Įkraunama...
Įkraunama...

Konservuotos daržovės

sveikos 4u.gif
as savo 1 metuku durytei vakar daviau paragaut konservuotu zirneliu,paskaiciau,kad sudetyje nieko baisaus nera:druska,cukrus,vanduo. O nuo kada jus pradejot savo vaikuciams duot konservuotu darzoviu:zirneliu,kukuruzu ir kt? ax.gif
Atsakyti
turbut ir mano nuo metuku pradejo valgyti konservuotus vaisius,jei vaikui skanu tai kodelgi ne
Atsakyti
QUOTE(gabyy22 @ 2009 06 09, 10:42)
sveikos 4u.gif
as savo 1 metuku durytei vakar daviau paragaut konservuotu zirneliu,paskaiciau,kad sudetyje nieko baisaus nera:druska,cukrus,vanduo. O nuo kada jus pradejot savo vaikuciams duot konservuotu darzoviu:zirneliu,kukuruzu ir kt? ax.gif

Na, mano 17 men mazule irgi tik ir taikosi konservuotu zirniuku ar kukuruzu nugvelbti ax.gif Stengiuos per daug neduot, nes tikrai jokie konservai ne i sveikata...
Atsakyti
Nelabai ką ir esu davus. Tik gerai atsimenu, kaip su pasimėgavimu graužė raugintus agurkus (buvo ~1m) ir po to sumėtė mano sesei į kuprinę (buvom svečiuose) doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
jei tik pamato zirnelius ar kukuruzus, tainet dreba kaip nori, tai ir duodu pora sauksteliu, kaip garnira, tai neduodu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(***SuperBrunetė*** @ 2009 06 21, 19:42)
turbut ir mano nuo metuku pradejo valgyti konservuotus vaisius,jei vaikui skanu tai kodelgi ne 


turbūt todėl, kad tik skanu, bet mažai naudinga
Atsakyti
As vis pagalvoju apie konservuotus, daviau kelis kukuruzus paragauti.
Bet reiks ir kitka pabandyti duoti smile.gif
Atsakyti
raugintus agurkus pakramto,o konservuotus zirnelius kartais i darzoviu kose idedu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marmelade: 10 rugsėjo 2009 - 13:51