Įkraunama...
Įkraunama...

Absurdiškiausi vyrų nesugebėjimai

Laba visoms super žmonoms 4u.gif

Mūsų vyrai - mūsų pasirinkimas. Kiekvienas iš jų individualus: savaip mylintis, savaip atsidavęs, savaip savanaudiškas... Mylime Juos, nes Jie myli mus. Bet ar kartais Jie jums nepateikia šokiruojančių siurprizų? Ar netenka kartais tyliai nusivilti?

Turiu šiokią tokią paslaptį blush2.gif Mano vyras - jaunas, bet pakankamai subrendęs šeimai, geraširdis, atsakingas žmogus. Namuose padeda, klauso manęs, stengiasi visada pasitart. Bėda ta, kad kartais nuo jo nekaltų poelgių nusvyra rankos. Anksčiau dar keldavo juoką. Pvz.: noriai nuskuta bulves, pasidžiaugia savo darbu ir išeina iš virtuvės. Po to aš kiekvieną jo bulvę perskutu iš naujo doh.gif Lovą pakloja irgi nesispyriodamas. Tik paklodę ir kaldrą sukiša nelankstydamas! Kur jūs matėt? blink.gif O kai pasakau, kad susidėtų rūbus, tai arba padės į kitą vieta (tik ne i spintą) arba į skalbenkę (nors ir švarūs). Ir niekaip negaliu įpratinti uždaryti klozeto dangčio...
O "sugebėjimų" serija, tai dvigubai ilgesne. Paprašau, kad pasidėtų batus į batų dėžę. Savo pasideda, o mano išima doh.gif Mat vietos nebuvo... Nusiunčiau nupirkt alyvuogių aliejaus. Salotos jau buvo pagamintos, o jis apvažiavo keturias parduotuves ir grįžo beveik už valandos, kada svečiai susirinkę ir maistas atšalęs swoon.gif Žodžiu išlenda jo "talentai" gana dažnai.

Visa laimė, esu šaltų nervų. Nepykstu ir nesidraskau. Svarbiausia, kad jis net nemano, jog kažką blogai daro. Nežinau, ar verta jam sakyti, badyti pirstais jo klaidas? Nebebus toks geranoriškas paskui... Jo mama irgi šauni moteris, nesinori jai skųstis ir priekaištaut, kad sūnaus neišmokė.

Kaip elgtumetės jūs? O gal ne mano vienos vyras toks "talentingas"? ax.gif Gal čia praeinantis dalykas?
Atsakyti
Kiek dar temu apie sutuoktinio dresura bus? Man labiau apie meiluzius patiko kazkaip.

O i klaidas badykite pirstu kasdien ir kasnakt, prikelkite nakti ji ir pasakykite, kad blogai miegate, nes ant kaldros yra rauksle, kuri susidare, nes jis sukiso ta kaldra nelankstes. Kitakart kai grys su aliejumi, tiesiog iskratykite tas salotas jam po kojomis, juk vis tiek maistas jau atsales. O bulves, va, kaip tik nuskuta, nesiimkite perskutineti. Geriau pradekite raudoti, ir stovekite salia, kol jis pats perskus.
Ai, geriau skirkites.
Atsakyti
QUOTE(Clotilde @ 2009 06 09, 14:27)
Ir niekaip negaliu įpratinti uždaryti klozeto dangčio...


Man tai čia anekdotas biggrin.gif O koks tau skirtumas, uždarytas klozeto dangtis ar ne? Pas mus jis niekad neuždaromas ir nematau, kame čia problema biggrin.gif Maniškis irgi nemoka rūbų į spinta pasidėti, jie būna kur nors ant žemės, ant spintelės šalia lovos ar pakabinti ant durų kabyklos, niekaip nesugeba įmest į skalbimo dėžę. Į tai nekreipiu dėmesio, čia jo problema, nes aš tų rūbų nerankioju ir neskalbiu, kai nebeturi kuo rengtis, tada jau pats susirūpina. lotuliukas.gif Su bulvėm irgi tas pats, kaip tau, tai neduodu jam skusti lotuliukas.gif

Manau, kad jei žmogus yra šiaip geras ir mielas, tai nereikia daug dėmesio kreipt į tokias smulkmenas, svarbu, kad susitarti gražiuoju būtų galima dėl būtinų dalykų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristule2895 @ 2009 06 09, 14:34)
Kiek dar temu apie sutuoktinio dresura bus? Man labiau apie meiluzius patiko kazkaip.

O i klaidas badykite pirstu kasdien ir kasnakt, prikelkite nakti ji ir pasakykite, kad blogai miegate, nes ant kaldros yra rauksle, kuri susidare, nes jis sukiso ta kaldra nelankstes. Kitakart kai grys su aliejumi, tiesiog iskratykite tas salotas jam po kojomis, juk vis tiek maistas jau atsales. O bulves, va, kaip tik nuskuta, nesiimkite perskutineti. Geriau pradekite raudoti, ir stovekite salia, kol jis pats perskus.
Ai, geriau skirkites.


Ačiū už jūsų protingas mintis, bet aš į tokius kraštutinumus neinu 4u.gif
Atsakyti
nu Jusu pasakojima skaiciau ir galvoju, apie maniski parasyta biggrin.gif lotuliukas.gif bet as i nieka net demesio nekreipiu 4u.gif nu tegul kloja ta lova kaip jam iseina, svarbu pakloja thumbup.gif ir niekada neisimenejau bulviu is puodo ir neperskutinejau biggrin.gif Jus gal pati pedante 4u.gif ? as i tokias smulkmenas nesigilinu ir nesuku del to galvos sau thumbup.gif
Atsakyti
grąžinti vyrą jo motinai, kad išauklėtų.
Atsakyti
QUOTE(adaptacijaa @ 2009 06 09, 16:40)
grąžinti vyrą jo motinai, kad išauklėtų.

Bet motina tai isauklejo jau kaip mane esant busia geriausia. O bet taciau.
Atsakyti
QUOTE(inetata @ 2009 06 09, 15:56)
nu Jusu pasakojima skaiciau ir galvoju, apie maniski parasyta  biggrin.gif  lotuliukas.gif  bet as i nieka net demesio nekreipiu  4u.gif  nu tegul kloja ta lova kaip jam iseina, svarbu pakloja  thumbup.gif  ir niekada neisimenejau bulviu is puodo ir neperskutinejau  biggrin.gif Jus gal pati pedante 4u.gif ? as i tokias smulkmenas nesigilinu ir nesuku del to galvos sau  thumbup.gif


Nesu baisi pedante, tik mėgstu kai viskas padaroma is karto ir gerai. Neimu labai į plaučius tų jo kliurkų, bet norėtųsi turėti neatmestarankį ax.gif

Čia parašiau norėdama sužinot ką moterys daro tokiais atvejais rolleyes.gif Ar verta išvis ko nors imtis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Clotilde @ 2009 06 09, 17:08)
Nesu baisi pedante, tik mėgstu kai viskas padaroma is karto ir gerai.

o yra tokiu vyru, kurie padaro is karto ir gerai? biggrin.gif na, as apie lova nekalbu hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
Lovos neklojam isvis niekada,atskira miegamaji turim,ismiegam,atidarom langa ir iseinam is to kambario iki vakaro...bulves kokias nuskuto-tokias ir valgo...taspats ir su manim biggrin.gif ...wc dangcio neturim isvis...uzkniso,nesilaike normaliai-pati nuemiau... a kokia jame esme??? graziau tipo? g.gif nereik vaiksciot i tulika be reikalo biggrin.gif ...kvapas??? nu blyn shikdami dazniau vandeni leiskit ....
uzmirsta kazka,neranda,neiesko,nenori,negali-JO reikalas nail.gif

vienintelis dalykas mane erzindavo...kojines ne vietoj..ismoke pasidet i vieta namuose atsirades suva thumbup.gif vsio.. daugiau problemu nera...

ale ziuriu vaikui menuo,a jus del tokiu nesamoniu sukat galva...dekit galva ir parpkit laisvu laiku... 4u.gif
Atsakyti
nesugebėjimas issivalyti dantų kas rytą ir vakarą ir neisivaizduoju kaip išmokint
Atsakyti
QUOTE(Clotilde @ 2009 06 09, 14:27)
Laba visoms super žmonoms 4u.gif

Mūsų vyrai - mūsų pasirinkimas. Kiekvienas iš jų individualus: savaip mylintis, savaip atsidavęs, savaip savanaudiškas... Mylime Juos, nes Jie myli mus. Bet ar kartais Jie jums nepateikia šokiruojančių siurprizų? Ar netenka kartais tyliai nusivilti?

Turiu šiokią tokią paslaptį blush2.gif  Mano vyras - jaunas, bet pakankamai subrendęs šeimai, geraširdis, atsakingas žmogus. Namuose padeda, klauso manęs, stengiasi visada pasitart. Bėda ta, kad kartais nuo jo nekaltų poelgių nusvyra rankos. Anksčiau dar keldavo juoką. Pvz.: noriai nuskuta bulves, pasidžiaugia savo darbu ir išeina iš virtuvės. Po to aš kiekvieną jo bulvę perskutu iš naujo doh.gif  Lovą pakloja irgi nesispyriodamas. Tik paklodę ir kaldrą sukiša nelankstydamas! Kur jūs matėt? blink.gif O kai pasakau, kad susidėtų rūbus, tai arba padės į kitą vieta (tik ne i spintą) arba į skalbenkę (nors ir švarūs). Ir niekaip negaliu įpratinti uždaryti klozeto dangčio...
O "sugebėjimų" serija, tai dvigubai ilgesne. Paprašau, kad pasidėtų batus į batų dėžę. Savo pasideda, o mano išima doh.gif Mat vietos nebuvo... Nusiunčiau nupirkt alyvuogių aliejaus. Salotos jau buvo pagamintos, o jis apvažiavo keturias parduotuves ir grįžo beveik už valandos, kada svečiai susirinkę ir maistas atšalęs  swoon.gif  Žodžiu išlenda jo "talentai" gana dažnai.

Visa laimė, esu šaltų nervų. Nepykstu ir nesidraskau. Svarbiausia, kad jis net nemano, jog kažką blogai daro. Nežinau, ar verta jam sakyti, badyti pirstais jo klaidas? Nebebus toks geranoriškas paskui... Jo mama irgi šauni moteris, nesinori jai skųstis ir priekaištaut, kad sūnaus neišmokė.

Kaip elgtumetės jūs? O gal ne mano vienos vyras toks "talentingas"? ax.gif Gal čia praeinantis dalykas?

Kazkaip susidariau ispudi, kad jus daug vyresne uz vyra ir jauciates pranasesne, o jis bando lygiuotis...
Atsakyti