Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware indai

Uždariau temą, gaunu pradėti ax.gif

Sena tema

Naujienas ir nuolaidas galite pažiūrėti:

Tvarkos linija

Kita forma

Saule-TW

Pas brolius latvius galima pažiūrėti video filmukų TW-Latvija
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asese: 06 birželio 2009 - 16:36
sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(rosee @ 2009 06 05, 22:28)
Na jūs čia jau ar ne nuo temos nenuklydot, gal geriau pakalbėkime apie pačias prekes ir skanius receptus, o kam įdomūs pokalbiai apie VMI, kurkites atskirą tėmelę ir ten politikuokit kas ir kaip, mums visai neįdomu.
Prašom neteršti tėmelės  mirksiukas.gif
na na lotuliukas.gif manau, klystate, nes ši tema yra sukurta ne bendraminčiuose, o skyrelyje prie Namai-->Parduotuvės, prekės, nuolaidos rolleyes.gif atvirkščiai, visokie dalijimaisi receptais ir pan- yra off topic`as lotuliukas.gif bet mes gi ne apie tai. Mane, kaip būsimą pirkėją (galbūt) domina viskas, už ką sumoku pinigus, tad turiu teisę ir pasiklausti, o kadangi ir verslo srityje jau nemažai dirbu, tai tuo labiau mirksiukas.gif Nepykit, jeigu jus pykdo mano noras daug sužinoti, nes bendraujant su žmonėmis, ypač kai klausinėji apie prekę, daugelis pyksta, ir pagal pastebėjimus (darėmė tyrimą) labiausiai pyksta tie, kurie apie prekę moka tik iškaltą informaciją ir nė žingsnio toliau (asmeniškai niekam netaikau mirksiukas.gif aš kai ko jau ir norėčiau iš TW, bet norėčiau ir čekiuko su garantiniu lapu, bet ar kažkas man kažką išrašytų g.gif
QUOTE(JuokInga @ 2009 06 05, 23:40)
"Kepk su mama"  thumbup.gif Jame yra mažas kočėliukas, tešlos padėkliukas, dubenėlis su dangteliu (pritaikomas viskam), dar formelės sausainiukams. Nupirkau savo pupai kaip žaislą, labai dažnai naudojam. Kai ką nors kepu, duodu dukrytei, tai jinai taip gražiai krato "tešlą" dubenėlyje, iki ašarų juokinga. Ir kočioja ant žemės pasitiesus. Man ramu, kai žaidžia, manęs už sijono netampo. Kartą net miltų įpyliau, tai kokį pusvalandį buvo ramu, tik po to reikėjo virtuvėje grindis plauti, nes pilstė miltus iš vieno indelio į kitą  lotuliukas.gif
skamba labai patraukliai, gal realią nuotrauką galit įmesti, būsiu dėkinga thumbup.gif ir kokia kaina šito rinkinuko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2009 06 06, 17:35)
aš kai ko jau ir norėčiau iš TW, bet norėčiau ir čekiuko su garantiniu lapu, bet ar kažkas man kažką išrašytų g.gif

Garantinio lapo niekas tikrai neduos, nes tokio nėra. Tiesiog, tai visuotinai deklaruojama tiesa. Prie kai kurių gaminių būna naudojimo instrukcija arba aprašymas, kuriame nurodoma, kad taikoma standartinė Tupperware garantija. Dar vienas garantijos variantas - išsisaugoti katalogą, kuriame apie garantiją parašyta.
Kvitą gali išrašyti turinčios verslo liudijimus, bet paaiškinkit, kam jis jums g.gif Saugosit 30 metų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(raimaa @ 2009 06 04, 09:37)
Vakar dariau tingini, zieda patepiau aliejumi, bet issieme laaaabai sunkiai g.gif
Toks jausmas, kad suplesysiu forma, daugiau nedarysiu tinginio ziede schmoll.gif



QUOTE(ADA @ 2009 06 04, 10:19)
Aš tinginį dariau silikoninėje karūnoje, bet išėmimu irgi nelikau sužavėta...
Pastarąjį kartą suformavau maišelyje - daug papraščiau blush2.gif


aš ir vieną kart žiede dariau, daugiau nedarysiu doh.gif
o vat Karūna - man idealiai tinka tinginiui, niekuom netepu, nešlapinu, išsiima be problemų tiek tinginys gamintas su kondencuotu pienu, tiek drėgnesnis ir minkštesnis su paprastu pienu... apverti formą, jei reiikia kraštus pajudini ir iškrenta gražiausiai mirksiukas.gif

cikadelė - dėl sąskaitos faktūros viskas aišku, bet kas jos gali prašyt ir ji bus išrašyta, o garantinis - tai pats gaminys su logotipu mirksiukas.gif ir patikimas konsultantas tongue.gif

rosee, aš dariau mascarponinį tortą pagal TW, adaptuotą želė žiedui, rezultatas thumbup.gif ir visi sotūs ir laimingi mirksiukas.gif

mes turim rinkinuką "kepk su mama", daugiau nepirkčiau, aš nusivyliau paklotėliu, tikėjausi, kad jis bus panašus į mūsiškį doh.gif biggrin.gif aišku, maniškė laiminga, bet manau, kad jis tokių pinigų tikrai nevertas...



ai, dar apie sūrelį, man kažkaip liko varškės gumuliukų ir labai vėlėsi ant dantų blink.gif g.gif nedaviriau gal? žodžiu maniškiai neliko sužavėti....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo davija: 06 birželio 2009 - 17:07
QUOTE(Jurgitak @ 2009 06 06, 17:42)
Garantinio lapo niekas tikrai neduos, nes tokio nėra. Tiesiog, tai visuotinai deklaruojama tiesa.
Kvitą gali išrašyti turinčios verslo liudijimus, bet paaiškinkit, kam jis jums  g.gif Saugosit 30 metų?  g.gif

lotuliukas.gif vedu namų ūkio knygą- visi čekiai susegti, išskyrus tada, kai perku truguje, kur kasos aparatų nėra, čekių nieks neišrašo 4u.gif
o šiaip esu nudegusi su tokiais dalykais- kai pirkau, sakė irgi, kad visuotinai deklaruojama tiesa, o kai kreipiausi dėl broko pareikalavo iš manęs čekio, kurio nieks nedavė (o kalba ėjo apie didelę sumą rolleyes.gif
ir šiaip, ne pakso šalininkė, bet tvarka turi būti.... rolleyes.gif dirbu su užsienio firmomis, kodėl užsienyje nėra jokių klausimų- kam jums čekis, kam reikalingas, ko klausinėjat? jeigu pirkėjas perka (net jei ir nedaro to) ir prašo- privalo duoti rolleyes.gif čia aš niekam asmeniškai netaikau, bandau išsinarplioti TW marketingo prasmę unsure.gif o ir pačiai gal kažko reiktų nusipirkti, bandau išsiaiškinti unsure.gif mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(davija @ 2009 06 06, 17:59)
cikadelė  -  dėl sąskaitos faktūros viskas aišku, bet kas jos gali prašyt ir ji bus išrašyta, o garantinis - tai pats gaminys su logotipu mirksiukas.gif ir patikimas konsultantas tongue.gif

drinks_cheers.gif na va, puikus atsakymas- va tokios konsultantės man ir reiktų mirksiukas.gif

beje, man irgi reikia žiedo, čia tas toks su nuimamu šonu g.gif pyragams kepti, kokių skersmenų yra? g.gif
beje, ar TW turi šluotelę, na pvz užtepti kiaušinio plakinį ant pyrago paviršiaus g.gif labai reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2009 06 06, 18:02)
dirbu su užsienio firmomis, kodėl užsienyje nėra jokių klausimų- kam jums čekis, kam reikalingas, ko klausinėjat? jeigu pirkėjas perka (net jei ir nedaro to) ir prašo- privalo duoti rolleyes.gif

Iš Avono ar Oriflame konsultantės irgi čekio reikalaujat? lotuliukas.gif
Atsakyti
žiedas ne kepimui skirtas, jis želė žiedas tinkamas įvairiems želiukams, šaltienoms ir t.t.
žiūrėk čia http://www.kitaforma..._id=277&lang=lt
http://www.supermama...howtopic=442701

o aptepimui turi slikoninę šepetuką ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo davija: 06 birželio 2009 - 17:15
QUOTE(laurindre @ 2009 06 06, 16:40)
O tai kas neaisku, del sviesto? 50 gr istirpinsi ir pertepinesi 4u.gif Ar manai, kad mazai g.gif Uzteks irnesakyk.gif

Ačiū mirksiukas.gif Man kaip tik ir buvo neiašku, kaip pertepinėt...

QUOTE(Sigute*** @ 2009 06 06, 17:18)
Taip 500g miltų, o tas žodelis  "stiklinė" nė prie ko, suklysta mano buvo berašant ir laiku nepataisyta. mirksiukas.gif
O sviestuko tikrai užteks pertepinėti sluoksniukus lankstant ir kočiojant ir tt.
Sėkmytės margaitės! mirksiukas.gif

Ačiū už patikslinimą 4u.gif

Aptepliojimas visokiems silikoninis teptukas man thumbup.gif Tik nemoku aš juo naudotis, kai būna su visa stora pilka renkenėle - naudoju ištrauktą.
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2009 06 06, 18:08)
Iš Avono ar Oriflame konsultantės irgi čekio reikalaujat?  lotuliukas.gif

nemėgstu šios kosmetikos, nieko gero, tačiau pirkau ne iš konsultantės, o tiesiai iš jų būstinės- čekį gavau ax.gif ironijos čia nereikia- tiesiog aiškinuosi situaciją, bet akivaizdu, kad atsakymų tvirtų pritrūksta...bet kaip suprantu situiaciją- konsultantėms niekas neduoda jokių garantinių, tai ir jos pirkėjams neduoda, čia jau aukštesniųjų (valdžios)gėda, kad taip daro, o gal kaip tik- sumanūs, kad taip daro rolleyes.gif anyway, gal nebesiaiškinkim, nes jau daugmaž supratau esmę cool.gif

kokia silikoninio šepetuko kaina? g.gif vaikiško rinkinio? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2009 06 06, 18:12)
kokia silikoninio šepetuko kaina? g.gif vaikiško rinkinio?  g.gif

silikoninis teptukas-semtuvėlis 45lt ax.gif
http://www.tupperwar...hs.xsl/847.html

o vaikiškas rinkinukas žiemą kainavo 75lt, dabar reikia žiūrėt išpardavime ar išvis jų yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo davija: 06 birželio 2009 - 17:22
Pamiršau įdėti nuorodą į katalogą, pasitaisau KATALOGAS
Atsakyti