Įkraunama...
Įkraunama...

ROAN Marita

Ankstesnė tema
Atsakyti
Roan maritos neturiu, neturejau kiek maciau labai faini...
Uzsukau papasakoti kaip susiduriau su siuo vezimaiciu, dabar juokiuos o tada vos infarkto negavau ax.gif
Na stovi mamyte su dviem vaikiukais eileja, vienas kokiu 6m. kitas 9m na, o trecias lopsiniam vezime miega ir pergyvena ji, kad nenubustu kai prieis jos eile, nes vaikiukas lauke, na as pasiulau uzmesti aki... na kalnas kaldros tam lopsi miega ... maniau leliokas... tik kad soks tas kalnas is lopsio blink.gif strykt ant koju ir nubegoo biggrin.gif biggrin.gif Vaikui 1metas 4men.(supratau tik tada kodel taip pergyveno, kad nubus) laisvai telpa i lopsi ir dar kaldroje ikutotas biggrin.gif oi kaip isigandau, gerai, kad ta mama kaip tik isejo blush2.gif o siaip apziurejau lopsini ta vezima Roan Marita buvo ax.gif oi ir mano ten dar tilptu, tik jauciu jokiais budais nebutu seniai atsisakem lopsinio, net nepagalvociau metinuka ten guldyti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fa: 05 birželio 2009 - 21:45
lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif na cia kaip anekdotas gavosi biggrin.gif smagiai pasijuokiau
Atsakyti
lotuliukas.gif smagus nuotykis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As norejau paklaust tu kurios jau turi Roan Marita? Ar jums nebuvo problemu su stabdziais? Nes man panaudojus pora menesiu, jie uzstrigo ir dabar vezimas be stabdziu sad.gif Bet gal cia man brokuotas vezimas pasitaike? sad.gif
Atsakyti
QUOTE(tofifi @ 2009 06 16, 18:44)
As norejau paklaust tu kurios jau turi Roan Marita? Ar jums nebuvo problemu su stabdziais? Nes man panaudojus pora menesiu, jie uzstrigo ir dabar vezimas be stabdziu sad.gif Bet gal cia man brokuotas vezimas pasitaike? sad.gif


o garantija yra?

as jau naudojuos 7 men.
jokiu problemu schmoll.gif

Atsakyti
Garantija yra. Reiks skambint... Tikiuosi sutvarkys greit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tofifi: 16 birželio 2009 - 17:58
QUOTE(tofifi @ 2009 06 16, 18:56)
Garantija yra. Reiks skambint... Tikiuosi sutvarkys greit smile.gif


O visu kitu patenkinta?? Daugiau jokių minusų neišlindo?? Noriu galutinai apsispresti dėl šio vežimuko.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(tofifi @ 2009 06 16, 18:44)
As norejau paklaust tu kurios jau turi Roan Marita? Ar jums nebuvo problemu su stabdziais? Nes man panaudojus pora menesiu, jie uzstrigo ir dabar vezimas be stabdziu sad.gif Bet gal cia man brokuotas vezimas pasitaike? sad.gif

nu žinokit man irgi biškiuką užkliuvo tie stabdžiai g.gif vieną dieną apskritai su jais pykaus, nes laaabai sunkiai užsispaudė tie stabdžiai ir taip pat sunkiai atsikirto doh.gif bet dabar lyg ir vėl viskas normaliai unsure.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Mes birželio antrą užsakėm Maritą, o šiandien jau paskambino, kad mūsų karieta atvažiavo į parduotuvę thumbup.gif pirmadienį jau pasiimsim thumbup.gif
Atsakyti
Labas vakaras,
naudojam "Maritą" jau tris mėnesius. Matau tik du trūkumus: sunku nešti (bet o ką būtų lengva???) ir kartais sunku vaikutį paslėpti nuo saulutės, kaip ir kokios apsaugėlės reikėtų, nes tenka sukinėt vežimą. O šiaip viskas gerai. Bagažinė puikiai pasitarnauja. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaleda: 17 birželio 2009 - 21:44
QUOTE(kaleda @ 2009 06 17, 22:43)
Labas vakaras,
naudojam "Maritą" jau tris mėnesius. Matau tik du trūkumus: sunku nešti (bet o ką būtų lengva???) ir kartais sunku vaikutį paslėpti nuo saulutės, kaip ir kokios apsaugėlės reikėtų, nes tenka sukinėt vežimą. O šiaip viskas gerai. Bagažinė puikiai pasitarnauja. smile.gif


na kas del saulutes tai manau cia gi su visais vezimais taip ax.gif be to juk siek tiek saulutes vaikuciui ir reikia - gi vitaminas D 4u.gif
Atsakyti