Įkraunama...
Įkraunama...

"Labas, mokykla!"

QUOTE(lebut @ 2005 09 13, 09:36)
O , jei yra keli vaikai einantys į mokyklą, tai gal ir nuotraukas konkursui galima kelias siūsti ax.gif .
Juk jei siūsiu su vienu kitas sakys ,o kur aš blink.gif


Vienas dalyvis gali siųsti tik vieną nuotrauką. Tad jūsų atveju reikia sukviest "šeimos tarybą" ir kartu nuspręst, kuris kadras iš keleto yra labiausiai pavykęs, įdomiausias, nuotaika pagauta ypatinga ir pan. smile.gif
Atsakyti
vakar įkeliau foto, dar po to paredagavau smile.gif ...o patvirtinti pamiršau doh.gif ...šiandien žiūriu blink.gif nėr....o pasirodo pati kalta blush2.gif ..į vakarą jau smegenėlės būna perkaitusios ax.gif
Atsakyti
Na ir liūdnas šitas konkursas... verysad.gif Nuotraukėlių dar labai mažai, o ir tos pačios nelabai... schmoll.gif Artimiausia širdžiai nuotrauka, kur mergytė atsisveikina su saulyte. Tikrai miela nuotraukytė. Yra nuotraukų, kur abejoju ar tai iš viso iš rugsėjo pirmosios doh.gif
Atsakyti
Aš turiu neblogą nuotraukytę... Bet ne iš pirmos dienos lopšelyje. Pas mus tokios gal ir nebuvo? Nors nežinau, mes sirgom rugsėjo 1-ąją.
Atsakyti
QUOTE(Staarm @ 2005 09 13, 10:51)
Is dabar esanciu vos keliu foto, man patinka kur berniukas su akinukais bijo, kad rozes dar nenuvystu, pats vaikis labai jau idomus atrodo

Man irgi tas Haris Poteris patiko, tik pavadinimas nelabai ax.gif
Atsakyti
turbūt ne tokia populiari ta rugsėjo 1-oji, nes nuotrauku tikrai ne daug..... Todėl manau tiesiog mokyklinės nuotraukos irgi puikiai čia tiktų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Varėnė @ 2005 09 14, 08:46)
Aš turiu neblogą nuotraukytę... Bet ne iš pirmos dienos lopšelyje. Pas mus tokios gal ir nebuvo? Nors nežinau, mes sirgom rugsėjo 1-ąją.

Aš įdėjau nuotraukytę iš pirmos dienos lopšelyje, bet tai buvo ne rugsėjo 1d, o rugpjūčio 1d. Juk manau daug kas pradeda vesti į darželį ne nuo rugsėjo 1d.
Atsakyti
O brolio nuotrauka galima ideti? g.gif
Atsakyti
As turiu nuotraukyte ,bet sumazint nemoku ax.gif ,sumazinkit kas nors cry.gif
Atsakyti
QUOTE(SANTA @ 2005 09 14, 15:06)
As turiu nuotraukyte ,bet sumazint nemoku ax.gif ,sumazinkit kas nors cry.gif

Ir man ta pati bėda: tris kartus dėjau, mažinau kaskart, bet vis tiek "išmeta", kad viršija tuos 500000. Ką daryti?
Atsakyti
man tai kai kurios foto visai nekvepia nei mokykla,nei darzeliu...greiciau kakokiu tusu, ar eiline situacija...
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2005 09 14, 19:50)
man tai kai kurios foto visai nekvepia nei mokykla,nei darzeliu...greiciau kakokiu tusu, ar eiline situacija...

Na čia aišku, kad akmenys į mano daržą, nes visose kitose nuotraukose yra gėlės ir panašūs mokykliniai atributai. Na bet ką darysi, svarbu, kad aš žinau, kad tai pirma diena daržely ir svarbu moderatoriai patikėjo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilkute: 14 rugsėjo 2005 - 19:59