Įkraunama...
Įkraunama...

Spermos kokybė

Nauja dalis 4u.gif
Atsakyti
tema tikrai nenauja g.gif gal tik topikas naujas g.gif
pasaulis - ne naujagimis... vyrai irgi ne vakar gimė. jie atsirado dar Adomo laikais...
skaudu, kad nieko naujo tame, kad moterys visaip dėl vyrų ir vaikų aukojasi, o jie tik išsisukinėja.... dažnai net nuo savo pačių fantazijose krepždančių problemų... g.gif

p.s. šiuo metu vis dar keikiu vyr.g., tad galite mane ignoruoti
Atsakyti
Labai čia tinka mums posakis: vyrai - silpnoji lytis smile.gif))
Atsakyti
as tai manau kad prikalbint tyrimams nera baisiausias variantas, baisiausia yra kad beveik 50procentu vyru nevaisingumo nepagydoma blink.gif va tada tai jau beveik ir psichologo pagalbos gali prireikti blink.gif
Atsakyti
Gali, bet yra dar šansų, kad IVF pavyks, jei nors kiek yra spermiukų.
Atsakyti
girdėta frazė - nėra pozos be malonumo g.gif

o kad vyrai silpnoji lytis, tai net mokslininkai kažkokie buvo įrodę g.gif jie tik fizine jėga gali pasididžiuoti prieš eilinę moterį, tačiau sveikata, psichine būkle... čia jau ne jų jėgoms doh.gif o mums telieka visą gyvenimą juos auklėti g.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos. Gal kas susidūrėte ir galite man paaiškinti, kiek iš tikrųjų turi būti spermiukų, norint natūraliai pastoti? Kiek radau info (ir kaip buvo nurodyta ant VK tyrimo atsakymo lapelio), tai nurodoma >20 mln/ml ir >40 mln/visame ejakuliate. Mano brangiausiojo rodikliai toli gražu neatitinka šių normų cry.gif Kai pasidarė tyrimą paprastos p-kos laboratorijoje, tai apšalau pamačiusi, kad ten normos tokios: >60 mln/ml ir >120 mln/visame blink.gif Ar gali taip būti??? Apžiūrėjau lapelius iš visų pusių - tikrai visos normos surašytos tais pačiais mln (milijonais) ir ml (mililitrais). Negi skirtingose laboratorijose gali skirtis mln skaičiavimas? Pagal p-kos suskaičiuotus mln beveik patenkame į VK normas... unsure.gif
Atsakyti
Kiek as skaiciau uzsienio literaturoje, tai naturaliai pastoto galima kai yra daugiau kaip 20 mlj/ml, o kiek visame tai nepamenu... Bet ne tik nuo kiekio priklauso, ir judrumas turi buti geras, ir patologiju negali buti daug.
Ar pas Jus tik su kiekiu problemos?
Atsakyti
Maniškis pirmą tyrimą savo iniciatyva pasidarė VK - viskas buvo blogai: ir kiekis mažas (5 mln/ml), ir judrumas mažas (A 0 proc., B 25 proc.), ir patologijų daug (sveikų tik 4 proc.) - žodžiu, be šansų natūraliai pastoti. Laborantė primygtinai rekomendavo kreiptis į jų gydytoją. Nesikreipėm. Ieškojom priežasčių, radom chlamidijas. Po antibiotikų kurso išgydėm. Po kelių mėnesių vyras pakartojo tyrimą VK. Tikėjomės kur kas geresnių rezultatų, tačiau blink.gif visi rodikliai buvo dar blogesni (jei tai apskritai įmonama)!.. verysad.gif Laborantė prisiminė, kad vyras jau ne pirmą kartą ateina, dar paklausinėjo, kas buvo negerai praeitą kartą ir vėl labai primygtinai siūlė kreiptis į jų gydytoją. Va čia man pakvipo bizniu (aišku, tai tik mano nuomonė ir įtarimai, kurių niekam neperšu). Negalėdamas patikėti tyrimo rezultatais, po kelių dienų vyras nuėjo į p-kos laboratoriją. Ir ką manot? - viskas daugiau mažiau normos ribose, tik kiekis mažesnis už normą (17 mln/ml, kai p-kos norma >60 mln/ml) ir judrumas A+B 47 proc. (A 17, B 30), kai turėtų būti >50 proc. Tai dabar ir nesuprantu: ar kuri nors laboratorija prigrybavo, ar taip radikaliai per kelias dienas spermiukai pasitaisė? unsure.gif
Atsakyti
Keista g.gif

O kokioje poliklinikoje darete?

Mums irgi buvo panasiai, bnet poliklinikos atsakymai buvo ganetinai neinformatyvus, ir kadangi ilga laika nepastojame naturaliai, pradedame tiketi VK diagnose. Juolab, kad kita karta darydami, jau "padare" geresnius rezultatus biggrin.gif biggrin.gif
Tikimes, kad spali bus dar geresni biggrin.gif
Atsakyti
Mano vyrui tyrimą darė gal kokiose 4 skirtingose laboratorijose, bet atsakymai buvo daugiau mažiau panašūs. Kai gydymas padėjo tai ir atsakymai pagerėjo. Nemanau, kad laboratorija galėtų stipriai klysti tuo labiau privačios klinikos, kažkaip nesinorėtų tikėti kad iš to daromas biznis, o jeigu taip tai kad juos šikančius sutrauktų, atsiprašant.
Atsakyti
Tikrai 20 mln. 1 ml nėra tas minimumas, kuriam esant galima pastoti natūraliai.

Aš pastojau natūraliai, kai prieš du mėnesius darytame paskutiniame ejakuliate buvo 10 mln. 1 ml.

Ir dar bakterijos buvo.

O Lorika (tikiuosi ji nesupyks, kad už ją rašau), pastojo su dar mažesniu kiekiu (berods 3 mln. 1 ml).

Judrumas pas mus buvo pakenčiamas.
Atsakyti