Įkraunama...
Įkraunama...

Užmokestis už darželį

Sena tema
Atsakyti
As jau viena kart klausiau,zada Vilniui nuo rugsejo pabrangint.Tai ar ką konkrečiai jau paskelbė g.gif
Atsakyti
Paaiškinkit man, kur priimamos įmokos už darželį ax.gif Penktadienį gavom pirmą kvituką, bet nepasiteiravau kur priims pinigėlius. Pašte sakė, kad nepriima.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilioklė: 06 birželio 2009 - 14:47
QUOTE(Naminė @ 2009 06 06, 13:03)
As jau viena kart klausiau,zada Vilniui nuo rugsejo pabrangint.Tai ar ką konkrečiai jau paskelbė g.gif


Žada, bet dar nepriėmė nutarimo. Jei priims, tai tik spalio mėnesį bus žinoma, kiek viena diena kainuos mirksiukas.gif

QUOTE(Vilioklė @ 2009 06 06, 15:44)
Paaiškinkit man, kur priimamos įmokos už darželį  ax.gif Penktadienį gavom pirmą kvituką, bet nepasiteiravau kur priims pinigėlius. Pašte sakė, kad nepriima.


Bet kuriame banke. Galit mokėti per internetinę bankininkystę mirksiukas.gif
Atsakyti
SVEIKOS PANELES AR ZINOTE ,KAD RUOSIASI PRIIMTI NAUJA ISTATYMA DEL LENGVATU PANAIKINIMO DAUGIAVAIKEM SEIMOMS IR SOCIALIAI REMTINIEMS UZ DARZELI.MUMS AUKLETOJA PRANESE VAKAR KAD GAVO RASTA IS SAVIVALDYBES,KAD NUO LIEPOS 1D.NAIKINA VISAS LENGVATAS NORS ISTATYMAS BUS SVARSTOMAS TIK SIA SAVITE O VAKAR RASTA PRIIME IR DAR SIS YSTATYMAS NIEKUR NEPASKELBTAS TAIP TYLIAI RAMIAI VALDZIA SUSIDOROS SU SEIMOM gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(Rueta @ 2009 06 10, 11:32)
SVEIKOS PANELES AR ZINOTE ,KAD RUOSIASI PRIIMTI NAUJA ISTATYMA DEL LENGVATU PANAIKINIMO DAUGIAVAIKEM SEIMOMS  IR SOCIALIAI REMTINIEMS UZ DARZELI.MUMS AUKLETOJA PRANESE VAKAR KAD GAVO RASTA IS SAVIVALDYBES,KAD NUO LIEPOS 1D.NAIKINA VISAS LENGVATAS NORS ISTATYMAS BUS SVARSTOMAS TIK SIA SAVITE O VAKAR RASTA PRIIME IR DAR SIS YSTATYMAS NIEKUR NEPASKELBTAS TAIP TYLIAI RAMIAI VALDZIA SUSIDOROS SU SEIMOM gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif  gun_bandana.gif


Kokio miesto savivaldybėj?
Atsakyti
jau prieme kad nebebus lengvatu siandiena aukletoja dave rasta man paskaityti ,
cia taip padare siauliu vyrai ot gerieciai sis paskutinis menuo su lengvatom
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2009 06 10, 23:30)
jau prieme kad nebebus lengvatu siandiena aukletoja dave rasta man paskaityti ,
cia taip padare siauliu vyrai ot gerieciai sis paskutinis menuo su lengvatom


Jo, Šiauliai su darželiai daro ką tik nori doh.gif
Atsakyti
Šiaulių miesto nutarimas dėl darželių doh.gif

Šiaulių miesto savivaldybės nutarimas dėl būrelių doh.gif
Atsakyti
tikriausiai uztokius ju nuosprendzius gal jie dar laukia padekos bash.gif galetu pradeti nuo saves taupyti o ne nuo paciu pazeidziamiausiu
Atsakyti
Ne tik Šiauliuose naikinamos lengvatos. Telšių savivaldybėje tas pats. Pavasario pabaigoje mano sūnaus darželyje per tėvų susirinkimą tai pranešė vedėja.
Atsakyti
o kokia dabar kaina Vilniaus mieste už darželį,artimiausiu metu vesiu du vaikus,tai net neįsivaizduoju kokia sumelė manęs laukia,kaip daugiavaikės blink.gif
Atsakyti