Įkraunama...
Įkraunama...

Ar yra pastojusių geriant kontraceptines tabletes?

O aš mažumėlę perfrazuosiu klausimą - o gal kuri pastojo vartodama KT?
Atsakyti

as pastojau kontraceptines mercilono gerdama , geriau 7 men ir viena diena suzinojau ,kad laukiuos mazo zmogeliuko
Atsakyti
QUOTE (happymother @ 2004 03 31, 12:05)
as pastojau kontraceptines mercilono gerdama , geriau 7 men ir viena diena suzinojau ,kad laukiuos mazo zmogeliuko

o gerdama KT nevartojai antibiotikų, neviduriavai, ir pan.? Visa tai mažina KT veiksmingumą, tik deja, lietuviškoj instrukcijoj tai nebūna nurodyta mad.gif
Atsakyti
Nepatikejau, tuo ka parasei, ir issitraukia Marvelon instrukcija (lietuviu, latviu ir estu kalbomis, A3 formato lapas, prirasytas is abieju pusiu). Visi atvejai, kai negalima vartoti Marvelon, su kokiais vaistais negalima vartoti, ka daryti isvemus tablete ir dar daug visokios info prirasyta. Tik tiek, kad toki lapeli ne visada duoda, man kazkada tiesiog pasiseke ji vaistineje gauti smile.gif tai dabar ir neismetu. Kadangi Mercilon yra tos pacios firmos produktas, tai manau irgi turi tureti tokia instrukcija.
Atsakyti
QUOTE (fukuotukaf @ 2004 03 31, 13:20)
Nepatikejau, tuo ka parasei, ir issitraukia Marvelon instrukcija (lietuviu, latviu ir estu kalbomis, A3 formato lapas, prirasytas is abieju pusiu). Visi atvejai, kai negalima vartoti Marvelon, su kokiais vaistais negalima vartoti, ka daryti isvemus tablete ir dar daug visokios info prirasyta. Tik tiek, kad toki lapeli ne visada duoda, man kazkada tiesiog pasiseke ji vaistineje gauti smile.gif tai dabar ir neismetu. Kadangi Mercilon yra tos pacios firmos produktas, tai manau irgi turi tureti tokia instrukcija.

Na, kai aš pirmą kartą išgirdau gandus, kad jei vartoji KT ir tuo pačiu geri antibioptikus, būtinai turi saugotis papildomai, pati nepatikėjau. Išsitraukiau savo gracialo instrukciją - lietuviškai apie tai nė žodžio. Pasiėmiau originalą angliškai - o ten dar tiek visko prirašyta, kad ojojoj... mad.gif Valstybė tokiems vaistų platintojams medalius turi dalinti, kad didina gimstamumą clap_1.gif
Atsakyti
Kai gydytojai skiria vaistus, visada reikia pasisakyt, kad kažkokias tabletes geri.
Papildyta @ [mergetime]1080826017[/mergetime]
Kiek skaičiau Kt instrukcijų, tai visi jie reaguoja su tom pačiom medžiagom - tikslaii pamenu, kad visų KT poveikis siplnėja nuo antibiotikų (bet ne visų rūšių - pagrindinai tetraciklininių), taip pat silpnėja, jei vemi, viduriuoji. Tik va didžiulę nuostabą sukėlė man tai, akd iš čia forume esančių yra pastojusių gerdamos KT ir stiprius vitaminus ohmy.gif .
Atsakyti
Tie stiprus vitaminai tai kokie skaitosi? Kad paskui neprisigerciau nezinodama, kad stiprus...
Atsakyti
as geriau vitaminus gal jie pakiso koja
Atsakyti
Jei ne paslaptis, kokius gerei?
Atsakyti
QUOTE (happymother @ 2004 04 01, 15:35)
as geriau vitaminus gal jie pakiso koja

Aha, man irgi rūpi, išduok tuos vitaminus wink.gif
Atsakyti
ohmy.gif as jau keli metai vartoju KT, bet kolkas veike... nors paleistas pilvas labai daznas svecias man, bet kolkas tableteles savo darba atliko... nors kartais patyliukais viliuosi, kad kokia nors ir nesuveiktu g.gif
Atsakyti
QUOTE (Rucelie @ 2004 04 15, 07:41)
nors kartais patyliukais viliuosi, kad kokia nors ir nesuveiktu g.gif

Aš irgi taip viliuosi wink.gif Todėl ir klausinėju, kokie čia tokie stebuklingi vitaminai galėtų "padėti"...
Bo mano vyrelis tai matau, kad nori (pvz. vietoj nešiojamas (kompiuteris) skaito "nėščioj...", sesers mažiaus per visas šventes iš rankų nepaleido), bes vis nesiryžta, kol namas dar nepradėtas statyti.
Atsakyti