pavalges kietai uzmiega.  Kai pakeliu atsirugti, net neprabunda...



Ir kiek laiko zadi taip gulom maitinti? O ar nepripras miegoti kartu? Kad paskui nekiltu problemu...

As nuo 6 men pripratinau miegoti maziu lovytej, tai dabar zino savo miegojimo vieta.
Atsakyti
o ar duodat mamos ciulptuka vaikams (bent nakciai)? Ar tai sumazina maitinimu skaiciu nakti?
Atsakyti