Įkraunama...
Įkraunama...

Žalčiai


Tai vat užpuolė tokia bėda... žalčiai blink.gif . Gal žinote kaip juos išvyti ar išnaikinti. g.gif Gal kokiais nors burtais ar užkeikimais smile.gif Nes šiemet pradėjo maišytis po kojom tiesiogine to žodžio prasme blink.gif Taip sakant pas gimines panika. Sklypas nemažas. Ežiams gyventi vietovė netinkama, pieva+užpelkėję krūmokšniai. Bandys pavasarį prisivilioti gandrą, ale kad jie skrenda medžioti "už savo sklypo" ribų. Katės, šunys negaudo. Gal dar kas yra girdėję kokių nors gudrybių? Variantas jaukinti ir prie židinio leisti, kaip legendose, netinka schmoll.gif
Atsakyti
blink.gif baisu net neturiu ką patarti.Jei man taip būtų ,turbūt keisčiau gyvenamą vietą.
Atsakyti
mama mia doh.gif čia gal tik kokios bobulės su savo senoviškais zababonais (prietarais lietuviškai) galėtų pagelbėti.. g.gif man baisu ir pagalvoti apie tokį gyvenimą kaip kokiam siaubiake.. doh.gif
Atsakyti
pastatyt indą su pienu, o kai visa gauja susirinks, susemti ir paleisti į kitą, geriausiai, kaimynų pelkę biggrin.gif
Atsakyti
Elos problema nera tokia didele, kaip siuo metu mano. Po musu kieme gyvate sliauziuoja. Maneme, kad zaltys, bet internete nuotrauku paieskojom ir issiaiskinom. Gyvatuke nedidele - gal kokiu 20 cm, bet ir tos nesinoretu sutikt. Geriausia butu nudobt, bet gi nevaiksciosi visa laika su kirviu po kiema (as tai beveik jau visai nevaikstau). Gal zinot, ar kokie gamtos myletojai nepamegintu jos sugaut ir kur issivezt. Kur del to galima butu kreiptis? Gi girdejau, kad gyvaciu naikinti negalima, nors kam cia rupi. As to sliuzo tikrai nenoriu sutikt.

IDAI. Jei zalciai suauge, tai taip lengvai ju neisnaikinsi, gi ir mazu zalciuku jau gali but ar bent jau kiausiniu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexandra.R.: 18 rugsėjo 2005 - 01:26
bandykit kreiptis į kokius miškininkus,gamtosaugininkus.gi visur yra visokios urėdijos ir pan-jei ne patys išgaudys,tai bent patars,kur kreiptis.
o šiaip-nėr gi tie žalčiai blogi-gyvenau.kai pripranti,visai smagu
Atsakyti
pas mus prie namų žalčiai malasi pastoviai, ale nebijau aš jų ir kiemo vaikai nebijo schmoll.gif tiesiog gyvenam strateginėj vietoj - už namo upė, drėgmė, miškai.. Vyras miškininkas, nu ir ką jis padarys - nieko schmoll.gif jei jau tokioj vietoj gyvenam, tai žalčiai veisis ir veisis smile.gif
Atsakyti
Aišku... Paguodėt, kad nieko padaryti negalima. Šiaip jų 5 metus niekas nematė, o dabar ėmė ir atsirado... Ir man atrodo, kad jeigu atsitiktinai užlipsi ant žalčio, jis vis tiek kąs, tegu ir be nuodų, būtų nemalonu. Ar taip?
Atsakyti
QUOTE(elos @ 2005 09 22, 11:04)
Aišku... Paguodėt, kad nieko padaryti negalima. Šiaip jų 5 metus niekas nematė, o dabar ėmė ir atsirado... Ir man atrodo, kad jeigu atsitiktinai užlipsi ant žalčio, jis vis tiek kąs, tegu ir be nuodų, būtų nemalonu. Ar taip?


Žaltys ne kas o garsiai ir nemaloniai šnypš. Šiuo atžvilgiu jie daug triukšmingesni už gyvates. smile.gif
O be to dar galiu pašiurpinti . Žalčiai ne tik šliaužioja, jie dar ir laipiot moka.
Pas mus kaime pirtį žaltys įsiveisė, tai naktį miegant antram aukšte kartais girdėdavosi kaip šiurena rūbai, šuo išbėgdavo iš kambario. Stengėmės nekreipt į tai dėmesio, manėm kad pelės, bet kai vieną kartą naktį miegančiam ant grindų dėdei palindo po kaldra, nervai neatlaikė. Buvo viskas schmoll.gif
Mes jį gaudėm pusę metų. doh.gif Gaudėm su pienu. Pagavom. thumbup.gif
Ir nunešėm kaimynui už 3 km tongue.gif Bet jis pats nepreištaravo, jis jų ten visą šeimyną turėjo ir labai džiaugėsi jų kaiminyste. Pas jį tie žalčiai rankiniai. Tai mes jam nunešėm ir savajį, kad būtų linksmiau biggrin.gif

Bet pliusas yra tas, kad ten kur žaltys gyvena pelių nebūna. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaI @ 2005 09 22, 12:31)
Mes jį gaudėm pusę metų.  doh.gif  Gaudėm su pienu. Pagavom.  thumbup.gif
Ir nunešėm kaimynui už 3 km  tongue.gif  Bet jis pats nepreištaravo, jis jų ten visą Bet pliusas yra tas, kad  ten kur žaltys gyvena pelių nebūna.  mirksiukas.gif


O tai gal galit pasidalinti gaudymo technologija? Ypač ta vieta kaip jį pamačius sučiupti ax.gif Nes aš vieną su šluota nuo tako šlaviau (ta prasme bandžiau nuvyti), tai jis tik tą šluotą pasipiktinės, pasikėlęs ir šnypšdamas atakavo... Nesinorėtų, kad taip į ranką.

O pelėms gaudyti yra specialūs katinai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(elos @ 2005 09 23, 09:22)
O tai gal galit pasidalinti gaudymo technologija? Ypač ta vieta kaip jį pamačius sučiupti  ax.gif Nes aš vieną su šluota nuo tako šlaviau (ta prasme bandžiau nuvyti), tai jis tik tą šluotą pasipiktinės, pasikėlęs ir šnypšdamas atakavo... Nesinorėtų, kad taip į ranką.

O pelėms gaudyti yra specialūs katinai  biggrin.gif


Gaudė kaip gyvatę smile.gif

Pasiruošė tokį pagaliuką kuris gale išsišakoja, bet tik tiek kad galėtų to žalčio galva prispaust prie žemės ir jis nepaspruktų.
O kai jį rado tuomet paėmė maišą ir prispaudus su tuo pagaliuku įgrūdo į maiša. Jei jį paimt rankom rankos ilgokai dvoks wink.gif
Atsakyti
Istikruju,zmones sako, kad zalciu isvaryt negalima. Neva zalciai i namus pritraukia laime ir pinigus. O varomi prisaukia nelaime... Nors as tikrai tokioj draugijoj nenoreciau gyvent...
Atsakyti