Įkraunama...
Įkraunama...

Pykina važiuojant mašina

Sveikos mamytes ,labai noreciau kad pasidalintumete savo patirtimi apie sia problema (vestibiuliarino aparato sutrikima).
Viskas mum prasidejo pries 3men.visada vaziuodavom jokiu bedu nekilo ,o dabar negalim is vietos pajudeti nei masina ,nei traukiniu,nei autobusu ar marsrutiniu.Maziukas visas perbala,suglemba ispila ji saltas prakaitas ir tada jau pykina.....gaila maziuko nebezinau kaip jam ir padeti.viska darau ir masinoje vesu ir neprisivalges vaziuoja ir i kelia ziuri. g.gif Bet niekas nepadeda doh.gif
Ar tai laikina ?ar dabar turesime kankintis verysad.gif
Pasidalinkite savo patirtimi kaip istverti tumpas ir ilgas keliones.Visoms labai dekoju isanksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eva 777 @ 2009 06 04, 16:07)
Sveikos mamytes ,labai noreciau kad pasidalintumete savo patirtimi apie sia problema (vestibiuliarino aparato sutrikima).
Viskas mum prasidejo pries 3men.visada vaziuodavom jokiu bedu nekilo ,o dabar negalim is vietos pajudeti nei masina ,nei traukiniu,nei autobusu ar marsrutiniu.Maziukas visas perbala,suglemba ispila ji saltas prakaitas ir tada jau pykina.....gaila maziuko nebezinau kaip jam ir padeti.viska darau ir masinoje vesu ir neprisivalges vaziuoja ir i kelia ziuri. g.gif Bet niekas nepadeda doh.gif
Ar tai laikina ?ar dabar turesime kankintis  verysad.gif
Pasidalinkite savo patirtimi kaip istverti tumpas ir ilgas keliones.Visoms labai dekoju isanksto 4u.gif

O jus pabandykit savo vaikeli pasodinti priekyje ,aisku i masinine sedyne,nes jai taip paprastai tai galima tada ir baudu turet,bet kaip sakiau i masinine kedute mirksiukas.gif
nes ne mano mergaite pykina o pacia mane,tai as negaliu sedeti galia,turiu butinai sedet priekyja,nezinau kodel taip ,bet man padeda ir tada nepykina smile.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Na man paciai taip buvo vaikysteje doh.gif Autobusu vaziuot negaledavau visiskai,istisai pykindavo ir vemdavau doh.gif Visa tai truko gan ilgai,tiksliai nebepamenu,bet iki kokiu 10 metu tai tikrai doh.gif Sako,kad tokiu atveju padeda ziurejimas i toli,bet is patirties zinau,kad ne velnio schmoll.gif ,man vistiek nepraeidavo blink.gif Keliones vistiek budavo neisvengiamos,tai kelyje visada turedavau metiniu saldainiu ir tarybiniais laikais budavo toks ale vaistas validolis mirksiukas.gif Visad su savim turedavau maiseliu,tam atvejui jei nebeiskesciau doh.gif Paskui kazkaip tas pykinimas dingo thumbup.gif Tikriausiai isaugau thumbup.gif Tikiuos,kad jums ne tas pats rolleyes.gif Gal jum tai laikina,gal praeis mirksiukas.gif
Tiesa,iki siol negaliu letai suptis ant supynes,dar karts supykina lotuliukas.gif O su lektuvu skrendant ar laivu plaukiant,nieko lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(agniete18 @ 2009 06 04, 19:33)
O jus pabandykit savo vaikeli pasodinti priekyje ,aisku i masinine sedyne,nes jai taip paprastai tai galima tada ir baudu turet,bet kaip sakiau i masinine kedute mirksiukas.gif
nes ne mano mergaite pykina o pacia mane,tai as negaliu sedeti galia,turiu butinai sedet priekyja,nezinau kodel taip ,bet man padeda ir tada nepykina smile.gif

aciu 4u.gif 4u.gif
ryt reiks pabandyti.ziuresim kaip seksis.
Papildyta:
QUOTE(braskelina @ 2009 06 04, 19:45)
Sveiki 4u.gif Na man paciai taip buvo vaikysteje doh.gif Autobusu vaziuot negaledavau visiskai,istisai pykindavo ir vemdavau doh.gif Visa tai truko gan ilgai,tiksliai nebepamenu,bet iki kokiu 10 metu tai tikrai doh.gif Sako,kad tokiu atveju padeda ziurejimas i toli,bet is patirties zinau,kad ne velnio schmoll.gif ,man vistiek nepraeidavo blink.gif Keliones vistiek budavo neisvengiamos,tai kelyje visada turedavau metiniu saldainiu ir tarybiniais laikais budavo toks ale vaistas validolis mirksiukas.gif Visad su savim turedavau maiseliu,tam atvejui jei nebeiskesciau doh.gif Paskui kazkaip tas pykinimas dingo thumbup.gif Tikriausiai isaugau thumbup.gif Tikiuos,kad jums ne tas pats rolleyes.gif Gal jum tai laikina,gal praeis mirksiukas.gif
Tiesa,iki siol negaliu letai suptis ant supynes,dar karts supykina lotuliukas.gif O su lektuvu skrendant ar laivu plaukiant,nieko lotuliukas.gif  thumbup.gif

Aciu,metinukus irgi esu isbandziusi.nepadeda verysad.gif O suptis jam labai patinka ,sunku nukrapstyti nuo ju biggrin.gif
Atsakyti
Geriau nerizikuokit vaiko gyvybe ir nesodinkit į priekį.
Pasiteiraukit vaistinėje vaistukų specialiai šiam reikalui, žinau, kad yra, tik dabar nepamenu, kaip vadinasi. Jei prisiminsiu, parašysiu. Dar padeda mėtų arbata. Jeigu įmanoma, į kelionę ruoškitės tada, kai vaikui laikas miegoti pietų. Neleiskit žiūrėti pro šonin langą, nes lekiantys vaizdai dar labiau pykina. Žiūrėkite tiesiai. Jeigu pradeda pykint, reikia šiek tiek pasilenkt į priekį. Duokit kokį gaivų mėtinį ledinuką.
Mane visą gyvenimą pykino, MB irgi, dukrai irgi tas pats. Kartais užtenka nuvažiuot vos 20km ir jau bloga, vemia.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Sia problema turejo mano 2 vaikai. Dukra isaugo, bet dar vis negali pakesti masinos kvapo doh.gif Su dukra , kai jai buvo 2m ruosiames keliauti, tai gydytoja pasake, kad nera jokiu vaistu (Vokietijoje), o yra tokios apyrankes, kurios stimuliuoja tam tikrus taskus. Ar padejo? Net nezinau, gal tai priklauso nuo isitikinimo lotuliukas.gif O siaip siulo kelioneje nieko nevalgyti, isskyrus surias lazdeles. Karta isbandeme -nebuvo bloga, bet neaisku ar nuo tu lazdeliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2009 06 05, 11:47)
Geriau nerizikuokit vaiko gyvybe ir nesodinkit į priekį.
Pasiteiraukit vaistinėje vaistukų specialiai šiam reikalui, žinau, kad yra, tik dabar nepamenu, kaip vadinasi. Jei prisiminsiu, parašysiu. Dar padeda mėtų arbata. Jeigu įmanoma, į kelionę ruoškitės tada, kai vaikui laikas miegoti pietų. Neleiskit žiūrėti pro šonin langą, nes lekiantys vaizdai dar labiau pykina. Žiūrėkite tiesiai. Jeigu pradeda pykint, reikia šiek tiek pasilenkt į priekį. Duokit kokį gaivų mėtinį ledinuką.
Mane visą gyvenimą pykino, MB irgi, dukrai irgi tas pats. Kartais užtenka nuvažiuot vos 20km ir jau bloga, vemia.

Aciu uz patarimus.kaip suprantu cia gali buti ir ilgam verysad.gif O del vaistuku skaiciau kad jie kenkia smegenu pilkajai masei doh.gif ir seip as nelabai noreciau tokiam zirniukui duoti vaistuku. verysad.gif nors sirdis plysta ziurint kaip jam negera verysad.gif
na del to priekio tai man ir baisoka iki parduotuves vaziavom.na lyg ir nieko bet ten visai netoli.Toliau kur reiketu nesodinciau.
metu arbatyte gerai bet nuo vemimo visgi neapsaugo verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Elizabeht @ 2009 06 05, 12:19)
Sveiki  4u.gif
Sia problema turejo mano 2 vaikai. Dukra isaugo, bet dar vis negali pakesti masinos kvapo  doh.gif Su dukra , kai jai buvo 2m ruosiames keliauti, tai gydytoja pasake, kad nera jokiu vaistu (Vokietijoje), o yra tokios apyrankes, kurios stimuliuoja tam tikrus taskus. Ar padejo? Net nezinau, gal tai priklauso nuo isitikinimo  lotuliukas.gif  O siaip siulo kelioneje nieko nevalgyti, isskyrus surias lazdeles. Karta isbandeme -nebuvo bloga, bet neaisku ar nuo tu lazdeliu  smile.gif

O su tom apyrankem visai idomei .nebuvau girdejusi.cia reikia ju ieskoti vaistinese.?nors niekad nepastebedavau tokio daikciuko.
Aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
sveiki ir mes turim sia beda pries pusmeti isigijom tas apyrankes buvo kaip ir nieko bet atsilus orams mergye vistiek pykina
Atsakyti
QUOTE(venske7 @ 2009 06 05, 23:06)
sveiki ir mes turim sia beda pries pusmeti isigijom tas apyrankes buvo kaip ir nieko bet atsilus orams mergye vistiek pykina

o kur jas pirkot?ir kokia ju kaina?jos vienkartines?kaip jos veikia?
aciu uz atsakyma 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elizabeht @ 2009 06 05, 11:19)
  O siaip siulo kelioneje nieko nevalgyti, isskyrus surias lazdeles. Karta isbandeme -nebuvo bloga, bet neaisku ar nuo tu lazdeliu  smile.gif

As taip pat turejau sia problema nuo mazu dienu.Jei vaziuodavau autobusu ilgesne kelio atkarpa vemimas buvo neisvengiamas doh.gif .Teses tai iki,kokiu 13 metu,veliau isaugau.Taciau pastebejau,kad nevalgius mane ir dabar labai supykina,tad jei tenka vaziuoti butinai kazka suvalgau.
Matyt,ne visiems vienodai rolleyes.gif .
O,kad vaistinese yra vaistu nuo sio negerumo,tai tikrai zinau,tik ar jie tinkami maziems vaikiukams unsure.gif.Geriausias sprendimas,vadinas lieka -apyranke ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 06 birželio 2009 - 09:03
Kai buvau maza ir man taip buvo bet mazdaug apie 14metus viskas uzsibaige,bet dar dabar nesisupu ant jokiu supyniu ir nuo kai ko vistiek sukasi planetos Kiek zinau tai priklauso nuo vestibiulerines sistemos (Nuo stuburo smegenu) na gal ir neteisingai parasiau nuo ko taip buna bet neesu gydytoje tai kaip suprantu taip paaiskinau Gal kas gali paaiskinti tiksliau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2009 06 06, 10:54)
As taip pat turejau sia problema nuo mazu dienu.Jei vaziuodavau autobusu ilgesne kelio atkarpa vemimas buvo neisvengiamas  doh.gif .Teses tai iki,kokiu 13 metu,veliau isaugau.Taciau pastebejau,kad nevalgius mane ir dabar labai supykina,tad jei tenka vaziuoti butinai kazka suvalgau.
Matyt,ne visiems vienodai  rolleyes.gif .
O,kad vaistinese yra vaistu nuo sio negerumo,tai tikrai zinau,tik ar jie tinkami maziems vaikiukams  unsure.gif.Geriausias sprendimas,vadinas lieka -apyranke  ax.gif

aciukas uz patarimus.ir uz pasidalinta patirti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(gosas @ 2009 06 06, 14:49)
Kai buvau maza ir man taip buvo bet mazdaug apie 14metus viskas uzsibaige,bet dar dabar nesisupu ant jokiu supyniu ir nuo kai ko vistiek sukasi planetos Kiek zinau tai priklauso nuo vestibiulerines sistemos (Nuo stuburo smegenu) na gal ir neteisingai parasiau nuo ko taip buna bet neesu gydytoje tai kaip suprantu taip paaiskinau Gal kas gali paaiskinti tiksliau. ax.gif

ACIUKAS 4u.gif (tikekimes kad mum greiciau praeis doh.gif )
DAR KARTA ACIU VISOMS mirksiukas.gif
Atsakyti