Įkraunama...
Įkraunama...

"Labas, mokykla!"

Kodėl tiek mažai nuotraukyčių? verysad.gif
Atsakyti
Kas negalit sumažinti savo foto, atsiųskit man el.paštu aureja@delfi.lt , mėginsiu padėti.
Atsakyti
QUOTE(ejeva @ 2005 09 15, 08:51)
Kodėl tiek mažai nuotraukyčių?  verysad.gif

Na gal todėl, kad dauguma aktyviausių super mamyčių dar turi mažučius lelius, kurie į šį konkursą nepapuola. Kita priežastis, kad didesni vaikai jau nebenori, kad jų nuotraukas teveliai siųstų į konkusus. O jų norus reikia gerbti.
Atsakyti
O man labai įdomu kas po šita nuotrauka slepiasi g.gif
V pervyj raz
V pervyj klass smile.gif

Žvilgsnis toks echidniškas laugh.gif
Atsakyti
Kodėl rusaitės mokinukės dėvėdavo uniformą baltomis prijuostėmis, o lietuvės- juodomis? g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2005 09 15, 12:40)
Kodėl rusaitės mokinukės dėvėdavo uniformą baltomis prijuostėmis, o lietuvės- juodomis? g.gif  unsure.gif


per šventes visi buvo su baltomis, o kasdien su juodomis tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Scarlett: 15 rugsėjo 2005 - 13:57
O cia cia, o pa pa ..... kazkaip itarimas kad is veseilios kokios.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2005 09 15, 14:42)
O cia cia, o pa pa ..... kazkaip itarimas kad is veseilios kokios.... g.gif



ne iš veselios, ne iš veselios... Iš mokyklos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Man labai patiko tas berniukas su ilgom raudonom rožėm wub.gif , toks labai įdomus vaikas tikriausiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Scarlett @ 2005 09 15, 13:37)
per šventes visi buvo su baltomis, o kasdien su juodomis  tongue.gif

nesamonė schmoll.gif rusaičių uniforma buvo su balta prijuoste, lietuvaičių- su juoda. Aš niekad neturėjau baltos schmoll.gif . Dar rusės mokinukės per šventes būdavo juodais kaspinais blink.gif
QUOTE(nes @ 2005 09 15, 13:59)
Man labai patiko tas berniukas su ilgom raudonom rožėm wub.gif , toks labai įdomus vaikas tikriausiai thumbup.gif

Vėl balsuosim tik todėl, jog vaikas- simpatiškas?
Atsakyti
[quote=Elina,2005 09 15, 14:08]
nesamonė schmoll.gif rusaičių uniforma buvo su balta prijuoste, lietuvaičių- su juoda. Aš niekad neturėjau baltos schmoll.gif . Dar rusės mokinukės per šventes būdavo juodais kaspinais blink.gif

tai gal tau nenupirko tongue.gif
aš turėjau ir baltą ir juodą tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2005 09 15, 15:08)
nesamonė schmoll.gif  rusaičių uniforma buvo su balta prijuoste, lietuvaičių- su juoda. Aš niekad neturėjau baltos schmoll.gif . Dar rusės mokinukės per šventes būdavo juodais kaspinais blink.gif


As irgi tik juoda turejau ir niekas pas mus baltu neturejo schmoll.gif
Atsakyti