Įkraunama...
Įkraunama...

Šiai dienai neturim nė cento.. ar yra tokių?

Ar yra žmonių, kurie tiki, kad netrukus turės daugiau nei šiandien kai piniginė TUŠČIA
bet ir toliau gyvena, moka išgyvent.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergelė-širdelė: 02 birželio 2009 - 14:46
Sveika, likimo drauge 4u.gif Ne viena tu tokia... Pas mane pinigine nuolat tuscia verysad.gif Tik uzdirbi kur koki lituka ir tuoj atiduodi - tai vaikam i mokykla ko nors reikia, tai mokesciai spaudzia.... taip ir galvoji ryta vakara ka paduot vaikiam pavalgyt ir patiems ka nors palest... verysad.gif
bet kazkodel galbut kvailai tikiu, kad pajegsiu prasimusti, kad ateis ir i mano kiema geresni laikai. Ir vis guodziuosi, kad pasaulyje milijonai, kam blogiau nei man dabar... Ieskau iseiciu visur ir visokiu, nesedziu sudejusi ranku. LAbai svarbu seimos palaikymas ir visokeriopa pagalba. Laikykis, tokiu kaip mes simtai 4u.gif
Atsakyti
sunkiai supratau klausima? blush2.gif ar kai visai ne cento neturi? ar kaip? gal galima butu konkreciau?
Na visi mes tikim, kad kazkada bus geriau... Nors as siaip esu pesimiste labiau.... unsure.gif
Atsakyti
Nera niekada buve, kad visai netureciau pinigeliu g.gif Niekada neislaidauju per daug ir visuomet labai apgalvoju pries kazka perkant biggrin.gif Kiekviena menesi sugebu atsideti bent kokia suma pinigeliu taupymui blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Niviuke @ 2009 06 02, 16:47)
Nera niekada buve, kad visai netureciau pinigeliu  g.gif Niekada neislaidauju per daug ir visuomet labai apgalvoju pries kazka perkant  biggrin.gif Kiekviena menesi sugebu atsideti bent kokia suma pinigeliu taupymui  blink.gif



Ne vien nuo islaidavimo zmogiukai pinigeliu neturi. Neturi ir todel, kad pajamos nepastovios ar darbo netenka. Pvz, mano pajamos nepastovios - viena savaite as galiu uzdirbti truputuka, kita savaite visai nieko. ir is to ka uzdirbu apie atidejima negaliu net svajot, nes namie 5 burnos, is ju trys mokiniai, o pajamos tik is manes vienos. Tai va, taip ir gqaunasi nepavydetinos situacijos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgituke @ 2009 06 02, 16:52)
Ne vien nuo islaidavimo zmogiukai pinigeliu neturi. Neturi ir todel, kad pajamos nepastovios ar darbo netenka. Pvz, mano pajamos nepastovios - viena savaite as galiu uzdirbti truputuka, kita savaite visai nieko. ir is to  ka uzdirbu apie atidejima negaliu net svajot, nes namie 5 burnos, is ju trys mokiniai, o pajamos tik is manes vienos. Tai va, taip ir gqaunasi nepavydetinos situacijos unsure.gif


o vyras ka veikia ????
Atsakyti
QUOTE(jurgituke @ 2009 06 02, 16:06)
  Tik uzdirbi kur koki lituka ir tuoj atiduodi -

. Ieskau iseiciu visur ir visokiu, nesedziu sudejusi ranku. LAbai svarbu seimos palaikymas ir visokeriopa pagalba.

suprantu pilnai sia situacija, visur skyles, tik gauni pinigeliu, ir ikishi kur ju reikia

taip ir reikia, kai stengies iseiti visad rasi
seimai irgi paskolinu kai tik uzdirbti pasiseka, negaliu sau pasilikti , ir toliau ieskomi pinigeliai

siuo metu bijau gauti lapuka uz darzeli sumoket unsure.gif ten virs simto tikrai bus

beje 10 lt centais, radau pakampiais prasiejus .. uzteks i darbeli viena nuvaziuot , benzinui

QUOTE(agne.vln @ 2009 06 02, 16:07)
sunkiai supratau klausima? blush2.gif  ar kai visai ne cento neturi?


na taip, tiesiog gyveni isleidi, vel lauki kokio darbelio, ir siai dienai 0 turi

QUOTE(Niviuke @ 2009 06 02, 16:47)
Nera niekada buve, kad visai netureciau pinigeliu  g.gif Niekada neislaidauju per daug ir visuomet labai apgalvoju pries kazka perkant   biggrin.gif Kiekviena menesi sugebu atsideti bent kokia suma pinigeliu taupymui  blink.gif

man taip buvo thumbup.gif iki sios dienos unsure.gif ...
bet siaip tikiu, kad ne taip viskas blogai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergelė-širdelė: 02 birželio 2009 - 16:31
as tai zinau kad man nuo rudenio sumazes pajamos verysad.gif ir aplamai dabar del tos ekonomines situacijos viskas tarsi sustoja..bijau ta pati darba prarast..o ka, jau galvot apie nauja..guodziu save, kad jau pagyvenau gerai, kai eidavau i grozio salonus ir i men isleisdavau po 500lt, bandziau susitvarkyt problematiska oda..deja efektas buvo tik kai ejau..dabar kai nera pinigeliu( na dar ne tragiska padetis) manikiura ,pedikiura dar galiu sau leist..labai gailiuosi del tu grozio salonu..bet tai zinok, zmogau, kad nepades ... verysad.gif o siaip siuo metu pirma karta man taip kad netureciau nei cento, laukiu rytoj algos ax.gif o del ateities tikiuosi, kad po truputi atsigausim is tos krizes,ir vel bus darbu, pinigu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2009 06 02, 18:27)
as tai zinau kad man nuo rudenio sumazes pajamos verysad.gif ir aplamai dabar del tos ekonomines situacijos viskas tarsi sustoja..bijau ta pati darba prarast..o ka, jau galvot apie nauja..guodziu save, kad jau pagyvenau gerai, kai eidavau i grozio salonus ir i men isleisdavau po 500lt, bandziau susitvarkyt problematiska oda..deja efektas buvo tik kai ejau..dabar kai nera pinigeliu( na dar ne tragiska padetis) manikiura ,pedikiura dar galiu  sau leist..labai gailiuosi del tu grozio salonu..bet tai zinok, zmogau, kad nepades ... verysad.gif o siaip siuo metu pirma karta man taip kad netureciau nei cento, laukiu rytoj algos  ax.gif  o del ateities tikiuosi, kad po truputi atsigausim is tos krizes,ir vel bus darbu, pinigu smile.gif

Atleiskit, bet ar pačiai nenuskambėjo juokingai? DAR galite sau leisti manikiūrą, pedikiūrą, tai nevarykite Dievo medin - čia žmonės kalba kaip iš vienos algos penkias burnas bando pamaitint unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 06 02, 19:44)
Atleiskit, bet ar pačiai nenuskambėjo juokingai? DAR galite sau leisti manikiūrą, pedikiūrą, tai nevarykite Dievo medin - čia žmonės kalba kaip iš vienos algos penkias burnas bando pamaitint  unsure.gif

atsiprasau jei ka izeidziau.. blush2.gif o tas mano manikiuras irgi yra daromas kazko kito saskaita..pvz pigesnio maisto..beto turiu ji daryt , juk nevaiksciosiu su netvarkinga isvaizda.. doh.gif
Atsakyti
As jau koki pusmety darausi sioki toki manikiura ir antakius issipesioju pati ,nors ir anksciau retai uzsukdavau i grozio salonus,tik kai kokia svente nusimatydavo smile.gifo dabar tai jau negaliu sau to leisti,o maisto saskaita taupyti nesinori labai :)stengiuosi,kad menesio gale dar liktu keli litai,bet ne visada pavyksta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfinarija: 02 birželio 2009 - 18:01
QUOTE(kumiko @ 2009 06 02, 18:53)
, juk nevaiksciosiu su netvarkinga isvaizda.. doh.gif

kumiko, viskas ok mirksiukas.gif 4u.gif
tiems, kas turi vaikeli, jau antroj vietoj tvarkingumas(ziurint kame)
aisku, svarios panages butina, bet manikiurai jau atliktas ne namie schmoll.gif
aplamai, svajoju apie spindejima akyse, moteriskuma atspindinti drabuziuose, aukstakulnius, sijona, viska turiu, bet aplinkybes neleidzia puostis, galva uzimta vien mastymu kaip pragyvent..
o jau apie naujus drabuzelius , vasarines suknutes pasvajoju tik bigsmile.gif

Papildyta:
ir vaikas nuo ryt i darzeli neeis, nes neturiu uz ka nuvezt..
na pabus su manim, bus linksmiau ir man wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergelė-širdelė: 02 birželio 2009 - 18:08