Įkraunama...
Įkraunama...

Amway

Tęsiam poklabius. Dalinamės patirtimi ir kita naudinga informacija 4u.gif


user posted image
Papildyta:
Bijuna, ji buvo teisi, kad prekės išsiųstos ir nieko negali padaryt. Po to, kai jau gaus prekes, tada gali padaryti grąžinimą, kol prekės pakeliui pas ją tą akimirką nelabai ką padarysi, bet po to tikrai gali grąžint. Aišku, jei tarkim pirktum kokį kitą daiktą ir jį sugadintum ir pan. tada grąžinimas negalimas, o šiuo atveju tiesiog turėjo žmogus paaiškint, kad turi tokią teisę. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delusion: 04 birželio 2009 - 09:33

aš būsiu ne taip supratusi turbūt blush2.gif Supratau, kad Bijuna ne Kauniete, o prekes siuncia per Kauna, nu zodziu.. Delusion viską jau paaiškino 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bambyze: 04 birželio 2009 - 09:43
Aciu merginos, Jus viska paaiskinote, bet ta "konsultante" tokia nelabai maloni moteriske. Bambes, kad pirko is savu pinigu viska o dabar neperkam, tipo pinigai isalgyti. Nemegstu tokiu. Kazkaip kai gyveni nedidmiestyje tai nelabai yra is ko rinktis (konsultantu).
Atsakyti
labas rytas, tai ar paaiskins kaip skalbti? g.gif
Papildyta:
QUOTE(questa @ 2009 06 03, 15:55)
niu jau isigyjau skalbimo miltelius universalius, norejau paklausti kiek dedat milteliu i ta backute, pagal jos ml ar pagal kauselio ml, ne sman nesigauna 1arbatinis saukstelis kaip kazkas rase  blush2.gif  g.gif  ir kiek dar pilat LOCo
dekui uz atsakyma

Atsakyti
QUOTE(questa @ 2009 06 04, 11:09)
labas rytas, tai ar paaiskins kaip skalbti?  g.gif
Papildyta:

Žiūrėk ant pakuotės nėra parašyta kiek dėti pagal skalbinių dydį ir vandens kietumą? Ant 5 kg rodos reikia dėti tik pusę to mėlyno kaušelio kur įdėtas į pakuotę, jei skabiniai puvini. LOC pilti nebūtina, čia tik tuo atveju, jei vanduo labai kietas.
Atsakyti
as zinau kas parasyta ant pakuotes, bet cia visos labai skirtingai skalbia uztat dar karteli paklausiau, sake uztenka 1a..s bet man neuztenka g.gif
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2009 06 04, 11:32)
as zinau kas parasyta ant pakuotes, bet cia visos labai skirtingai skalbia uztat dar karteli paklausiau, sake uztenka 1a..s bet man neuztenka  g.gif

Žiūrėk kas rekomenduojama:
Jeigu naudosite mažesnį skalbiamosios priemonės kiekį nei rekomenduojama, galite neišplauti visų nešvarumų ir dėmių, balti audiniai gali papilkėti. Jeigu įbersite arba įpilsite per daug skalbiamosios priemonės, audinys gali pagelsti. Vadovaukites informacija, pateikta ant skalbiamųjų priemonių pakuočių.Kartais galima naudoti skalbiamosios priemoėns ir mažiau, bet vanduo tada turi būti labai minkštas, kitu atveju reiktų naudoti audinių minkštiklius.

Atkreipkite dėmesį į tai, kad jeigu skalbiamojoje mašinoje pamatysit daug putų, tai reikš, kad skalbiamosios priemonės galima naudoti truputį mažiau. Jeigu rekomenduosite savo klientmas naudoti mažesnį kiekį, įsitikinkite, ar vartotojai bus patenkinti rezultatais.


Manau, jei Tau per mažai, gali dėti truputį daugiau. Bet tik mažais kiekiais. Pas visas skirtingas vandens kietumas, skalbinių užterštumas. Kiti deda baliklį arba ne. Manau pati atrasi koks būdas Tau geriausias. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delusion: 04 birželio 2009 - 10:51
QUOTE(questa @ 2009 06 04, 11:32)
as zinau kas parasyta ant pakuotes, bet cia visos labai skirtingai skalbia uztat dar karteli paklausiau, sake uztenka 1a..s bet man neuztenka  g.gif

Atsimenu kada apie tai buvo kalbeta, tai ten kalbejo apie miltelius ir balikli. 1 a.s. dedamas baliklio, o ne milteliu mirksiukas.gif
Atsakyti
tai kad butent as tik apie miltelius klausiau ir man taip kazkuri atsake , nu neesme dabar mirksiukas.gif
na bandysiu atrast buda man geriausia,aisku noretusi kuo taupiau kad butu , pakolkas esu patenkinta ranksluosciai is juodu (vyro darbiniu) liko BALTI thumbup.gif
Atsakyti
Noreciau pasiteirauti, apie sios firmos siulamas prekes, mat man siulo dirbti konsultante, gal galit savo atsiliepimus apie tai parasyti.Buciau labai dekinga, nes bijau isivelti kur nezinau.
Atsakyti
kol pati neisbandysi nezinosi, nuomuoniu daug mirksiukas.gif man tai patinka
Atsakyti
QUOTE(questa @ 2009 06 04, 11:52)
tai kad butent as tik apie miltelius klausiau ir man taip kazkuri atsake , nu neesme dabar  mirksiukas.gif 
na bandysiu atrast buda man geriausia,aisku noretusi kuo taupiau kad butu , pakolkas esu patenkinta ranksluosciai is juodu (vyro darbiniu) liko BALTI  thumbup.gif

Papasakok smulkiau kuo skalbei, kieki skalbimo priemones, temperatura ir t.t.

Beje, pati neseniai skaliau baltas maikes vaiku (nepamenu, gal jau pasakojau? unsure.gif ), tai skalbiau 45 laipsniu temp, nes kai kurios maikutes su piesiniais, o pora buvo sintetines, kurioms netinka aukstesne temp. Pyliau gal 30ml skysto skalbiklio, baliklio sauksteli ir loco 2p.p. Maikutes isskalbe graziai, baltai, gal tik ant poros ne visai atsiskalbe stipriai uznesiotos apykakles, ten matyt reikejo pre-wash panaudoti, o ant kitos (sintetines) isryskejo senos demes, kuriu jau per daug skalbimu neatplaunu su parduotuviniais milteliais, bet lyg buvo apibluke kaip man atrode, o vat po Amway skalbiklio, kaip ir turejo buti - tos demes pasirode visame grazume. Tada as jas apdorojau su karstu vandeniu ir balikliu, ir ka - isemiau thumbup.gif Liko dar vieni tokie pat sintetiniai balti sunaus marskiniai, tuos bandysiu pries skalbiant palaikyti su balikliu, o tada mesiu i masina, turetu issiskalbti jau skalbimo metu manau smile.gif
Atsakyti