Įkraunama...
Įkraunama...

Žaislai patiems mažiausiems 0-2 m.

Kokius zaislus perkat 1,5 metu vaikui ? Zinoma vaikai skirtingi ir zaidzia skirtingai.Maniskis labai megsta ridenti kamuoliukus,remontuoti masinas. Bandem piesti,bet mamai buvo idomiau smile.gif Kaip zaidzia jusu vaikai ?
Atsakyti
Sveika 4u.gif
Ir aš turiu tokia amžiaus mergytę.Ir turiu problemą kaip ją užimti ir sudominti,kad mamai duotų ramybę biggrin.gif Maniškė žaislais galima sakyt visai nesidomi,jei jų namie nebeliktų,nemanau,kad pasigestų.O iš tokių kas domina-tai irgi kamuoliai,kamuoliukai ir t.t.Visokio dydzio ir spalvų..Tai jei nebenorim daugiau pirkt-parduotuvėj tą skyrių apeinam vingiu,nes tuoj rėkia ir nori cry.gif
Dar jai labai patinka muilo burbulai,pati dar pūst nemoka,bet aš jau greit pasidarysiu pūtimo čempionė laugh.gif
Na,dar pavarto knygutes,bet paskutiniu metu kažko nelabai noriai.Ir mėgsta žiūrėt,ką aš nupiešiu ir atpažint.Dabar jau nuo gyvūnėlių,gėlių,saulučių-pereinam prie raidžių. A-jau mokam gerai smile.gif
Tai va mūsų kasdieniniai žaidimai ax.gif O šiaip per dienas krausto spinteles,sesės stalčius su knygom,rankinukus ir niurko katiną mirksiukas.gif
Atsakyti
Mūsiškis pripažįsta tik dvi pramogų rūšis- visokiausias mašinas ir knygutes. Kitokių žaislų beveik nebeperkame. Paskutiniu metu pamėgo braižyti pieštukais, todėl nupirksiu vaškinukų.
Atsakyti
Sakoma kad tevai vaikui zaislus perka tokius,kokiu patys noretu biggrin.gif Tai as vis perku piestukus,dazus,nors nepiesia jis. Sukiso piestukus i seno televizoriaus skylute doh.gif . O taip norisi nupirkti KAZKA kas jam butu idomu . Dabar svarstom apie masina kuri pati vaziuoja,bet ytariu liks zaisti teciui biggrin.gif
O knygas tenka net slept,nes ryte ciumpa knyga ir krapsto teciui akis doh.gif
Atsakyti
Maniškė auga tikra knyginė mergaitė, tik labiau mėgsta ne savarankiškai "skaityti", bet susirangiusi man ant kelių mano vartomas knygas komentuoti. Dar paitnka viena lėlė, kurią galima nurengti/aprengti (aišku, tą darau aš), o visi kiti žaislai - giliai "dzin", tik ryte iš neturėjimo ką veikti išverčiami iš pintinės g.gif Pirkdami LEGO tikėjomės jog patiks, bet labai retai padėlioja. Įdomiausia dabar jai sėdint ant kelių daužyti klaviatūrą, laipioti laipatais arba užsikorus ant virtuvės stalo barstyti grikius, cukrų ir druską.
Atsakyti
Pas mus panaši situacija kaip pas daugelį. Kiekvieną dieną tas pats: mašinėlės, knygutės, kamuoliukas. Daugiau nieko nenori. Net kaladėlių, kurias seniau mėgdavo. Neseniai nupirkom tokį supamą arkliuką, kuris dar ir su ratukais. Maniau bent pastumdys, jei nesisups. Tai stovi dabar kampe, jei primeni, tai truputi pastumdo, arba nebent aš pavėžinu biggrin.gif Nežinau, ką ir besugalvoti g.gif
O kaip jūs lauke užimat saviškius? Mes dažniausiai vaikštom ir tiek. Tik va mažius amžinai tempia mane prie gatvės, nes baisiai jau tas mašinas įsimylėjęs.
Atsakyti
QUOTE(Voriuke @ 2005 09 11, 22:19)
O kaip jūs lauke užimat saviškius? Mes dažniausiai vaikštom ir tiek. Tik va mažius amžinai tempia mane prie gatvės, nes baisiai jau tas mašinas įsimylėjęs.


Kuo toliau, tuo labiau mažė mane, o nes aš ją lauke "užimu" g.gif Turim 10 kartų užlipt ir nulipt visais laiptais, įeinam pro visas pakeliui pasitikančias duris... Ir dar iš tolo būna rėkiama visiems sutiktiems vaikams, bet priartėjus slepiamasi smile.gif
Atsakyti
Didziausia atrakcija yra nesioti mylima lele ir ypac vezioti ja leles vezimuke!!! Na po kambari varineja taip kaip didziausia raliste, o lauke dar veza lele suptis ant supyniu, ir supa tiktai pati, be jokiu pagalbu. Na savarankiskumas nerealus!

Piesiam, ir kartu ir atskirai. Vartom knygutes, labai patinka mamu zaunalai "Mamos", "Tavo vaikas", nes yra ir vaiku ir tetu ir t.t.

Lauke zaidziam smelio dezeje, jau senokai nereikia jokios pagalbos, uzsizaidzia gan ilgam.

Dar naujiena, turim motocikla ant triju ratu, paspaudi pedala ir pats vaziuoja, tai dabar tik vairuoti beliko ismokt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ija @ 2005 09 13, 19:52)

Dar naujiena, turim motocikla ant triju ratu, paspaudi pedala ir pats vaziuoja, tai dabar tik vairuoti beliko ismokt  4u.gif



Toks motociklas ir mūsų namie stovi, ir vairuoti moka, bet vis tik iš mašinų - greitoji iš ELCOM, ant kurios taip pat galima atsisėsti ir pasispyrus važiuoti, vis tik yra TOP'as smile.gif Kaladėlės jam dar nelabai, bando kažką statyt, bet greit atsibosta. Įdomiausia žaist žaidime "Kas yra šaldytuve" - tai yra atsistoja prie šaldytuvo ir aikčioja, po to pradeda dėliot iš vienos lentynos į kitą, ko nors paragauja, ką nors išima visai doh.gif Ir cukrų į puodelius baisiai patinka dėt.
Šiaip maniškiui irgi labai patinka lėlių vežimėliai - nes juos labai patogu paimt už rankenų ir stumt, tik jei jame sėdi koks žaislas, tai dažniausiai išmeta - nėr čia ko veltui važinėtis doh.gif biggrin.gif Bet vežimėlio mes nepirkom, tai arba pas draugus arba darželyje važinėja.
Knygutės jau pabodo, bet neseniai rado katalogą, kuriame visi Auto salonų adresai, tai va tą gal pusvalandį vartė blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Voriuke @ 2005 09 11, 22:19)
Tik va mažius amžinai tempia mane prie gatvės, nes baisiai jau tas mašinas įsimylėjęs.


tas pats. einant i lauka as paimu masinos raktelius. tai net krykscia is dziaugsmo mamytes masina atpazines. kol atsirakina (vienas duris pabando, kitas) o tada viduj kaifuoja. ikisa rakteli, posukius, sviesas jungineja, vaira pagrauzia. o kiek laimes doh.gif nuo pusvalandzio iki valandos . va taip mes lauke vaikstom. biggrin.gif
Atsakyti
Na, mes kieme tai turim kelis labai svarbius reikaliukus smile.gif . Pirmiausia, tai visų pamėgtos paspiriamos mašinėlės, tiesa, pas mus garvežys ir garsiai tūtuoja blink.gif , tai jį smagiai tampo ir po namus ir kieme. Dar turim tokį už virvutės tempiamą šuniuką, kurį toks pat draugelis per gimtadienį padovanojo 4u.gif , tai šitą šunį tempiam per viską Kauno Laisvės alėją ir žmones juokinam, nes jis kažkaip garsiai traška biggrin.gif , labai užtikrintas daiktas. O bene svarbiausias ritualas yra balandžių lesinimas thumbup.gif . Parkuose ir skveruose jų tikrai netrūksta, o namie visada atsiranda seno batono ar duonos riekelė. Man gal tie išnaglėję balandžiai ir ne visada patinka, bet vaikui tai yra kažkas nepaprasto. Net krykščia iš pasitenkinimo, kai visas pulkas sulekia clap.gif arba pasiima duonos gabaliuką ir bando pavyti kokį patikusį paukštį, o tas lekia kaip išprotėjęs biggrin.gif . Manau, kad vaikui tai padeda išugdyti daug dalykų. O be to, užsiėmimas kartais net kokiam ppusvalandžiui thumbup.gif , priklauso nuo to, kiek duonos atsineši.
Atsakyti
su tais lesininmais prisiminiau viena juokinga dalyka, kai buvom vasara Palangoje ir bandem antis ten paserti, tai mano vaikas pats visa batona, kiek turejo, uz zandu susikiso, o antims tik akmenukus i vandeni mete... blink.gif
O siaip akmenukus i tvenkini svaidyti, ar siaip i kokia pelke yra super uzsiemimas, patinka labai. Dar, aisku, smelio deze prie favoritu. Ir ilgi pasivaiksciojimai po gyvenviete. Kadangi jau nuo pat kudikystes nelinkes daiktu kisti i burna, turi topini zaidima su monetomis - tokioje sunkioje indiskoje dezuteje sukrautos visokios jau nebegaliojancios monetos - austrijos, vokietijos, rusijos ir pan... tai jis jas gali delioti, metyti, rinkti ir t.t. Panasiai ir su pas senelius esanciais sauksteliais dezuteje, arba piestukine su piestukais ir flomasteriais.
O siaip zaislus megsta. Ypac knygutes su "langais". Drauge is Amerikos atvezusi tokiu fainu, tai labai varto.
Ai, dar visokius liaudiskus zaidimus zaidziam: "melagis melavo" (pats lipa ant keliu ir paduoda rankas, nes ten jojam, o po to krentam), katutes ir pan. Viska zino, kas po ko, laukia tam tikru zodziu, nes po ju reikia jam ka nors padaryti smile.gif
bandziau nupirkti plastilino, bet truputi ankstoka turbut, siaip gnaibyti ji tai labai patinka smile.gif
Atsakyti