Įkraunama...
Įkraunama...

Statybinė firma "Alsa"

Sveikutės statybininkės! Gal galite pasakyti ką nors gero arba blogo apie šią firmą? Ji stato skydinius namus... Ar verta su ja susidėti? g.gif
Atsakyti
Nieko nesu girdejusi apie ju darba, bet buvau radusi ju firmos internetini adresa. Tai ten yra psl, kur jie parduoda ju namus- gal galima nuvykti ir pasiziureti?
http://www.alsa.lt/Parduodame.php
Atsakyti
Mes žinom tai, bet iš Kauno tolokai ten važiuoti vien pažiūrėjimui... Bet jei niekas nieko konkretaus nepasakys, gali būti, kad teks važiuoti... surrender.gif
Atsakyti
QUOTE(irmaliet @ 2005 09 10, 13:06)
Mes žinom tai, bet iš Kauno tolokai ten važiuoti vien pažiūrėjimui... Bet jei niekas nieko konkretaus nepasakys, gali būti, kad teks važiuoti...  surrender.gif

Mano sklypo kaimyne samde sita firma pamatams sudeti. Darba padare greitai, bet prasidejus lietingiems orams pro plysius pradejo vanduo skverbtis, taigi vel teko issikviesti plysiu lopyti, o be to firma darbams buvo atsigabenusi cisterma didziule vandeniui kai dare jai pamatus, tai jau geri metai vis neranda laiko ja atgal atsitempti.. Taigi mano kaimyne sitos firmos darbu nusivylusi...
Atsakyti
Girdėjau kad jų finansinė padėtis ne kokia g.gif
Atsakyti
Mano dėdė dirbo toj firmoj. Elgesys su darbuotojais visai ne koks. Algu nemoka. Net prieš Kalėdas darbuotojai nei lito negavo. O kai toks darbdavio požiūris į darbuotojus, tai nėra ko tikėtis, kad darbininkas dirbs gerai ir kokybiškai.
Atsakyti
QUOTE(Emm @ 2006 01 03, 17:05)
Mano dėdė dirbo toj firmoj. Elgesys su darbuotojais visai ne koks. Algu nemoka. Net prieš Kalėdas darbuotojai nei lito negavo. O kai toks darbdavio požiūris į darbuotojus, tai nėra ko tikėtis, kad darbininkas dirbs gerai ir kokybiškai.

Beje kaimynei teko i teisma paduoti firma ALSA, kad ji sutvarkytu pamatus kad vanduo nesiskverbtu i rusi, nes graziuoju firma net nesiruose savo klaidu taisyti.
Atsakyti