Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sulieknėti po gimdymo?

labas.noreciau paklausti kaip atsikratyti tu priaugtu kg kurie liko po gimdymo? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(liuce @ 2009 01 23, 12:31)
labas.noreciau paklausti kaip atsikratyti tu priaugtu kg kurie liko po gimdymo? verysad.gif

as galiu patarti tik remdamasi savo patirtim, bet gal ka nors prisitaikysit, taigi po gimdymo is kart buvau priversta ziuretis ka valgau nes maitinau pati, todel jokiu ekstrym dietu ar kokiu kitokiu dalyku daryt negalejau, bet visiskai atsisakiau visokiu grudu reikalu isskyrus makaronus. Taip pat nevalgiau jokiu skanumynu, isskyrus juoda sokolada, bet valgiau labai nedaug, ta prasme valgiau 5 kart per diena bet tiek kiek mazdaug telpa saujoj vienu kartu, ne daugiau, nes neva kiekvieno zmogaus skrandis yra tokio dydzio kaip sauja, o visa kita jau virsnormis smile.gif tai vat, geriau labai daug vandens paprasto, arbatos apie 2,5-3l per diena. Kadangi sportuot niekada nemegau o ir po gimdymo negalejau tai kas ryta dariausi kontrastini dusa, veliau kai jauciausi geriau "kultivavau" biggrin.gif spartuji ejima su vezimeliu ir vezimelio tysima is ir i 5 auksta biggrin.gif Bet pagrindinis dalykas kuri patarciau, susirasti kokia nors veikla, kad laisvu laiku, kai leliukas miegos nebutu noro kraustytis i saldytuva smile.gif kada suplanuota diena, laisva minute ne sedi prie tv ir valgai traskucius, viskas gaunasi savaime, o ir ne taip nuobodu jei vaikiukas neverksnys.
zodziu mano patarimas paprastas: maziau valgyt, gerti daug vandens ir susigalvoti sau veikla mirksiukas.gif
Atsakyti
nestumo metu priaugau 27kg. per beveik 7men sis tas nukrito, liko tik 9kg. sakau tik, nes labai tikiuosi ir juos numesti ax.gif . o kad svoris kristu, tiesiog stengiuosi nepersivalgyti - ka pastoviai darydavau nestumo metu blush2.gif . stengiuosi nekimsti saldumynu, bulku, bulviu gal kiek maziau.. ir daug skysciu vartoju. dar pridejus, kad nuo 21val nebevalgau - rezultatas sioks toks yra. labai didelis pagalbininkas mano sunelis, aisku biggrin.gif . kai pasokineju aplink, tai nori nenori svoris krenta....
Atsakyti
jau 4 savaites kaip pagimzdziau smile.gif pries nestuma sveriau 52 buvau priaugusi 16 kilogramu po gimdymo iskart kokie 8 dingo ir dabar lankau sporto klubus mazai valgau ir jau rezultatai po biski pastebina bet i senas palaidines dar neilendu verysad.gif tikiuosi taip pasiekti 50 kg svori
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daniele milasiene: 30 birželio 2009 - 22:32
Reikia manau paprasciausiai sekti ka valgai... smile.gif as va pastebejau, kai maziau saldumynu sukapoju, iskart svoris keliais simtais gramu nukrenta.... thumbup.gif bet kai pati maitinu leliu, tai taip kazkaip visko norisi.... blush2.gif uztat ir laikosi tie nelemti kg... doh.gif
Atsakyti
as buvau priaugusi 24 kg iskart po gimdymo nukrito 10 paskui daar 4kg nzn iki buvusio svorio liko dar 10kg doh.gif doh.gif doh.gif ir jie mane taip varo i nevilti stengiuos ir maziau valgyt ir po sesiu nevalgyt bet jau taip letai krenta arba stovi vietoj tie kg o apie senuosius rubus tikpasvajot kad iseitu ilisti verysad.gif verysad.gif
o ir leliu pati maitinu ir vistiek nekrenta tie kg taip greit kaip noretusi verysad.gif
Atsakyti
Sveikos mamos, as visoms siulau pabandyti pilates, kol pati nebuvau bandziusi galvojau nesamonesss, bet pilates labai padeda sutvirtinti visa kuna, tiek rankytes, kojas ir ypac apatine kuno dali, zodziu super dalykas ir svarbiausiai nereikia begti, sunkiausiai prakaituoti ir didziulis malonumas ir ramybe jas darant, rekomenduoju, pati dar tik pradedancioji esu, bet saunus dalykas 4u.gif 4u.gif gal kas nors susidomes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sekmes
Atsakyti
Maziau reikti sedeti prie saldytuvo,dabar-vasara,vezima i rankas ir kuo daugiau vaiksciuok,ne begte beg,bet vaiksciuok kiek imanoma toliau nuo namu,kad iveiktum bent jau 5km i diena,patikek-padeda. Bet siaip as uz tai,kad reikia nestumo metu save biski priziureti.Bet mano patarimas,pusryciauk ka nori ir kiek,is ryto galima viska,o diena ir vakare priziurek ka valgai,bandyk po 6-7 isvis nevalgyti o gerti,gerti ir gerti 4u.gif
Atsakyti
Sutinku su tomis, kurios raso, kad geriausias budas numesti svori - uzsiuti burna! smile.gif Priaugau per nestuma 14,5 kg, po gimdymo nelabai norejo dingti 5 kilogramai ir stai praejus 4 men po gimdymo mazius pasidare ziauriai alergiskas beveik viskam (bent jau man taip atrode). Ispudis buvo toks, kad bere absoliuciai nuo visko. Taip is mano valgiarascio dingo is pradziu visiem zinomi alergezuojantys produktai, po to viskas, kame yra dazikliai ir konservantai, po to parduotuvines darzoves ir mesa. Vienu momentu is nevilties, kad negaliu issiaiskinti nuo ko beria, 2 savaites valgiau tik bulves, salotu lapus ir lupta agurka. Per 1 savaite is tu dvieju numeciau tuos nelemtus 5 kg.
Dabar jau issiaiskinom alergijos priezaisti, bet raciona tenka ziuretis iki siol (mums beveik 8 men dabar). Sveriu 4 kg maziau negu pries nestuma, jauciuosi puikiai, nes dabar jau zinau ka valgyti ir valgau labai sveikai ir ivairiai.
AS NESAKAU, KAD TAIP REIKIA MAITINTIS. Bet... Mano patirtis parode, kad pienas nedingsta pradejus maziau valgyti, ir net valgant labai mazai ir skurdziai. Jo kokybe taip pat nenukencia. Ekstremaliais atvejais be abejo kencia mamos sveikata. Taciau visiskai aisku, kad TIKRAI norint numesti svori, reikia grieztai ziureti, ka valgai ir valgyti maziau. Pabandykite sazinigai padalinti iprasta porcija per puse ir suvalgyti tik puse. Jokiu ledu, bandeliu, makaronu, duonos, sokolado, saldziu arbatu, gazuotu gerimu ir tt. Nevalgyti vakare ir nakti.
Aj, ir dar padeda labai kai nera mamos ar kitu padejeju salia ir vaikas labai aktyvus - tokiu atveju tiesiog nera laiko valgyti, nes gaminti valgi laiko nera tuo labiau smile.gif
Taigi, Protingas Valgymas ir Judejimas - vienintelis kelias i issvajotas formas, prisipazinkime. O visa kita yra viso labo tik saves apgaudinejimas.
Atsakyti
QUOTE(Ajms @ 2009 08 08, 22:43)
o kas tos pilates? ax.gif


Cia yra visai neblogu mankstu, tik reikia tam atrasti laiko g.gif

Cia
Atsakyti
jei vaikelis neduos mamai ilsetis tai svoris pats nukristi turetu ( man taip buvo), o jei jau niekaip neina tai aisku, prisiziurim mityba, ir sportuoti, sportuoti, nera nieko geriau uz sporta, ne tik svori bet ir formas atgausi senasias o gal net geresnes
Atsakyti
na aš tai priaugau per nėštumą 15, dabar 5 liko ir nekrenta, kaip užburta. ir saldumynų nebevalgau, ir pratimus darau, ir pati maitinu... per nėštumą skaičiau forumą ir mačiau, kad dauguma mamyčių numetė net daugiau, nei buvo priaugusios, tikėjausi, kad ir man taip bus, nes niekada pernelyg liekna nebuvau, bet va. na, reikia tikėtis, kad su laiku ir su atkaklumu nukris ir tie. kantrybės ir stiprybės visoms lieknėjančioms! smile.gif
Atsakyti